LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

TOPMETAL FUNERALS - Wyposażenie kaplic

TOPMETAL FUNERALS - Wyposażenie kaplic - KRAKÓW
Silver

Ulica: Niewodniczańskiego 19a

Miasto: KRAKÓW, 30-698

Województwo: Małopolskie

TOPMETAL FUNERALS - Wyposażenie kaplic - KRAKÓW Niewodniczańskiego 19a, KRAKÓW topmetalfunerals.pl Ocena:brak 509 241 588   793 178 871

wyposażenie kaplic pogrzebowych

TOPMETAL Funerals - Polski Producent Zniczy - Pochodni Gazowych oraz Katafalków i Wyposażenia Kaplic

wyposażenie kaplic kraków

TOPMETAL Funerals jest firmą rodzinną z branży ślusarstwa i kowalstwa artystycznego. Naszą siedzibą jest Kraków. Od 30 lat wyroby, które tworzymy, wyróżniają się także na rynku funeralnym. Jest to możliwe dzięki niepowtarzalności naszych autorskich wzorów, które są unikalne nie tylko na skalę kraju, ale i Europy. Cechuje je także precyzja wykonania.

Duża część naszych produktów skierowana jest do różnych podmiotów w branży pogrzebowej. TOPMETAL Funerals jest producentem zniczy gazowych, które są wytwarzane ręcznie ze stali nierdzewnej. Ich trwałość oraz estetyka wykonania sprawiają, że stają się one ozdobą nie tylko uroczystości pogrzebowych, ale także tych wszystkich uroczystości, gdzie najlepiej jest zastosować po zmroku oświetlenie z - w miarę możliwości - naturalnych źródeł.

TOPMETAL Funerals stara się odpowiadać na oczekiwania swoich Klientów. Wiemy, że liczne zakłady pogrzebowe za punkt honoru stawiają sobie stworzenie niepowtarzalnego - jednocześnie nowoczesnego i tradycyjnego - wystroju kaplicy przedpogrzebowej.

kaplica cmentarna wyposażenie

Proponujemy bogaty asortyment akcesoriów, do których należą m.in.:

  • katafalki pod trumny,
  • katafalki pod urny,
  • pochodnie gazowe,
  • stojaki na znicze,
  • krzyże stalowe oraz stojaki pod krzyże,
  • składane sztalugi pod portrety,
  • świeczniki
  • słupki ograniczające.

 

katafalki

Nasze produkty tworzone są metodą ręczną. Dokładamy dbałości o odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów i wzorów dekoracyjnych. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy stal nierdzewną najwyższej jakości. W fazie obróbki polerujemy ją bądź szlifujemy - aby uzyskać żądany efekt niespotykanej jasności i czystości wizualnej.

Dziękujemy za Państwa zaufanie. Jest ono dla nas nieustanną zachętą do szukania nowych inspiracji i do tworzenia projektów, będących odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów. Zachęcamy do kontaktu i gwarantujemy, że odpowiemy na wszystkie pytania!


kaplice cmentarne wyposażenie

kaplic wyposażenie

kraków wyposażenie kaplic

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
TOPMETAL FUNERALS - Wyposażenie kaplic - KRAKÓW