LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Stolarnia Grodzka - Krzyże Drewniane i Obudowy Grobów

Stolarnia Grodzka - Krzyże Drewniane i Obudowy Grobów - Grodziczno
Silver

Ulica: Nowe Grodziczno 22B

Miasto: Grodziczno, 13-324

Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Stolarnia Grodzka - Krzyże Drewniane i Obudowy Grobów - Grodziczno Nowe Grodziczno 22B, Grodziczno stolarniagrodzka.pl Ocena:brak 503 021 771

stolarnia grodziczno

 

obudowy grobów

STOLARNIA GRODZKA to nowoczesna firma stolarska, specjalizująca się w wyrobie i sprzedaży głównie wyrobów drewnianych. Siedziba naszego zakładu stolarskiego mieści się w Nowym Grodzicznie w województwie warmińsko-mazurskim.

STOLARNIA GRODZKA jest cenionym producentem obrzeży nagrobnych, drewnianych krzyży i pali, skrzyń ekshumacyjnych oraz ławek cmentarnych. W naszej ofercie znajdują się również obrzeża nagrobne z plastiku, które pozyskujemy od najlepszych producentów tego typu artykułów w kraju.

Wzornictwo oraz jakość wykonania naszych obrzeży nagrobnych, gwarantują zadowolenie Klienta indywidualnego oraz współpracujących z nami właścicieli zakładów pogrzebowych. Zamówienia realizujemy także dla Klientów indywidualnych. Staramy się z sukcesem łączyć wysoką jakość z atrakcyjną ceną naszych produktów dla branży pogrzebowej i cmentarnej.

Obudowy grobu z krzyżem drewnianym

producent akcesoriów pogrzebowych

Gwarancją sukcesu naszej firmy są profesjonalni pracownicy oraz inwestycja w nowe maszyny. Stosujemy najnowsze technologie oraz najwyższej jakości materiały, które spełniają najbardziej restrykcyjne normy wymagane w kwestiach ochrony środowiska. Jednocześnie cechą charakterystyczną naszych wyrobów jest solidność oraz prostota wykonania: większość produktów jest przeznaczona do samodzielnego montażu.

Wśród klientów STOLARNI GRODZKIEJ są przede wszystkim odbiorcy hurtowi zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Realizujemy zlecenia pochodzące przede wszystkim od zakładów pogrzebowych i zarządców cmentarzy, ale przyjmujemy również zamówienia od osób prywatnych. Dla naszej firmy tak samo ważny jest każdy Klient. Do każdego zlecenia - także tego nietypowego - przykładamy taką samą uwagę i wykonujemy je z najwyższą troską o szczegóły. Wycenę zamówień standardowych przygotowujemy bezpłatnie.

Dbałość o Klienta oraz wysoka jakość naszych wyrobów sprawiły, że wyroby STOLARNI GRODZKIEJ cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Odpowiadając na ich pytania i zapotrzebowanie wprowadziliśmy do naszej oferty także dwuosobowe składane ławki na cmentarz

Ławeczki na cmentarz

ławki cmentarne

Wykonujemy je ze stalowych profili zakończonych zaślepką z tworzywa sztucznego, ze szczebelkami z PCV. Ławki są zabezpieczone przed blaknięciem, jak również odznaczają się wspaniałym połyskiem. Dzięki specjalnym otworom przy nogach ławki można ją dodatkowo zabezpieczyć przed wyrwaniem. Po złożeniu ławeczka zajmuje przy grobie bardzo mało miejsca.

W naszej ofercie znają Państwo również ławki cmentarne ze skrzynką, a także z oparciem i skrzynką.

ławki cmentarne nowe grodziczno

Zakład stolarski w Nowym Grodzicznie troszczy się również o bezpieczny transport - przesyłką kurierską - przez zastosowanie folii bąbelkowej.

Nagrobki tymczasowe

nagrobki tymczasowe

drewniane krzyże cmentarne

STOLARNIA GRODZKA w Nowym Grodzicznie oferuje m.in. następujące wyroby:

  • krzyże drewniane
  • pale drewniane - używane w trakcie ceremonii świeckich
  • obrzeża nagrobne drewniane
  • obrzeża nagrobne plastikowe
  • obrzeża drewniane na pochówki urnowe
  • skrzynie ekshumacyjne
  • ławki cmentarne (składane; ze skrzynką; z oparciem i skrzynką)

 

obrzeża nagrobne drewniane

Wszystkie zainteresowane osoby prywatne, firmy świadczące usługi pogrzebowe lub cmentarne zapraszamy do składania zamówień i kontaktu telefonicznego lub wiadomości na nasz adres e-mail: stolarniagrodzka@wp.pl

krzyże nagrobne producent

STOLARNIA GRODZKA

Nowe Grodziczno 22B

13- 324 Grodziczno

tel. 503 021 771

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Stolarnia Grodzka - Krzyże Drewniane i Obudowy Grobów - Grodziczno

Ogłoszenia firmy

Skrzynka nagrobna na grób...

Obudowa drewniana grobu...

Ławka cmentarna

Obudowa grobu z krzyżem...

Skrzynka nagrobna typu płotek

Ławki cmentarne ze skrzynką...