Nagrobki - kamieniarstwo Karawan Józefów

Nagrobki - kamieniarstwo Karawan Józefów - Józefów
Gold

Ulica: 3 Maja 90

Miasto: Józefów, 05-420

Województwo: Mazowieckie

Nagrobki - kamieniarstwo Karawan Józefów - Józefów 3 Maja 90, Józefów www.karawankondej.pl Ocena:brak 519 132 592

zakład kamieniarski karawan

 

Usługi kamieniarskie, które świadczy firma KARAWAN Tomasz Kondej, są swoistym dopełnieniem usług pogrzebowych, realizowanych przez zakład pogrzebowy. Pracownia kamieniarska mieści się w województwie mazowieckim - w Józefowie przy ul. 3 Maja 90. Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z usług tej firmy mają gwarancję, że otrzymają fachowe wsparcie i pomoc w wyborze odpowiedniego modelu pomnika, a następnie w stworzeniu niepowtarzalnego nagrobka, który będzie odzwierciedleniem wizji, wymagań i potrzeb zleceniodawców.

 

produkcja pomników nagrobnych

 

o firmie

Projekty, wykonywane przez zakład kamieniarski KARAWAN Tomasz Kondej, stanowią ozdobę nekropolii w całej Polsce, gdyż w razie potrzeby firma jest w stanie podjąć się realizacji zlecenia w każdym miejscu w kraju. 

Firma zajmuje się nie tylko tworzeniem stylowych nagrobków, ale również kompleksową renowacją pomników nagrobnych już istniejących. Zakład kamieniarski w Józefowie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, tworzy projekty pomników w 3D. Tego typu wizualizacja pozwala zarówno projektantowi nagrobka, jak i osobie zamawiającej przekonanie się, jak będzie wyglądał realny pomnik. Skorzystanie z możliwości wykonania projektu pomnika nagrobnego w 3D pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i środki finansowe.

 

 

Upływające lata oodczuwalne są nie tylko dla ludzi, ale także dla kamienia, zaś doświadczony personel pomoże odzyskać blask i piękno miejsc wiecznego spoczynku – także wtedy, gdy nagrobek lub pomnik posiada wady.

Do realizacji każdego zadania personel zakładu kamieniarskiego KARAWAN Tomasz Kondej podchodzi w sposób indywidualny, oferując usługi dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych zleceniodawców.

 

usługi kamieniarskie józefów

 

Zakład kamieniarski KARAWAN Tomasz Kondej zatrudnia doświadczonych mistrzów kamieniarstwa, którzy posiadają wiedzę i kwalifikacje. To prawdziwi artyści, którzy tworzą zarówno tradycyjne nagrobki, jak również piękne i przyciągające wzrok rzeźby kamienne.

Firma z Józefowa specjalizuje się w tworzeniu nagrobków pojedynczych, podwójnych, dziecięcych oraz urnowych. Pracownicy firmy pozostają w kontakcie z Klientami, do dyspozycji na każdym etapie przygotowania nagrobka. Działania pracowników obejmują zarówno pomoc w wyborze odpowiedniego projektu czy też wykonanie go na specjalne zamówienie według wskazań Klientów, jak i dokonanie wszelkich pomiarów, transport jak i montaż we wskazanym miejscu.

 

kamieniarstwo w józefowie

 

oferta

 

Zakład kamieniarski KARAWAN Tomasz Kondej w Józefowie oferuje swoim Klientom:

 • profesjonalne doradztwo
 • rzetelną i uczciwą wycenę nagrobków
 • projekt zgodny z oczekiwaniami klienta
 • wizualizacje nagrobków 3D
 • szeroki wachlarz gotowych nieszablonowych projektów
 • doświadczonych kamieniarzy
 • najwyższej jakości materiały
 • wieloletnia trwałość
 • nagrobki pojedyncze, podwójne, dziecięce, urnowe
 • renowacja nagrobków już istniejących
 • przebudowa nagrobków
 • sprzedaż ozdobnych rzeźb kamiennych

 

pomniki nagrobne

 

kontakt

Zakład Kamieniarski KARAWAN
Tomasz Kondej

ul. 3-go Maja 90
05-420 Józefów

tel. +48 519 132 592

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Nagrobki - kamieniarstwo Karawan Józefów - Józefów