LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Robert Andrzej Burzyński - Wkłady Metalowe do Trumien

Robert Andrzej Burzyński - Wkłady Metalowe do Trumien - Józefów
Silver

Ulica: Leśna 78

Miasto: Józefów, 05-119

Województwo: Mazowieckie

Robert Andrzej Burzyński - Wkłady Metalowe do Trumien - Józefów Leśna 78, Józefów funeralne.pl Ocena:brak 608 170 790

metalowe wkłady do trumien

metalowe wkłady

Firma R.A.B. - Robert Andrzej Burzyński - powstała w 2002 roku. Od tej pory specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wkładów metalowych do trumien, urn oraz skrzyń ekshumacyjnych. Z biegiem lat, dzięki profesjonalizmowi oraz dbałości o wysoką jakość naszych produktów, udało nam się zdobyć zaufanie oraz renomę w branży pogrzebowej. Siedziba firmy znajduje się w mieście Józefów przy ul. Leśnej 78.

Nasze artykuły chętnie nabywają przedstawiciele licznych zakładów pogrzebowych, producenci trumien, właściciele hurtowni funeralnych, a także zarządcy cmentarzy.

wkłady do trumien

 

Doświadczenie oraz wiedza, nabyta w ciągu ponad 15 lat działalności, sprawiają, że firma R.A.B. Robert Andrzej Burzyński gwarantuje swoim Klientom produkty wykonane nie tylko solidnie i funkcjonalnie, ale także z dbałością o detale.

Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny, podobnie jak jego uwagi dotyczące zrealizowanych zamówień. Wiele z tych spostrzeżeń wykorzystujemy, uzyskując dzięki temu coraz wyższą jakość wyrobów. Wiemy, że czasem o poziomie popularności produktu decydują szczegóły - choćby takie, jak dopasowanie wkładu do trumny lub urny, wygoda lutowania, miejsce na akcesoria czy okienko ze szkła, pozwalające na wgląd we wnętrze wkładu.

metalowe wkłady do urn

skrzynie ekshumacyjne

Branża pogrzebowa wymaga niejednokrotnie od producentów akcesoriów funeralnych elastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb Klientów i wymagań rynku. Rozumiemy doskonale te wymagania i staramy się im sprostać. Oprócz gotowych modeli naszych metalowych wkładów - jesteśmy w stanie wykonać także wkłady metalowe do trumien lub urn z uwzględnieniem konkretnego modelu trumny lub z przeznaczeniem dla konkretnej Zmarłej Osoby.

Firma R.A.B. Robert Andrzej Burzyński ogromną wagę przykłada również do produkcji najwyższej jakości skrzyń ekshumacyjnych. Procedura ekshumacji odbywa się w specyficznych warunkach i wymaga specjalistycznego wyposażenia, w które od lat zaopatrujemy firmy pogrzebowe, świadczące tego typu usługi.

metalowe trumny

Współpracujemy z wieloma odbiorcami detalicznymi oraz hurtowymi, ale jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z kolejnymi Klientami.

wkłady do trumien transportowych

R.A.B.

ROBERT ANDRZEJ BURZYŃSKI

Wyrób i sprzedaż metalowych wkładów

do trumien i urn

oraz

skrzyń ekshumacyjnych

ul. Leśna 78

05-119 JÓZEFÓW k/Legionowa

(woj. mazowieckie)

tel. 608 170 790

fax (022) 772 99 58

e-mail: burzynski@funeralne.pl

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Robert Andrzej Burzyński - Wkłady Metalowe do Trumien - Józefów