OMEGA Zakład Pogrzebowy Miastko i Biały Bór

OMEGA Zakład Pogrzebowy Miastko i Biały Bór - Miastko
Silver

Ulica: Dworcowa 20B

Miasto: Miastko, 77-200

Województwo: Pomorskie

OMEGA Zakład Pogrzebowy Miastko i Biały Bór - Miastko Dworcowa 20B, Miastko pogrzebyomega.pl Ocena:starstarstarstarstar 512-702-713

zakład pogrzebowy

 

 

usługi pogrzebowe miastko

 

Zakład Pogrzebowy OMEGA to firma, która wyróżnia się dużym doświadczeniem w branży pogrzebowej oraz wysokim poziomem profesjonalizmu. Zapewniamy kompleksową organizację ceremonii żałobnych - zarówno tradycyjnych, jak i tych w których pochówek zostaje poprzedzony kremacją. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Miastko przy ul. Dworcowej 20B oraz w Białym Borze przy ul. Tamka 3B. Zasięgiem działania obejmujemy nie tylko okoliczne gminy województwa pomorskiego, ale i - jeśli takie jest życzenie Klientów - całą Polskę.

Jesteśmy do dyspozycji, aby służyć Państwu pomocą, 24 godziny na dobę pod numerem

512-702-713

 

zakład pogrzebowy w miastku

 

Gwarancję najwyższej jakości usług pogrzebowych oferowanych przez Zakład Pogrzebowy OMEGA z Miastka i Białego Boru stanowi wykwalifikowany personel. Specjaliści Zakładu Usług Pogrzebowych Omega charakteryzują się profesjonalizmem, ale także taktem, empatią oraz wyczuciem chwili.

Wiemy, jak bardzo cenna jest godność ludzka, dlatego zarówno Osobie Zmarłej, jak i jej Rodzinie zawsze okazujemy najwyższy szacunek - także poprzez bardzo elegancki strój, podkreślający wagę i powagę uroczystości żałobnej. W naszej codziennej pracy kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, łącząc tradycję ze współczesnymi potrzebami naszych Klientów. Pracownicy naszego zakładu dokładają wszelkich starań, aby w tych trudnych dla nich chwilach być oparciem i służyć pomocą w przeprowadzeniu procedur i formalności związanych z przygotowaniem i przebiegiem ceremonii pogrzebowej. Pragniemy za każdym razem zorganizować ceremonię pogrzebową zgodnie z Państwa życzeniami i planami.

 

 pogrzeby w miastku

usługi pogrzebowe

 

Na życzenie Klienta bierzemy na siebie wszelkie formalności urzędowe. Troszczymy się o to, aby uroczystości pogrzebowe były zawsze jak najpiękniejsze i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Zapewniamy szeroki asortyment trumien (także z przeznaczeniem do kremacji) i urn - zarówno skromniejszych, jak i tych ekskluzywnych.

Dysponujemy własną kwiaciarnią, dzięki czemu możemy Państwu codziennie oferować duży wybór wieńców, wiązanek kwiatów oraz stroików. W czasie ceremonii żałobnych zapewniamy nagłośnienie, oprawę muzyczną i wokalną, a także fotograficzną.

Szeroki wachlarz naszych usług pogrzebowych obejmuje także transport krajowy i międzynarodowy Zmarłych. Zakład Pogrzebowy OMEGA realizuje tego typu usługi specjalistycznymi karawanami, które są przystosowane do celów funeralnych oraz spełniają restrykcyjne międzynarodowe normy sanitarne. Jeśli istnieje taka potrzeba - dbamy o wynajęcie odpowiedniej ilości autokarów oraz minibusów do przewozu gości żałobnych.

 

miastko pogrzeby

 

OMEGA to całodobowe usługi pogrzebowe w Miastku, Białym Borze i okolicach. Firma oferuje m.in.:

 • przewóz Zmarłych oraz długodystansowy transport krajowy i międzynarodowy
 • ubiór i kosmetyka pośmiertna
 • organizacja pogrzebów na cmentarzach parafialnych i komunalnych
 • kremacje
 • rezerwacja miejsc pochówku
 • przygotowywanie grobów zwykłych i głębinowych
 • ekshumacje
 • wieńce, wiązanki, dekoracje, dewocjonalia - akcesoria pogrzebowe
 • autokary oraz minibusy dla uczestników ceremonii pogrzebowej
 • oprawa muzyczna i wokalna ceremonii pogrzebowych
 • nagłośnienie i mikrofony
 • pamiątkowe zdjęcia z ceremonii pogrzebowych
 • realizacja formalności urzędowych: USC, ZUS, KRUS
 • indywidualne, nawet wysublimowane, życzenia Klienta

 

usługi pogrzebowe w miastku

zakład pogrzebowy miastko

Zakład Pogrzebowy
OMEGA Miastko
ul. Dworcowa 20B
tel. 512-702-713

Zakład Pogrzebowy
OMEGA Biały Bór
ul.Tamka 3B
tel.512-702-713

Zakład Pogrzebowy
OMEGA Szczecinek
ul. T. Kościuszki 15 
tel. 512-702-713

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękujemy serdecznie za obsługę ceremonii pogrzebowej która została odprawiona profesjonalnie i bardzo dostojnie . Opinie tą podzielają wszyscy żałobnicy uczestniczący w pochówku . 05 01 2018. Irena
  starstarstarstarstar
  Irena Jelonek
  cudzyslow Firma "Omega" odprawiała pogrzeb mojego męża w dniu 10.02.2017. Uroczystość została odprawiona z wysokim standardem, z uszanowaniem uczuć rodziny.Chciałabym polecić tę firmę, wszystkim tym, którzy w chwilach największego smutku szukają ... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Lidia
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
OMEGA Zakład Pogrzebowy Miastko i Biały Bór - Miastko