Pogrzeby Ursynów - Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursynów

Pogrzeby Ursynów - Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursynów - Warszawa
Gold

Ulica: Al. KEN 53 lok. U 6

Miasto: Warszawa, 02-797

Województwo: Mazowieckie

Pogrzeby Ursynów - Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursynów - Warszawa Al. KEN 53 lok. U 6, Warszawa www.pogrzebyursynow.pl Ocena:brak 600 399 199   22 499 20 01

zakład usług pogrzebowych Ursynów

 

Zakład Pogrzebowy URSYNÓW jest firmą, którą wyróżnia bogate doświadczenie i wiedza z zakresu przygotowania oraz przeprowadzania ceremonii pogrzebowych w sposób godny. W trakcie swojej działalności do każdego zlecenia podchodzil w sposób indywidualny, wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania najbliższej rodziny Zmarłego. Misją zakładu pogrzebowego jest realizacja pogrzebów charakteryzujących się najwyższą jakością, a zarazem indywidualnym charakterem.

 

o firmie pogrzebowej

 

Zakład usług pogrzebowych obsługuje mieszkańców Ursynowa, ale takżę Mokotowa, Służewa i innych dzielnic Warszawy. Przez lata działalności firma zyskała zaufanie licznych Klientów. Biuro mieści się w Warszawie przy Alei KEN 53 lok. U 6 - dzielnica Ursynów, gdzie oczekuje na Państwa wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem pogrzebu. Na miejscu mają Państwo możliwość wyboru z szerokiej oferty akcesoriów funeralnych, jak chociażby trumny, urny, relikwiarze, dewocjonalia, tabliczki i krzyże.

 

pogrzeby wojskowe ursynów

 

Wszystkie osoby, zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowym URSYNÓW, obdarzone są empatią i gotowe do wsparcia każdej rodziny w żałobie. Każdego z pracowników cechuje wysoka kultura osobista i umiejętność słuchania, dzięki czemu wszystkie Państwa prośby w miarę możliwości zostaną wysłuchane, a następnie zrealizowane. Pracownicy są w stanie pomóc we wszystkich kwestiach formalnych, udając się także w Państwa imieniu do Urzędu Stanu Cywilnego, w celu uzyskania aktu zgonu. Dodatkowo pomogą oni w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego.

Dla wszystkich osób, które nie zdołają pojawić się w biurze osobiście, uruchomiono tzw. mobilne biuro. Po uzgodnieniach poprzez kontakt telefoniczny oddelegowany pracownik stawi się w umówionym miejscu, gdzie dopełnione zostaną wszystkie formalności pogrzebowe. Usługa ta dedykowana jest dla osób mieszkających na terenie Warszawy, jak i dla mieszkańców okolicznych miejscowości.

Firma POGRZEBY URSYNÓW specjalizuje się w przygotowaniu uroczystości wszystkich rodzajów, zarówno tradycyjnych, jak i kremacyjnych, świeckich oraz wyznaniowych. Przygotowujemy je na wszystkich cmentarzach Warszawy. W przypadku organizacji pogrzebów poza Stolicą – korzystamy ze wsparcia zakładów pogrzebowych Nekropolis.

 

zakłady pogrzebowe warszawa ursynów

 

Firma URSYNÓW pozostaje do dyspozycji swoich Klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i już od pierwszego telefonu stara się otoczyć rodziny wsparciem. Posiadamy własną nowoczesną infrastrukturę funeralną, jak np. chłodnia. Usługi, świadczone przez Zakład pogrzebowy, obejmują także transport Zmarłych krajowy, jak i międzynarodowy. Realizowany jest on drogą lądową, morską oraz powietrzną.

Zakład może bardzo sprawnie zorganizować przewóz ciała lub urny z prochami. Dodatkowo na życzenie rodziny możemy zorganizować kremację poza granicami Polski. Firma dysponuje nowoczesnym taborem pojazdów przygotowanym do transportu zwłok na odległości zarówno bliższe, jak i dalsze, dzięki czemu każde zlecenie realizowane jest z poszanowaniem godności Osoby Zmarłej.

Poza wyżej wymienionymi usługami firma zadba także o oprawę muzyczną ceremonii żałobnej, oferując szeroki repertuar utworów, głównie instrumentalnych, który jest wykonywany w trakcie uroczystości pogrzebowych. Ponadto służymy także pomocą w doborze i przygotowaniu kompozycji kwiatowych przy wsparciu profesjonalnych florystów. Firma z Ursynowa oferuje także swoim Klientom możliwość skorzystania z usługi nekrologów online, dzięki którym można szybko, poprzez komunikat multimedialny, powiadomić rodzinę, przyjaciół i znajomych Zmarłego o dacie i miejscu uroczystości żałobnych.

Zakład Pogrzebowy URSYNÓW to kompleksowe wsparcie dla mieszkańców Warszawy, którzy chcą powierzyć przygotowanie ceremonii żałobnej firmie sprawdzonej i rzetelnej.

 

zakłady pogrzebowe warszawa ursynów

 

 

usługi pogrzebowe Ursynów, Mokotów, Służew

 


Zakład Pogrzebowy URSYNÓW oferuje swoim Klientom następujące usługi i pomoc:

 • kompleksową pomoc w organizacji pogrzebów każdego typu
 • pogotowie pogrzebowe 24/7 - całodobowy przewóz zmarłych do chłodni
 • wsparcie w kwestiach formalnych
 • wypłaty zasiłków pogrzebowych
 • mobilne biuro
 • darmowe nekrologi multimedialne - e-nekrologi
 • doświadczenie w organizacji pogrzebów z ceremoniałem wojskowym
 • kremacje
 • własna chłodnia
 • Mistrz Ceremonii
 • krajowe i międzynarodowe usługi transportu Zmarłych
 • akcesoria pogrzebowe i dewocjonalia
 • oprawa muzyczna pogrzebu
 • wiązanki i wieńce z dowozem na pogrzeb
 • nowoczesne akrawany

 

wiązanki i wieńce pogrzebowe Ursynów i Mokotów

 

pogrzeby kontakt


Usługi Pogrzebowe URSYNÓW

Aleja KEN 53 lok. U 6

02-797 Warszawa


Telefony całodobowe:

tel. +48 600 399 199

tel. +48 22 499 20 01

Dodatkowy numer telefonu czynny w godzinach pracy biura:

tel. +48 666 381 050

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Pogrzeby Ursynów - Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursynów - Warszawa