LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

MARCINKIEWICZ Zakład Pogrzebowy

MARCINKIEWICZ Zakład Pogrzebowy - Wilamowice
Gold

Ulica: Rynek 15

Miasto: Wilamowice, 43-330

Województwo: Śląskie

MARCINKIEWICZ Zakład Pogrzebowy - Wilamowice Rynek 15, Wilamowice marcinkiewiczpogrzeby.pl Ocena:brak 502 205 568

zakład pogrzebowy wilamowice

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MARCINKIEWICZ to firma istniejąca od 2002 roku. Specjalizacją firmy jest zapewnienie usług pogrzebowych w województwie śląskim. Naszą zawodową troską otaczamy głównie mieszkańców następujących miejscowości: Bielsko-Biała, Wilamowice, Kozy. Obsługujemy miejscowości także o mniejszej liczbie mieszkańców: Bielany, Stara Wieś, Bujaków, Porąbka, Czaniec, Kozy, Hecznarowice i Kobiernice. Biura domu pogrzebowego Marcinkiewicz zlokalizowane są w Wilamowicach przy ul. Rynek 15 oraz w Kozach przy ul. Cmentarnej 7. W Bielsku-Białej nie mamy siedziby, ale mogą Państwo skorzystać z usługi mobilnego biura - dzwoniąc pod numer 502 205 568.

Jakość usług pogrzebowych w firmie Marcinkiewicz gwarantuje Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe


pogrzeb

Czynimy wszystko, aby usługi pogrzebowe przez nas świadczone były najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki szerokiej wiedzy na wszelkie tematy funeralne oraz naszemu 15 letniemu doświadczeniu. Znamy specyfikę branży funeralnej, dlatego mogą być Państwo pewni, że każdą uroczystość żałobną przygotowujemy tak, jakby była pierwszą i najważniejszą.

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MARCINKIEWICZ to perfekcyjna organizacja każdego etapu pogrzebu: tradycyjnego i kremacyjnego, religijnego i bezwyznaniowego. Zajmujemy się wszystkim po to, aby Państwo nie musieli martwić się niczym - wiemy bowiem, że chwile ostatniego pożegnania ze Zmarłym są same w sobie wystarczająco bolesne i wiążą się z ogromnym stresem. W takich chwilach staramy się nie tylko służyć Państwu fachowym doradztwem w każdym wymiarze przygotowania ceremonii, ale także być blisko ze wsparciem, współczuciem oraz pomocą. Wyraża się ono chociażby w fakcie, że zakład usług pogrzebowych zajmie się w Państwa imieniu niezbędnymi formalnościami.

Zakład Marcinkiewicz posiada doświadczenie w tanatokosmetyce - kosmetyce pośmiertnej, dbamy aby każde ciało zostało pożegnane w sposób godny. Nasze usługi obejmują także pomoc w wyborze wszelkich utensyliów pogrzebowych: trumien, urn i krzyży, obudowy nagrobków oraz kwiatów. Możemy je dla Państwa skomponować w wieńce i wiązanki żałobne, a także ułożyć w formie palm.

Zakład pogrzebowy z Wilamowic i Kóz zapewnia także usługi transportu Zmarłych w kraju oraz poza jego granicami. Jesteśmy gotowi do ich realizacji przez całą dobę. Transportujemy także ciała Zmarłych na krótkie odległości, zapewniając usługę eksportacji.

Uroczystości pogrzebowe przez nas przygotowywane są zawsze piękne - a blasku dodaje im odpowiednia oprawa muzyczna, którą zapewniamy. Jeśli jest taka potrzeba - nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu także usługi grabarskie, kamieniarskie oraz ekshumacyjne - na terenie całej Polski.

zakład pogrzebowy

firma pogrzebowa

Zakład Pogrzebowy MARCINKIEWICZ zapewnia m.in. następujące usługi:

 • przewóz Zmarłych w kraju i za granicą (wraz ze sprawami urzędowymi)
 • dopełnienie formalności pogrzebowych w urzędach
 • własna chłodnia
 • kremacje i pogrzeby z trumną
 • własny dom pogrzebowy wraz z kaplicą
 • kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS, KRUS, MSWiA
 • usługi grabarskie
 • trumny i urny
 • krzyże
 • obudowy nagrobków
 • florystyka żałobna
 • ekshumacje na terenie całego kraju

pogrzebowe usługi

kremacje

Zakład Pogrzebowy MARCINKIEWICZ
( Wilamowice, Kozy, Bielsko Biała i okolice)

Nasze biura:

ul. Rynek 15

43-330 WILAMOWICE

oraz

ul. Cmentarna 7

43-340 KOZY


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
MARCINKIEWICZ Zakład Pogrzebowy - Wilamowice