LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Nekropolis Zakład Pogrzebowy Tarchomin

Nekropolis Zakład Pogrzebowy Tarchomin - Warszawa
Gold

Ulica: Mehoffera 4

Miasto: Warszawa, 03-131

Województwo: Mazowieckie

Nekropolis Zakład Pogrzebowy Tarchomin - Warszawa Mehoffera 4, Warszawa tarchomin.nekropolis.com.pl Ocena:brak 606 653 850   600 856 850

 

zakład pogrzebowy tarchomin

Tarchomin warszawa

Zakłady Pogrzebowe NEKROPOLIS z województwa mazowieckiego, należą do grona rodzinnych firm funeralnych. Firma istnieje na rynku usług pogrzebowych od 1990 roku. Te prawie 30 lat doświadczenia zaowocowało zaufaniem wielu mieszkańców centralnej Polski, którzy proszą nas o pomoc w przygotowaniu uroczystości żałobnych ich Bliskich nie tylko w regionie, ale także poza nim.

Wiemy, że w tych trudnych momentach po śmierci Osoby Bliskiej ważna jest szybka i niezawodna pomoc. W celu zapewnienia jej naszym Klientom, zadbaliśmy o dostępność naszych biur. W Stolicy biura naszego zakładu pogrzebowego znajdują się przy ul. Gwiaździstej 17 oraz - otwarte w 2018 roku na prośbę rodzin, przy ul. Mehoffera 4 na terenie parafii: św. Jakuba Apostoła ( Tarchomin - Białołęka ).

usługi pogrzebowe tarchomin

Zdajemy jednak sobie sprawę, że część z Państwa nie będzie w stanie z różnych powodów dotrzeć do naszego biura. Systematycznie powiększamy liczbę biur, ale jesli nie są Państwo mieszkańcami Tarchomina lub Białołęki nie stanowi to problemu. Zapewniamy, że przedstawiciel naszego zakładu pogrzebowego jest w gotowości, aby spotkać się z Państwem we wskazanym miejscu i tam, w spokoju, ustalić konieczne szczegóły dotyczące uroczystości żałobnych.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS daje gwarancję przygotowania pięknej oprawy pogrzebów. Organizujemy ceremonie wyznaniowe i bezwyznaniowe. Choć głównie organizujemy pogrzeby na terenie tych miejscowości, w których posiadamy biura - w tym także na całej warszawskiej Białołęce oraz w Nowodworach - to jednak jesteśmy otwarci także na to, aby pomóc Państwu w przygotowaniu ostatniej drogi Państwa Bliskich w innych częściach Warszawy oraz kraju.

usługi pogrzebowe

Usługi transportu Zmarłych wykonujemy specjalistycznymi karawanami na obszarze województwa mazowieckiego, Polski i różnych krajów europejskich - ale, w razie konieczności, udajemy się także do każdego z krajów na świecie. Usługa transportu Zmarłych to nie tylko jej ostatni etap - czyli przewóz ciała alpo prochów - ale i wcześniejsza troska o wszelkie sprawy urzędowe. Posiadając doświadczenie w tym zakresie, jesteśmy w stanie uporać się z nimi stosunkowo szybko oraz kompletnie. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym na Tarchominie.

kaplica pogrzebowa

Tam, gdzie znajdują się nasze siedziby, tam też z reguły posiadamy własne kaplice przedpogrzebowe, a w Warszawie, Wyszkowie i Wołominie także własne chłodnie. Posiadając taką infrastrukturę jesteśmy konkurencyjni oraz atrakcyjni cenowo. Dzięki temu z usług pogrzebowych świadczonych przez firmę NEKROPOLIS w Warszawie na Tarchominie, mogą skorzystać osoby o różnej zamożności. Oferujemy także Państwu możliwość kredytowania pogrzebów z zasiłków ZUS, KRUS i MSWiA.

zakłady pogrzebowe

Nasi pracownicy charakteryzują się dużą empatią. W kontakcie z nimi zawsze otrzymają Państwo nie tylko pomoc i wsparcie, ale także doświadczą Państwo ogromnej ludzkiej życzliwości.

W biurach Domu Pogrzebowego NEKROPOLIS mogą Państwo dokonać wyboru z całej gamy akcesoriów pogrzebowych. Trumny, które oferujemy, są wykonane według nowoczesnego wzornictwa i z najlepszych materiałów. Dla osób, które wybierają ceremonię pogrzebową z poprzedzającą ją kremacją, oferujemy duży wybór urn z metalu, mosiądzu, kamienia, materiałów ceramicznych i kompozytowych oraz drewna.

Dbamy o oprawę muzyczną pogrzebu oraz zapewniamy piękne i niepowtarzalne kompozycje kwiatowe, które podkreślają zawsze ważność chwili, a także są formą wyrażenia wdzięczności za życie Osoby Zmarłej.

zakłady pogrzebowe warszawa

usługi pogrzebowe Białołęka

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS -Tarchomin to m.in. następujące usługi:

 • ceremonie żałobne różnych wyznań
 • uroczystości pogrzebowe świeckie
 • formalności w urzędach - z upoważnienia Klienta
 • eksportacja Zmarłych (cała doba)
 • własna chłodnia
 • tworzenie nekrologów i klepsydr
 • kremacje
 • urny i trumny - różne modele i materiały
 • transport Zmarłych - krajowy i zagraniczny
 • florystyka pogrzebowa
 • oprawa muzyczna uroczystości żałobnych

dom pogrzebowy

pogrzebowe usługi

dom pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS
Piłsudskiego 31
05-230 Ząbki
tel. 606-653-850 (całą dobę)
Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS
ul. Gwiaździsta 17
01-652 Warszawa
tel. 602-390-231 (całą dobę)

Usługi Pogrzebowe NEKROPOLIS
ul. Gdyńska 1A
50-207 Wołomin
tel. 606-653-850 (całą dobę)

Usługi Pogrzebowe NEKROPLIS
ul. Wspólna 10
05-230 Kobyłka
606-653-850 (całodobowy)

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS

ul. Stefana Okrzei 53
07-200 Wyszków
tel. 608-492-036 (całą dobę)      

Zakład Pogrzebowy NEKROPLIS
ul. Mehoffera 4
03-131 Warszawa-Tarchomin
602-390-231 (całodobowy)

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Nekropolis Zakład Pogrzebowy Tarchomin - Warszawa