Kamińscy Usługi Pogrzebowe Legnica

Kamińscy Usługi Pogrzebowe Legnica - Legnica
Silver

Ulica: Chojnowska 7

Miasto: Legnica, 59-220

Województwo: Dolnośląskie

 

zakład pogrzebowy legnica

 

 

usługi pogrzebowe

Powiadają ci, którzy pamiętają dawne czasy, że...

...wszystko zaczęło się wówczas, gdy Bóg położył palec na ustach człowieka i nakazał mu, by Ten zapomniał, czym jest tajemnica życia i śmierci. I człowiek zapomniał. Ale wraz z zapomnieniem przyszło cierpienie. Bo jakże nie cierpieć, skoro bliska nam osoba opuszcza nas na zawsze? Po wielokroć spoglądamy w pełne smutku oczy córek i synów, matek i ojców, i wciąż z tym samym zdumieniem odkrywamy, że śmierć choć odbiera nadzieję, to pozostawia miłość.

Miłość ta nakazuje, aby ostatnia droga bliskiej sercu osoby miała nie tylko wymiar duchowy, ale i godną oprawę. Rozumiemy to doskonale. Dlatego w naszej działalności kładziemy nacisk na dwie sprawy. Po pierwsze, aby uroczystości pogrzebowe miały taką klasę, jak żadne inne. Po drugie, aby nie ranić serc, które i tak pogrążone są w smutku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Z wyrazami szacunku - Zakład Pogrzebowy Kamińscy - Legnica

 

zakłady pogrzebowe legnica

 

legnica pogrzeb

 

pogrzeby legnica

 

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY to firma, która zajmuje się przygotowywaniem oraz realizacją ceremonii pogrzebowych. Istniejemy i działamy na rynku usług pogrzebowych od 1998 roku. Posiadamy biura w miastach takich jak Zielona Góra oraz Legnica, Polkowice oraz Szprotawa. W mieście Legnica nasze biuro znajduje się przy ul. Chojnowskiej 7. Przez czas naszego działania zdobywaliśmy różnorodną wiedzę, przechodziliśmy różnorodne szkolenia. Wszystko to miało na celu, aby być konkurencyjnymi wśród firm branży funeralnej. Wśród naszych pracowników mamy m.in. specjalistę do tanatopraksji (balsamacji) oraz specjalistów od tanatokosmetyki. Nieustannie dbamy o nasz rozwój zawodowy i poszerzamy zakres usług.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kompleksowej organizacji usługi pogrzebowej oraz zdobyć uznanie wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego. Realizujemy wszelkie formalności pogrzebowe po ich uzgodnieniu z Klientami. Jeśli zachodzi taka potrzeba - dokonujemy zakupu miejsca na cmentarzu. Organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, jak również ceremonie, które są połączone z uprzednio przeprowadzoną procedurą kremacji. Uroczystości odbywają się w takim obrządku, jaki wyznawał Zmarły. Organizujemy również uroczystości świeckie, do poprowadzenia których prosimy Mistrza Ceremonii żałobnej.

Śmierć zawsze jest ważnym, choć smutnym wydarzeniem. Dlatego i pogrzeb nie może być jedynie formalnością. Oprócz tego, że jest jednym z podstawowych religijnych i moralnych obowiązków wobec zmarłego człowieka - staje się także formą rozstania, mającą na celu okazanie szacunku dla żegnanej osoby. Forma ceremonii pogrzebowej zależy od wyznawanego światopoglądu osób organizujących pogrzeb oraz od woli Zmarłego.

W kulturze europejskiej tradycyjną formą pożegnania jest towarzyszenie trumnie ze Zmarłym w kondukcie żałobnym w drodze na cmentarz, miejscu złożenia trumny. W Polsce - jak w innych krajach europejskich - coraz częściej także wybierana jest kremacja, po której następuje kondukt na cmentarz i złożenie urny z prochami Zmarłego w grobie lub w specjalnie do tego przygotowanym miejscu - tzw. kolumbarium.

 pogrzeby w legnicy

usługi pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY zapewnia następujące usługi w mieście Legnica:

 • pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności urzędowych (ZUS, KRUS, USC)
 • organizacja przebiegu uroczystości w domu pogrzebowym
 • eksportacja ciała Zmarłego z domu, szpitala, hospicjum
 • transport ciała Zmarłego na cmentarz,
 • przygotowanie grobu, trumny, krzyża i tabliczki,
 • florystyka: kwiaty, wiązanki i wieńce
 • samochód dla księdza,
 • autokar lub bus dla gości żałobnych
 • fotograf
 • profesjonalna oprawa muzyczna,
 • organizacja stypy,
 • nekrologi i klepsydry,
 • transport Zmarłych w kraju i za granicą

 

 

usługi pogrzebowe legnica

 

 

zakład usług pogrzebowych

 

 

Kamińscy ul. Chojnowska 7

 

 

Kamińscy - Zakład Pogrzebowy      
ul. Spokojna 1

POLKOWICE
tel.: 76 845 63 25
kom. 661 25 22 25
Kamińscy - Usługi Pogrzebowe
ul. Kościuszki 31 A

SZPROTAWA
tel.: 68 376 13 00
kom. 609 54 01 94
Kamińscy - Zakład Pogrzebowy
ul. Zyty 19

ZIELONA GÓRA
tel. 68 324 09 27
kom. 693 42 44 40
Kamińscy - Zakład Pogrzebowy      
ul. Kościelna 4

ZIELONA GÓRA
tel.: 68 323 05 09
kom. 693 42 44 40
Kamińscy - Usługi Pogrzebowe      
ul. Chojnowska 7

LEGNICA
tel.:76 721 73 72 oraz 76 855 22 11
kom. 601 94 24 66
 

 

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Moim zdaniem to najlepsza firma w okolicy. Każdy tu zna Panią Anetę i Pana Norberta z dobrej strony. Można z czystym sumieniem polecać tą firmę
  starstarstarstarstar
  Magdalena D
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kamińscy Usługi Pogrzebowe Legnica - Legnica