Zakład Usług Pogrzebowych Lilia

Zakład Usług Pogrzebowych Lilia - Kraków
Silver

Ulica: św. Łazarza 19

Miasto: Kraków, 31-530

Województwo: Małopolskie

Zakład Usług Pogrzebowych Lilia - Kraków św. Łazarza 19 , Kraków lilia-krakow.pl Ocena:starstarstarstarstar 12 421 24 80   507 111 211

Zakłady Pogrzebowe Lilia Kraków

 

Zakład Pogrzebowy LILIA to firma istniejąca w branży funeralnej od niemal 30 lat. Misją firmy jest służenie pomocą w organizacji pogrzebu mieszkańcom Krakowa i okolic. Pracownicy zakładu LILIA pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i przyjmują zgłoszenia na przewozy zmarłych do pomieszczeń chłodniczych. Firma obsługuje ceremonie pogrzebowe na wszystkich cmentarzach w Krakowie, Skawinie, Wieliczce, Niepołomicach i okolicznych miejscowościach.

Grzegórzki, Bronowice, Podgórki Tynieckie

Główna siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych LILIA mieści się w dzielnicy Grzegórzki przy ul. św. Łazarza 19, niedaleko szpitala uniwersyteckiego. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom swoich Klientów uruchomione zostały także dwie inne lokalizacje, przez co także osoby z innych dzielnic Krakowa mogą skorzystać z usług pogrzebowych przez nas świadczonych. Pozostałe biura zlokalizowane są przy ul. Bronowickiej 19 (w dzielnicy Bronowice - niedaleko pętli tramwajowej Bronowice) oraz przy ul. Wielogórskiej 16 (na styku dzielnic Dębniki i Podgórki Tynieckie, w pobliżu nowego cmentarza komunalnego, z łatwym dojazdem również ze Skawiny).

 

zakłady pogrzebowe Kraków

 

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje usługi wysokiej jakości ukierunkowane na potrzeby Klientów. Zakład Usług Pogrzebowych z Krakowa to wsparcie w przygotowaniu ceremonii oraz załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Osoby, które zwracają się do naszej firmy o pomoc w organizacji pogrzebu, zawsze mogą mieć pewność, że spotkają się z empatią i zrozumieniem. Pracownicy firmy LILIA starają się odciążyć rodzinę Zmarłego w tych trudnych chwilach, zajmując się wszelkimi kwestiami urzędowymi oraz przygotowując klepsydry, nekrologi czy podziękowania do prasy.

Zakład LILIA podejmuje się organizacji pogrzebów wyznaniowych, jak i świeckich. W przypadku organizacji wszelkich uroczystości żałobnych zapewniamy usługi Mistrza Ceremonii - Pana Marcina Kruka. To doświadczony Mistrz Ceremonii i konferansjer, który może poprowadzić obie formy uroczystości żałobnej. Charakteryzuje go nienaganna prezencja, dykcja a przede wszystkim spokój i opanowanie.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez dom pogrzebowy, to połączenie tradycji miasta Krakowa z nowoczesnością, chociażby poprzez wprowadzenie nowoczesnych elementów wyposażenia oraz elementów ubioru wyspecjalizowanej kadry pracowników. Krakowska firma może pochwalić się organizacją przeszło tysiąca uroczystości – w tym również znanych i zasłużonych osób, jak chociażby śp. Stanisława Lema czy Marka Grechuty.

 

domy pogrzebowe

 

Usługi pogrzebowe świadczone przez firmę LILIA to kompleksowa obsługa każdego zlecenia z zaangażowaniem i skupieniem na potrzebach Klientów. Decydując się na skorzystanie z usług Zakładu Pogrzebowego LILIA zyskują Państwo pewność, że ceremonia żałobna odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami. Nasi pracownicy to osoby posiadające ogromne doświadczenie – dzięki czemu umieją oni trafnie doradzić w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Zakład LILIA świadczy także usługi z zakresu transportu Zmarłych na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Oferujemy również usługi z zakresu florystyki żałobnej, przygotowując wszelkiego rodzaju kompozycje kwiatowe. W krakowskim biurze przy ulicy Łazarza 19 znajdą Państwo także szeroki wybór trumien i urn pogrzebowych oraz innych akcesoriów żałobnych. Zapewniamy też oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej.

 

zakład pogrzebowy z tradycjami

 

usługi pogrzebowe

Zakład pogrzebowy LILIA Kraków oferuje:

 • kompleksową organizację pogrzebów każdego typu
 • pogrzeby świeckie – prowadzone przez Mistrza Ceremonii Pana Marcina Kruka
 • pomoc w formalnościach
 • kredytowanie pogrzebów w oparciu o wypłaty zasiłków pogrzebowych
 • tworzenie nekrologów, kondolencji, podziękowań dla prasy
 • spersonalizowane klepsydry
 • transport krajowy i międzynarodowy
 • usługi kamieniarskie
 • kremacje
 • usługi florystyczne
 • urny, trumny
 • transport uczestników
 • oprawa muzyczna

 

transport zmarłych Kraków

 

firma pogrzebowa lilia kraków


Zakłady Pogrzebowe LILIA

ul. św. Łazarza 19
31-530 Kraków - Grzegórzki

tel. 12 421 24 80

ul. Bronowicka 19,
30-084 Kraków - Bronowice

tel. 12 637 00 07

ul. Wielogórska 16
30-398 Kraków - Podgórki Tynieckie

tel. 507 111 121


Telefon zakładu czynny jest 7 dni w tygodniu
24h na dobę: 507 111 211

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra obsługa, plusem jest posiadanie własnej kwiaciarni i ładnych karawanów, szczerze polecam
  starstarstarstarstar
  Klara
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Usług Pogrzebowych Lilia - Kraków