Nowak zakład pogrzebowy

Nowak zakład pogrzebowy - Nowa Sól
Silver

Ulica: Szarych Szeregów 23

Miasto: Nowa Sól, 67-100

Województwo: Lubuskie

Nowak zakład pogrzebowy - Nowa Sól Szarych Szeregów 23, Nowa Sól uslpogrzebowepl.wordpress.com Ocena:brak 603 367 176   696 094 257

zakład pogrzebowy Nowak

 

 

Zakład Pogrzebowy NOWAK świadczy najwyższej jakości usługi kompleksowej organizacji pogrzebów dla mieszkańców województwa lubuskiego. Salon pogrzebowy naszej firmy znajduje się w Nowej Soli przy ul. Szarych Szeregów 23, w bezpośredniej bliskości cmentarza przy ul. Wandy. Tam znajduje się nie tylko biuro, ale także duża ekspozycja trumien i urn oraz kwiatów. W naszym biurze znajdą Państwo kompetentny i życzliwy personel, który zawsze jest gotowy pospieszyć z pomocą w przygotowaniu do ostatniej drogi Bliskiej Osoby.

 

nowa sól i otyń

 

NOWAK to zakład pogrzebowy z długimi tradycjami, darzony wciąż rosnącym zaufaniem wielu mieszkańców województwa lubuskiego. Liczne zapytania mieszkańców wielu miejscowości sprawiły, że powstało nasze biuro w Nowej Soli. Dzięki temu zakres naszego działania jest naprawdę szeroki, tym bardziej, że dla osób, które nie są w stanie dotrzeć do naszej siedziby stacjonarnej, zapewniamy obsługę w tzn. mobilnym biurze. Obsługujemy pogrzeby na wszystkich cmentarzach w Nowej Soli oraz na cmentarzach w takich miejscowościach, jak Lubieszów, Otyń, Rudno, Nowe Miasteczko, Przyborów, Lipiny, Siedlisko, Kiełcz, Bytom Odrzański czy Kożuchów. Powierzona została nam także administracja cmentarzy w Nowej Soli oraz w Otyniu - wszędzie tam prowadzimy księgi cmentarne.

 

zakład pogrzebowy Nowa Sól

 

Czynimy wszystko, aby NOWAK Zakład Pogrzebowy był dla Klientów synonimem najwyższej jakości usług. W tym celu dobieramy pracowników, którzy nie tylko odznaczają się dużą wiedzą oraz chęcią do ciągłego poszerzania swoich kompetencji, ale także wyposażonych w takie cechy, jak empatia oraz wielka kultura osobista. Nasz personel włada biegle obcymi językami, dlatego wśród naszych usług są także międzynarodowe przewozy zmarłych na terenie Europy, a nawet całego świata.

Posiadane przez nas karawany, a także inny sprzęt - jak windy pogrzebowe, namioty, baldachimy - to wyposażenie standardowe, wykorzystywane w czasie każdej uroczystości żałobnej. Nie ma znaczenia jej całościowy koszt, wychodzimy bowiem z założenia, że każdy człowiek powinien zostać pożegnany z szacunkiem. Organizujemy zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i te z kremacją. Dbamy o zapewnienie oprawy muzycznej. W przypadku pogrzebu świeckiego zapewniamy obecność Mistrza Ceremonii.

Nie tylko na cmentarzach w Nowej Soli oraz w Otyniu, którymi się opiekujemy, ale na każdym cmentarzu, na którym przygotowujemy pochówek - troszczymy się o wykonanie niezbędnych prac cmentarnych. Wśród nich są: kopanie i pogłębianie grobów, wykonywanie prac murarskich, demontaże a także montaże nagrobków po pogrzebie. Nasze działania odznacza dbałość o porządek oraz o wypełnienie wszystkich formalności, które poprzedzają czynności na cmentarzu.

 

usługi pogrzebowe w nowej soli

 

Zakład Pogrzebowy NOWAK posiada własną chłodnię, a także kaplicę pogrzebową. To sprawia, że Rodziny Zmarłych mają możliwość poświęcenia dowolnej ilości czasu na czuwanie przy Zmarłym.

Nasze usługi obejmują również wszelkie kwestie formalne, których dopełnienie konieczne jest w rozmaitych instytucjach państwowych oraz wyznaniowych. Bierzemy ich ciężar na nasze barki - i dbamy, aby zostały one załatwione w sposób sprawny. Oferujemy także możliwość skorzystania z kredytowania pogrzebu w ramach zasiłku.

Zakład Pogrzebowy NOWAK jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, co jest dla naszych Klientów dodatkową gwarancją jakości świadczonych przez nas usług.

 

pogrzeby

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy NOWAK z Nowej Soli to m.in.:

 • pogrzeby wyznaniowe
 • pogrzeby świecki - z Mistrzem Ceremonii
 • kremacje
 • trumny i urny
 • akcesoria pogrzebowe (w tym odzież)
 • oprawa muzyczna
 • klepsydry
 • transport Zmarłych w Polsce
 • transport Zmarłych za granicą
 • dopełnianie formalności urzędowych
 • prace na cmentarzach
 • administracja cmentarzy w Nowej Soli
 • administracja cmentarza w Otyniu
 • ekshumacje

 

zakłady pogrzebowe

 

dom pogrzebowy nowa sól

 

Zakład Pogrzebowy NOWAK z Nowej Soli

67-100 Nowa Sól
ul. Szarych Szeregów 23

tel. 68 432 70 15, 696 094 257

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Nowak zakład pogrzebowy - Nowa Sól