LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Nagrobki i Usługi kamieniarskie Nowa Ruda - Sebastian Dacyna

Nagrobki i Usługi kamieniarskie Nowa Ruda - Sebastian Dacyna - Nowa Ruda
Silver

Ulica: Radkowska 29b

Miasto: Nowa Ruda, 57-402

Województwo: Dolnośląskie

Nagrobki i Usługi kamieniarskie Nowa Ruda - Sebastian Dacyna - Nowa Ruda Radkowska 29b, Nowa Ruda pochowek24.pl Ocena:brak 666 450 443   889 650 502

zakład kamieniarski nowa ruda

kamieniarstwo nowa ruda

Zakład Kamieniarski w Nowej Rudzie, założony przez Pana Sebastiana Dacynę, jest częścią największego w okolicy przedsiębiorstwa z branży kamieniarskiej i pogrzebowej. Połączenie tych działalności wraz z usługami florystycznymi gwarantuje lokalnym mieszkańców niespotykaną w tej części Polski kompleksowość usług.

Firma oferuje produkcję i montaż nagrobków, obramowania nagrobków i ławki cmentarne, jak również wazony i krzyże z kamienia. Najważniejszą zasadą działania firmy jest staranie o maksymalną satysfakcję każdego Klienta - dzięki wiedzy, umiejętnościom oraz zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników.

Zakład kamieniarski Pana Sebastiana Dacyny w Nowej Rudzie wykonuje pomniki nagrobne, tablice nagrobne i pamiątkowe. W zakres usług wchodzi także liternictwo oraz fotoceramika. Ceny wyrobów kamieniarskich są zróżnicowane tak, że każdy Klient - niezależnie od statusu materialnego - znajdzie wśród nich to, czego poszukiwał. Pomniki nagrobne są wykonywane według wzorów tradycyjnych, ale uwzględniane są indywidualne sugestie oraz wskazówki. W każdym przypadku czynione jest wszystko, aby Państwa zamówienie zostało przygotowane ściśle według zamówienia, z dbałością o szczegóły.

Zakład kamieniarski produkuje pomniki nagrobne jedynie z najlepszych materiałów kamiennych - przede wszystkim z granitu i marmuru. Kamienie, których użyto do produkcji nagrobków, pozyskane są ze sprawdzonych źródeł - co gwarantuje długoletnią trwałość wyrobów bez utraty ich właściwości takich jak kolor, połysk czy faktura.

Czasem konieczna jest naprawa nagrobków - dlatego zakład Pana Sebastiana Dacyny podejmuje się jej z całą odpowiedzialnością. W obrębie działań firmy znajduje się także naprawa zapadających się pomników nagrobnych oraz utwardzanie nawierzchni wokół grobu - np. poprzez wyłożenie bezpośredniego otoczenia grobu płytkami czy kostką. Pozwala to nie tylko na zabezpieczenie miejsca pochówku, ale także znacznie podnosi jego walory estetyczne.

nagrobki nowa ruda

pominiki nagrobne

Zapraszamy do odwiedzin zakładu kamieniarskiego w Nowej Rudzie - Słupcu przy ul. Radkowskiej 29b (koło kościoła) oraz do zapoznania się z ekspozycją nagrobków w sali przy ulicy Radkowskiej 18. Tam nagrobki przechowywane są w sposób bezpieczny bez negatywnego wpływu warunków atmosferycznych.

Nagrobki i Usługi kamieniarskie Nowa Ruda - Sebastian Dacyna to:

  • projektowanie, wykonywanie i montaż pomników nagrobnych
  • produkcja nagrobków na zamówienie
  • demontaż pomników nagrobnych
  • tablice nagrobne
  • liternictwo nagrobne
  • fotoceramika (kolorowa i czarno biała)
  • sprzedaż nagrobków granitowych gotowych i na zamówienie
  • renowacja pomników nagrobnych
  • podnoszenie zapadających się nagrobków
  • układanie kostki kamiennej wokół grobu

produkcja nagrobków nowa ruda

nagrobki

Zakład Kamieniarski

Sebastian Dacyna

Nowa Ruda - Słupiec

ul. Radkowska 29b (koło kościoła)

oraz

wystawa nagrobków

w pomieszczeniu przy ulicy Radkowskiej 18

tel. 666 450 443 i 889 650 502

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Nagrobki i Usługi kamieniarskie Nowa Ruda - Sebastian Dacyna - Nowa Ruda