Mleczko Usługi Pogrzebowe Wojnicz, Tarnów, Brzesko i okolice

Mleczko Usługi Pogrzebowe Wojnicz, Tarnów, Brzesko i okolice - Wojnicz
Silver

Ulica: Folwarczna 1

Miasto: Wojnicz, 32-830

Województwo: Małopolskie

Mleczko Usługi Pogrzebowe Wojnicz, Tarnów, Brzesko i okolice - Wojnicz Folwarczna 1, Wojnicz pogrzeby-mleczko.pl Ocena:brak 14 67 90 784   603 948 652

zakład pogrzebowy wojnicz

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy MLECZKO z Wojnicza to rodzinna firma. Działamy prężnie od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Wojnicz przy ulicy Folwarcznej 1. Zakład Pogrzebowy działa głównie na terenie miejscowości województwa małopolskiego - takich, jak Wojnicz, Tarnów oraz Brzesko.

Zakład Pogrzebowy MLECZKO to gwarancja najwyższej jakości usług pogrzebowych. Każdy pogrzeb traktowany jest przez nas indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby każda ceremonia była piękna, niezależnie od kondycji finansowej Klientów.

 

zakłady pogrzebowe wojnicz i tarnów

 

Zakład Pogrzebowy MLECZKO posiada oddany, profesjonalny zespół pracowników. Wykwalifikowany, stosownie ubrany personel nie tylko zachowaniem, ale także strojem gwarantuje odpowiednie, dostojne pożegnanie Zmarłego.

Naszą dumą jest także tabor samochodowy. Jako jedyni w okolicy posiadamy karawan wykonany przez firmę Kuhlmann-Cars (światowego lidera produkcji karawanów). Wiemy, że w czasie uroczystości pogrzebowych liczy się każdy drobiazg - dlatego zakupiliśmy właśnie taki piękny samochód, aby oddać szacunek Zmarłej Osobie odprowadzając ją na miejsce wiecznego spoczynku pojazdem nie tylko eleganckim, ale przede wszystkim najwyżej jakości.

 

usługi pogrzebowe w wojniczu i tarnowie

 

Pragniemy służyć Rodzinom w żałobie potrzebną pomocą. Czynimy to taktownie, z szacunkiem i życzliwością. Staramy się spieszyć ze wsparciem w rozwiązywaniu różnych problemów związanych z organizacją pogrzebu. Dla nas to zawodowy obowiązek, który spełniamy z zaangażowaniem, aby Państwo nie musieli być nim obciążeni.

Zakład Pogrzebowy MLECZKO z Wojnicza, dążąc do możliwie największej perfekcji w świadczeniu usług pogrzebowych, organizuje każdy pogrzeb z należytym poszanowaniem dla Zmarłego, respektując różne uczucia i przekonania religijne. Wszystkie osoby, które nam ufają, są traktowane ze współczuciem i pełnym zrozumieniem.

Gwarantujemy naszą dyspozycyjność względem Klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i wszystkie święta - pod numerami telefonu: (14) 67 90 784 oraz 603 948 652. Pod tymi numerami telefonów nie tylko przyjmujemy zgłoszenia na zlecenia usług pogrzebowych, ale także w razie potrzeby służymy radą i pomocą w każdym momencie oraz w każdej sprawie, związanej z kwestiami ostatniego pożegnania.

 

usługi pogrzebowe Wojnicz i Tarnów

 

Usługi Pogrzebowe w miejscowości Wojnicz, Tarnów, Brzesko i okolicach organizujemy kompleksowo i bezgotówkowo. Zapewniamy, iż jesteśmy w stanie spełnić wszelkie - również nietypowe - życzenia Rodzin, nad którymi roztaczamy opiekę.  

Oferujemy całą gamę usług pogrzebowych cechujących się najwyższą jakością. Mogą mieć więc Państwo pewność, że każda uroczystość pogrzebowa jest przez Zakład Pogrzebowy MLECZKO traktowana niepowtarzalnie, zawsze w sposób podkreślający jej charakter: z powagą i wielką godnością.

Dysponujemy własnym nagłośnieniem na cmentarzu oraz zapewniamy oprawę muzyczną pogrzebu. Służymy też fachowym doradztwem na wszystkich etapach organizacji ceremonii żałobnej.

Usługi Pogrzebowe MLECZKO Wojnicz oferują także obrzeża nagrobne, tabliczki natrumienne i pamiątkowe klepsydry.

 

pogrzeby w wojniczu

zakład usług pogrzebowych

 

Zakład Pogrzebowy „Mleczko”

ul. Folwarczna 1

32-830 WOJNICZ

Tel. 14-67-90-784

Kom. 603-948-652

email: kontakt@pogrzeby-mleczko.pl

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Mleczko Usługi Pogrzebowe Wojnicz, Tarnów, Brzesko i okolice - Wojnicz