LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Nagrobki Kambud - Kamieniarstwo Szczecin

Nagrobki Kambud - Kamieniarstwo Szczecin - Szczecin
Gold

Ulica: Srebrna 62

Miasto: Szczecin, 70-704

Województwo: Zachodniopomorskie

Nagrobki Kambud - Kamieniarstwo Szczecin - Szczecin Srebrna 62, Szczecin www.kambud.com.pl Ocena:starstarstarstarstar 91 460 62 59

nagrobki szczecin

kamieniarstwo szczecin

Zakład Kamieniarski KAMBUD został założony jeszcze w 1989 roku. Od samego poczatku specjalizuje się w kamieniarstwie i nagrobkach. Siedziba firmy kamieniarskiej znajduje się w Szczecinie i to mieszkańcy tego właśnie miasta od wielu lat stanowią najliczniejszą rzeszę zadowolonych Klientów. Kamieniarstwo KAMBUD posiada największe w tej części Polski doświadczenie w obróbce kamienia. Wynika to z faktu, że zajmujemy się kamieniarstwem od pokoleń. Dzięki zakładowi KAMBUD Szczecin groby Państwa Bliskich będą wyglądały tak, jak to podpowiada Wasza tęsknota za nimi. Aktualnie kamieniarstwo KAMBUD w Szczecinie daje stałe zatrudnienie dwudziestu wykwalifikowanym kamieniarzom z wieloletnim stażem. To ich zaangażowanie sprawia, że pomniki nagrobne, które wykonujemy, są tak piękne.

kamieniarz szczecin

nagrobki sprzedaż

W ofercie naszej firmy kamieniarskiej posiadamy wiele rodzajów kamienia naturalnego, z którego powstają nasze nagrobki i pomniki. Specjalnie dla naszych Klientów sprowadzamy je z całego świata. Jednym z najbardziej wdzięcznych materiałów jest też dla nas polski granit strzegomski oraz piaskowiec. Korzystamy z materiałów zróżnicowanych pod względem ceny, aby móc obsłużyć każdego Klienta, niezależnie od zasobności jego portfela. Dla każdego bowiem wykonujemy pomniki nagrobne najwyższej jakości. Materiał do wyrobu nagrobków sprowadzamy w postaci dużych bloków granitowych, które przed obróbką poddajemy szczegółowej selekcji. To daje nam gwarancję, że w procesie produkcji nie zajdą nieprzewidziane okoliczności.

sprzedaż nagrobków szczecin


Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nagrobków zarówno o prostych wzorach, jak i takich, które są wzbogacone rzeźbą. Nagrobki wykonane przez KAMBUD Szczecin to synonim solidnej rzetelnej pracy oraz znajomości materiałów.

Świadczymy również profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie Szczecina jako firma HEVEN. Dla Klientów naszego zakładu pogrzebowego przewidziane są wysokie rabaty.

kamieniarz szczecin

Grobowce i nagrobki, które oferujemy w zakładzie kamieniarskim wykonujemy z dbałością o detale. Jako jedyny zakład kamieniarski w tej częsci miasta posiadamy nowoczesny park maszynowy. Praca ludzka wsparta użyciem niezawodnych maszyn gwarantuje, że nasze nagrobki są wyjątkowo eleganckie i tanie. Udzielamy wysokich rabatów na zakup pomnika z wystawki na naszym placu, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą propozycję. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nagrobkami i skorzystania z usług.

kamieniarze

 

KAMBUD - STOSIO KAMIENIARSTWO
UL. SREBRNA 62
70-704 SZCZECIN, ŻYDOWCE (koło fabryki Wiskord)


tel. +48 91 460 62 59
tel.kom. +48 660 77 66 33
e-mail: kambud@poczta.fm

zakład kamieniarski

Rekomendacje

  • cudzyslow Naprawdę piękne nagrobki w porównaniu do wszędobylskiej chińszczyzny, polecam
    starstarstarstarstar
    Tomasz S.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Nagrobki Kambud - Kamieniarstwo Szczecin - Szczecin