LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Stolarnia Grodzka - Krzyże Drewniane i Obudowy Grobów

Stolarnia Grodzka - Krzyże Drewniane i Obudowy Grobów - Grodziczno
Silver

Ulica: Nowe Grodziczno 22B

Miasto: Grodziczno, 13-324

Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Stolarnia Grodzka - Krzyże Drewniane i Obudowy Grobów - Grodziczno Nowe Grodziczno 22B, Grodziczno stolarniagrodzka.pl Ocena:brak 503 021 771

obudowy grobów

 

obrzeża nagrobne

STOLARNIA GRODZKA to nowoczesna firma stolarska, specjalizująca się w wyrobie i sprzedaży głównie wyrobów drewnianych. Siedziba naszego zakładu stolarskiego mieści się w Nowym Grodzicznie w województwie warmińsko-mazurskim.

STOLARNIA GRODZKA jest cenionym producentem obrzeży nagrobnych, drewnianych krzyży i pali, skrzyń ekshumacyjnych oraz ławek cmentarnych. W naszej ofercie znajdują się również obrzeża nagrobne z plastiku, które pozyskujemy od najlepszych producentów tego typu artykułów w kraju.

Obudowy nagrobne drewniane występują w dwóch wersjach: skośne - zwężane ku górze oraz ozdobione poprzez rzeźbione słupki narożne. Obrzeża nagrobne, przeznaczone do tymczasowego uporządkowania grobu, wykonujemy z desek sosnowych skręcanych wkrętami ocynkowanymi oraz zabezpieczamy poprzez dwukrotne pomalowanie doskonałymi impregnatami. Każda obudowa wzmocniona jest poprzez wewnętrzną listwę - natomiast obudowy, które są zwężane ku górze wyposażamy dodatkowo w narożniki w dolnej części listwy ozdobnej.

krzyże nagrobne

Jesteśmy też producentem krzyży nagrobnych w różnych formach (krzyże katolickie, prawosławne, pale świeckie itp.). Każda taka forma wykonana jest drewna sosnowego, zaimpregnowana oraz polakierowana dwukrotnie.

Wzornictwo oraz jakość wykonania naszych obrzeży nagrobnych, gwarantują zadowolenie Klienta indywidualnego oraz współpracujących z nami właścicieli zakładów pogrzebowych. Zamówienia realizujemy także dla Klientów indywidualnych. Staramy się z sukcesem łączyć wysoką jakość z atrakcyjną ceną naszych produktów dla branży pogrzebowej i cmentarnej.

Obudowy grobu z krzyżem drewnianym

obudowa na grób z krzyżem

Gwarancją sukcesu naszej firmy są profesjonalni pracownicy oraz inwestycja w nowe maszyny. Stosujemy najnowsze technologie oraz najwyższej jakości materiały, które spełniają najbardziej restrykcyjne normy wymagane w kwestiach ochrony środowiska. Jednocześnie cechą charakterystyczną naszych wyrobów jest solidność oraz prostota wykonania: większość produktów jest przeznaczona do samodzielnego montażu.

Wśród klientów STOLARNI GRODZKIEJ są przede wszystkim odbiorcy hurtowi zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Realizujemy zlecenia pochodzące przede wszystkim od zakładów pogrzebowych i zarządców cmentarzy, ale przyjmujemy również zamówienia od osób prywatnych. Dla naszej firmy tak samo ważny jest każdy Klient. Do każdego zlecenia - także tego nietypowego - przykładamy taką samą uwagę i wykonujemy je z najwyższą troską o szczegóły. Wycenę zamówień standardowych przygotowujemy bezpłatnie.

Zakład stolarski w Nowym Grodzicznie troszczy się również o bezpieczny transport - przesyłką kurierską - przez zastosowanie folii bąbelkowej.

Nagrobki tymczasowe

nagrobki tymczasowe

drewniane krzyże cmentarne

STOLARNIA GRODZKA w Nowym Grodzicznie oferuje m.in. następujące wyroby:

  • krzyże drewniane
  • pale drewniane - używane w trakcie ceremonii świeckich
  • obrzeża nagrobne drewniane
  • obrzeża nagrobne plastikowe
  • obrzeża drewniane na pochówki urnowe
  • skrzynie ekshumacyjne
  • ławki cmentarne (składane; ze skrzynką; z oparciem i skrzynką)

 

obudowy grobu drewniane

Wszystkie zainteresowane osoby prywatne, firmy świadczące usługi pogrzebowe lub cmentarne zapraszamy do składania zamówień i kontaktu telefonicznego lub wiadomości na nasz adres e-mail: stolarniagrodzka@wp.pl

obudowy na grób producent

STOLARNIA GRODZKA

Nowe Grodziczno 22B

13- 324 Grodziczno

tel. 503 021 771

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Stolarnia Grodzka - Krzyże Drewniane i Obudowy Grobów - Grodziczno

Ogłoszenia firmy

Skrzynka nagrobna na grób...

Obudowa drewniana grobu...

Obudowa grobu z krzyżem...

Skrzynka nagrobna typu płotek