LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Pawlak Zakład Pogrzebowy Ostrzeszów

Pawlak Zakład Pogrzebowy Ostrzeszów  - Ostrzeszów
Gold

Ulica: Olszyna 82

Miasto: Ostrzeszów, 63-500

Województwo: Wielkopolskie

zakład pogrzebowy ostrzeszów

Zakład Usług Pogrzebowych PAWLAK powstał w 1979 roku. Jest to firma rodzinna, w funkcjonowanie której angażują się kolejne pokolenia. Od momentu powstania - czyli od prawie 40 lat - nieprzerwanie zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom województwa wielkopolskiego i okolic.

ostrzeszów pogrzeby

Posiadamy kilka biur. Jedno z nich znajduje się w miejscowości Olszyna, drugie w Ostrzeszowie przy Al.Wolności 13. Kolejne biura znajdą Państwo w miejscowości Mikstat przy ul. Grabowskiej 12 oraz w miejscowości Doruchów przy ul. Kościelnej 19. Niezależnie od miejscowości - w każdym z naszych biur spotkają się Państwo z kompetencją, życzliwością i zaangażowaniem naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników. To zaangażowanie oparte jest na unikalnym modelu działania firmy, jaką są partnerskie relacje na wszystkich szczeblach.

Na Państwa życzenie Zakład Usług Pogrzebowych PAWLAK dopełni wszelkie formalności we wszystkich urzędach. Zajmiemy się też - jeśli taka była wola Zmarłego - kwestią kremacji. Jeśli Państwo potrzebują jakichkolwiek informacji - jesteśmy dostępni cały tydzień pod numerami: 062 730 08 63, kom. 691 777 682

usługi pogrzebowe ostrzeszów

Usługi pogrzebowe, które świadczymy, charakteryzują się zawsze wysoką jakością. Zwracamy baczną uwagę na to, aby każda uroczystość pogrzebowa była zindywidualizowana. Staramy się podkreślić tę indywidualność w każdym detalu. Wiemy, że tak jak przed 40 laty, tak i dziś uroczystości żałobne muszą być połączeniem tradycji i nowoczesności.

Przykładem korzystania z najlepszych tradycji jest stylowy karawan konny, który był używany na początku działalności naszego Zakładu Usług Pogrzebowych PAWLAK - i służy także dziś, uświetniając ceremonie pogrzebowe.

zakłady pogrzebowe ostrzeszów

Nie jest to jedyny środek transportu: wykorzystujemy cztery autokarawany, w tym elegancką limuzynę marki Mercedes. Wszystkie nasze pojazdy nie tylko podnoszą prestiż uroczystości żałobnych. Dzięki nim świadczymy usługi transportu Zmarłych w kraju i na świecie. Naszą specjalizacją jest transport Zmarłych z Niemiec do Polski.

Przykładem nawiązania do najlepszych tradycji funeralnych są trumny z litego drewna, które produkujemy we własnym zakładzie stolarskim. Do ich wykończenia używamy sprawdzonych okuć i wybić od naszych wieloletnich kontrahentów i dostawców.

Każdą usługę pogrzebową, którą wykonujemy, charakteryzuje najwyższy poziom. Po wykonaniu eksportacji Zmarłego przewozimy go do własnej nowoczesnej chłodni, przystosowanej do długiego okresu przechowywania zwłok. Zakład Pogrzebowy PAWLAK posiada prosektorium oraz całe profesjonalne zaplecze, gdzie dokonujemy tanatokosmetyki i ubieramy Osoby Zmarłe - także w domu, jeśli takie jest życzenie Rodziny. W ciągłej sprzedaży mamy różnego rodzaju akcesoria żałobne - w tym odzież, modlitewniki, obrazki i wszystko to, co decyduje o pięknie uroczystości żałobnych. Aby jeszcze bardziej podkreślić ich ważność - dbamy o oprawę muzyczną, fotograficzną, florystyczną oraz o nagłośnienie.

zakład pogrzebowy

usługi pogrzeboweUsług Pogrzebowe PAWLAK Ostrzeszów to m.in.:

  • ceremonie żałobne wszystkich rodzajów
  • kremacje
  • eksportacje Zmarłych całodobowo
  • własna chłodnia i prosektorium
  • trumny własnej produkcji
  • różnego rodzaju akcesoria pogrzebowe w atrakcyjnych cenach (ubrania, urny itd.)
  • transport Zmarłych w Polsce i za granicą

 


pogrzeb

ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH PAWLAK

Olszyna 82

CZYNNE CAŁODOBOWO

Dojazd ulicą Kościuszki w kierunku Sycowa

Tel. (062) 730-08-63

Kom. 691 777 682


Ostrzeszów

Al.Wolności 13, Plac Borek

Tel. 691 904 222

Czynne od 8.00 do 16.00

 

Mikstat

ul. Grabowska 12

tel. (062) 731 00 86


Doruchów

ul. Kościelna 19

tel. (062) 731 55 92

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Pawlak Zakład Pogrzebowy Ostrzeszów - Ostrzeszów
firma,pawlak-zaklad-pogrzebowy-ostrzeszow-,10877.html