Fabijański Sławomir Zakład Pogrzebowy

Fabijański Sławomir Zakład Pogrzebowy - Pruszków
Gold

Ulica: Narodowa 10

Miasto: Pruszków, 05-800

Województwo: Mazowieckie

dom pogrzebowy Pruszków

 

Zakład Pogrzebowy FABIJAŃSKI jest firmą rodzinną, która przez całą dobę prowadzi dyżur telefoniczny i pomaga mieszkańcom powiatu pruszkowskiego. Nasze biura znajdą Państwo w Pruszkowie, jedno mieści się przy ul. Narodowej 10, drugie zaś przy Kościelnej 13. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wszystkich wymiarach branży pogrzebowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi pogrzebowe najwyższej jakości. To z kolei sprawia, że ufa nam coraz większa rzesza Klientów, którzy powierzają nam organizację uroczystości pogrzebowych Bliskiej Osoby. Zaufanie to cieszy nas i jest powodem do dumy. Nasze działania koncentrują się głównie na obszarze województwa mazowieckiego, jednak nie ograniczamy się jedynie do tego terenu.

zakład usług pogrzebowych w Pruszkowie

 

zakłady pogrzebowe w pruszkowie

 

Jeśli otrzymujemy zlecenie z innego regionu kraju - udajemy się tam niezwłocznie, gdyż naszą misją jest pomagać Państwu wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni, niezależnie od lokalizacji. Kierując się tą zasadą, która jest jednocześnie naszą misją, pełnimy nieustanny dyżur telefoniczny pod numerami telefonów: 22 759 68 16 oraz 601 202 390 .

Zakład pogrzebowy z miejscowości Pruszków dba o każdy aspekt przygotowań do ceremonii żałobnych. Zdajemy sobie sprawę, że wiele jest kwestii, o których należy pamiętać, ale dla pogrążonej w żałobie Rodziny Zmarłego jest to często niemożliwe. Dlatego też, z Państwa upoważnienia, dopełniamy wszelkich formalności urzędowych w imieniu Klienta. Pomagamy również uzyskać zasiłek pogrzebowy z ZUS, KRUS i MSWiA. Naszym priorytetem jest sprawić, aby sprawy urzędowe zostały dopełnione w pierwszej kolejności, jak najszybciej i jak najdokładniej. Jeśli tylko coś znajduje się w naszych kompetencjach - staramy się tym zająć najsprawniej, jak to możliwe, oraz całościowo. Wszystko, co należy do naszych obowiązków - zostaje podjęte natychmiast i wykonane w sposób perfekcyjny.

 

Zakład Pogrzebowy Pruszków

 

Zakład Pogrzebowy w Pruszkowie dokłada wszelkich starań, aby życzenia, potrzeby i oczekiwania Klientów były spełnione. To Państwo - oraz Osoba Zmarła, której pochówek wspólnie przygotowujemy - jesteście najważniejsi. Dlatego pragniemy usłyszeć o Państwa pragnieniach odnośnie uroczystości pogrzebowych w czasie spotkania w jednym z naszych biur. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby uczynić im zadość.

Pan Sławomir Fabijański współpracuje z uznanymi florystami, dlatego znane są - nie tylko w Pruszkowie - piękne kompozycje kwiatowe, które przygotowujemy na ceremonię żałobną. Staramy się, aby były one zawsze piękne, a jednocześnie najtańsze w mieście. Z naszej strony wieńce i wiązanki kwiatowe dekorujemy pięknymi szarfami. Pomagamy ułożyć Państwu napis, który zostanie do nich wpleciony, a potem sami drukujemy tenże napis przy pomocy zaawansowanych technologii. Gotowe kompozycje kwiatowe mogą od nas Państwo odebrać osobiście, ale możemy je także dostarczyć - najczęściej w dniu pogrzebu - we wskazane przez Państwa miejsce.

Zakład Usług Pogrzebowych FABIJAŃSKI dysponuje także bogatym wyborem trumien i urn. Ponieważ są one dostosowane nie tylko do różnych gustów, ale przede wszystkim do zróżnicowanych możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego zapewniamy że w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko trumny i urny, ale także najbardziej odpowiednie akcesoria pogrzebowe.

Firma pogrzebowa z Pruszkowa dysponuje również bardzo eleganckimi karawanami marki Mercedes. Dzięki temu możliwe jest zaoferowanie Państwu usługi transportu Zmarłych w Polsce oraz poza jej granicami.

 

zakłady pogrzebowe

 

 

usługi pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy Sławomir Fabijański z Pruszkowa świadczy następujące usługi:

 • organizacja pochówków
 • dyżur całodobowy
 • eksportacje Zmarłych
 • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
 • przewóz Zmarłych na terenie kraju oraz zagranicy
 • kremacja
 • chłodnia
 • ekshumacja
 • wyrabianie aktów zgonu
 • odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS, KRUS, MSWiA)
 • formalności urzędowe
 • nekrologi i klepsydry

 

Usługi Pogrzebowe FABIJAŃSKI w Pruszkowie to ponadto:

 • oprawa muzyczna
 • fotografowanie i filmowanie ceremonii pogrzebowej
 • usługi kamieniarskie: grobowce, nagrobki
 • odzież żałobna
 • wiązanki oraz wieńce
 • autokary lub mikrobusy
 • pomoc w organizacji styp
 • pomoc prawna

 

usługi pogrzebowe Pruszków

 

 

zakład usług pogrzebowych Pruszków

 

Zakłady Pogrzebowe Pruszków

Fabijański Sławomir

ul. Narodowa 10

05-800 Pruszków

tel.: 22 759 68 16


&

Kościelna 13

05-800 Pruszków

kom. 601-202-390

tel.: 22 759 68 16

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo profesjonalni. Korzystałam z Rodziną z usług tej firmy, i jest godna zaufania . Każdy szczegół odnośnie przygotowan był omówiony, dobry kontakt z każdym z Pracowników. Dziękuję za zrozumienie, i indywidualne podejście do kli... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Milena Toczek
  cudzyslow byli tańsi niż konkurencja w Pruszkowie,. mają ładny karawan, szczerze polecam
  starstarstarstarstar
  Aldona
 • cudzyslow Ja i rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z usług zakładu. Wszystko było załatwione szybko, profesjonalnie i wielkim zrozumieniem dla naszej rodziny. Pelna opieka w tak trudnym czasie.Ceny są bardzo przystępne. Polecam bardzo.
  starstarstarstarstar
  Anna Sawicka
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Fabijański Sławomir Zakład Pogrzebowy - Pruszków