LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Restauracja ORBITA - Stypy Wrocław

Restauracja ORBITA - Stypy Wrocław - Wrocław
Silver

Ulica: Wejherowska 34

Miasto: Wrocław, 54- 23

Województwo: Dolnośląskie

Restauracja ORBITA - Stypy Wrocław - Wrocław Wejherowska 34, Wrocław restauracjaorbita.pl Ocena:brak 781 092 787

stypy wrocław

wrocław

Restauracja ORBITA to elegancki i nowoczesny lokal. Znajduje się ona w Hotelu ORBITA*** - umiejscowionym w zachodniej części Wrocławia, blisko osiedla Popowice (są to okolice Parku Zachodniego). Cechą charakterystyczną dla naszej restauracji jest ciepła, niemal rodzinna atmosfera. Zawdzięczamy to nie tylko wystrojowi wnętrza - utrzymanemu w ciepłych kolorach - ale nade wszystko pracownikom: kelnerom i kucharzom, którzy w przygotowanie i obsługę każdego przyjęcia wkładają całe serce.

Restauracja ORBITA znana jest z organizacji następujących przyjęć: stypy, komunie, wesela, chrzciny, szkolenia i konferencje, spotkania biznesowe, a także wszystkie inne imprezy okolicznościowe. Potrawy przez nas serwowane należą do kuchni polskiej oraz europejskiej.

restauracja wrocław stypy

konsolacja wrocław

Usytuowanie naszej restauracji zapewnia nie tylko dogodny dojazd, ale także znajduje się niedaleko Cmentarza Osobowickiego we Wrocławiu. Z tego względu - aby goście żałobni nie musieli przebywać dalekiej drogi na konsolację, wiele rodzin wybiera właśnie nasz lokal na organizację stypy.

Do dyspozycji Państwa - oraz gości uczestniczących w konsolacji - oddajemy jedną z dwóch sal Restuaracji ORBITA: Salę Restauracyjną lub Salę Bankietową. Biorąc pod uwagę szczególne okoliczności przyjęcia aranżujemy je tak, aby podkreślić jego charakter (czarne pokrowce na krzesła czy też inne ciemne elementy dekoracji).

Cieszymy się okazywanym nam zaufaniem i dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcia po pogrzebach u nas organizowane trafiały nawet w najbardziej wyrafinowane gusta Klientów. Stypy przez nas organizowane łączą profesjonalną - zawsze dyskretną i sprawną - obsługę kelnerską ze smacznym i zdrowym menu, serwowanym w eleganckiej formie i oprawie. Ceny posiłku po pogrzebie kształtują się w Restauracji ORBITA między 35 zł do 58 zł od osoby - w zależności od zamawianych przez Państwa zestawów dań. W cenie każdego zestawu znajdują się bezalkoholowe napoje ciepłe i zimne (kawa lub herbata, soki, woda niegazowana).

Dbamy o to, aby dania przygotowywane przez szefa kuchni Restauracji ORBITA były zawsze świeże. Wśród naszych potraw znajdą Państwo domowy rosów z makaronem lub żurek w chlebie, roladę z kurczaka z pieczarkami w sosie z zielonego pieprzu, kotlet schabowy albo DeVolaille oraz różnego rodzaju sałatki i przystawki, a także smaczne ciasta i desery.

stypy we wrocławiu

konsolacje wrocław

Restauracja ORBITA

(przy Hotelu ORBITA***)

ul. Wejherowska 34

54- 239 Wrocław

tel. 781 092 787

organizacja stypy wrocław

Jeśli interesują Cię usługi pogrzebowe we Wrocławiu, sprawdz https://funer.com.pl/szukaj,Wrocław,20,1,1.html

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Restauracja ORBITA - Stypy Wrocław - Wrocław