PCP zakład pogrzebowy Kraczkowa, usługi pogrzebowe

PCP zakład pogrzebowy Kraczkowa, usługi pogrzebowe - Kraczkowa
Silver

Ulica: Kraczkowa 810

Miasto: Kraczkowa, 37-124

Województwo: Podkarpackie

PCP zakład pogrzebowy Kraczkowa, usługi pogrzebowe - Kraczkowa Kraczkowa 810, Kraczkowa kraczkowa.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 602 792 491   792 302 444

zakład pogrzebowy

 

Polskie Centrum Pogrzebowe to wyjątkowa firma, która może pochwalić się już przeszło 20 letnim doświadczeniem. Początek naszej działalności datuje się na rok 1996 i czyni nas jednym z najbardziej znanych zakładów pogrzebowych w województwie podkarpackim

Siedziba biura znajduje się na terenie Kółka Rolniczego w miejscowości Kraczkowa. Firma organizuje pogrzeby głównie w takich miejscowościach, jak Chmielnik, Rzeszów, Malawa, Tyczyn, Kańczuga, Przeworsk, Kraczkowa, Łąka, Łańcut, Krasny, Głuchów, Strażów, Białobrzegi czy Krzemienica. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zawsze śmierć pojawia się nieoczekiwanie, dlatego zakład usług pogrzebowych gotowy jest przygotować pogrzeb w każdym zakątku Polski lub nawet poza jej granicami. Dla zakładu pogrzebowego z Kraczkowej żadne miejsce nie jest zbyt odległe, by zawsze służyć pomocą i wsparciem.

 

zakłady pogrzebowe Kraczkowa

 

usługi pogrzebowe

 

Firma pogrzebowa z siedzibą w Kraczkowej powstało z inicjatywy Pani Magdaleny Kate Bykovski, która jest jednocześnie Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej. Dzięki temu – zwłaszcza w przypadku pogrzebów świeckich – koszty całkowite pogrzebu ulegają znacznej redukcji, a Klienci zyskują pewność przeprowadzenia prawdziwie pięknej ceremonii.

Zakład Pogrzebowy z Kraczkowej jest firmą, która ceni sobie zaufanie swoich Klientów i zawsze pozostaje otwarta na ich oczekiwania. W swojej ofercie posiada pełną gamę usług funeralnych, zajmując się organizacją uroczystości żałobnych - zarówno tradycyjnych, jak i kremacyjnych.

 

kraczkowa pogrzeb

 

Zdając sobie sprawę z ogromu formalności, jakie spoczywają na najbliższych osoby Zmarłej, specjalista służy pomocą i wsparciem w ich dopełnieniu. Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie załatwić - za zgodą i z upoważnienia rodziny  wypłatę zasiłku pogrzebowego i wszystkie sprawy formalne w urzędach, kancelariach i innych instytucjach. Zajmujemy się także przygotowaniem oprawy muzycznej pogrzebu, dopracowanej w każdym detalu. Posiadamy nowe i eleganckie namioty, stojaki, krzesła, katafalki i wszystko to, co jest niezbędne, by każda organizowana uroczystość miała doniosły charakter.

Naszą największą chlubą są pracownicy. Zatrudniamy prawdziwych profesjonalistów. To osoby nie tylko kompetentne, ale i obdarzone empatią, zawsze i wszędzie służące wiedzą i doświadczeniem.

Firma pogrzebowa wykonuje również krajowe i międzynarodowe usługi transportu Zmarłych. Troszczymy się o bezpieczny przewóz ciał i prochów z zachowaniem wszystkich zasad sanitarnych, jak i formalnych. Posiadamy nowe białe karawany marki Mercedes oraz nowy karawan elektryczny marki Melex. Dzięki tak rozbudowanemu taborowi samochodowemu każde zlecenie wykonujemy bardzo sprawnie.

 

zakład pogrzebowy w Kraczkowej

 

Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych na każdą kieszeń. Na uwagę zasługują trumny, urny, ubrania, ale również modlitewniki czy obrazki. Staramy się spełniać każde życzenie naszych Klientów i zawsze wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

Jesteśmy w stanie zapewnić intymność wyjątkowych chwil pożegnania ze Zmarłym w sali pożegnań. Zajmujemy się także kosmetyką pośmiertną oraz tanatopraksją, przygotowaniem miejsca pochówku i dekoracji grobu.

 

zakłady pogrzebowe

 

Zakład pogrzebowy PCP Kraczkowa jest miejscem gdzie najważniejsza jest wola Zmarłego i jego Rodziny, a my czynimy wszystko, aby ją wypełnić. Staramy się słuchać i wyciągać pomocną dłoń w najtrudniejszych sytuacjach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze – przez cały rok, całodobowo pod numerem telefonu 602 792 491.

 

domy pogrzebowe

 

Zakład pogrzebowy to całodobowa pomoc, usługi pogrzebowe na terenie miejscowości Kraczkowa:

 • organizacja pogrzebów tradycyjnych i kremacyjnych
 • pogrzeby świeckie
 • Mistrz Ceremonii Pogrzebowej - Pani Magdalena Kate Bykovski
 • tanatopraksja, kosmetyka pośmiertna
 • pomoc w kwestiach formalnych
 • szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych
 • przygotowanie miejsca pochówku
 • krajowy i międzynarodowy transport zwłok
 • wyjątkowa kompleksowa orprawa uroczystości - w tym oprawa muzyczna
 • nowy Melex
 • nowe karawany Mercedes
 • sala pożegnalna
 • usługi florystyczne
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami
 • organizacja stypy

 

usługi pogrzebowe kraczkowa

 

 

firma pogrzebowa

 

 

PCP Usługi Pogrzebowe Kraczkowa

- teren Kółka Rolniczego - 

Kraczkowa 810

37-124 KRACZKOWA

 

lub

 

Biuro Polskiego Centrum Pogrzebowego w Rzeszowie 

 

Telefony Całodobowe:

tel. 792 302 444 lub 602 792 491

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
PCP zakład pogrzebowy Kraczkowa, usługi pogrzebowe - Kraczkowa