Leszek Palczewski Zakład Pogrzebowy Bargłów Kościelny

Leszek Palczewski Zakład Pogrzebowy Bargłów Kościelny - Bargłów Kościelny
Silver

Ulica: Augustowska 11

Miasto: Bargłów Kościelny, 16-320

Województwo: Podlaskie

Leszek Palczewski Zakład Pogrzebowy Bargłów Kościelny - Bargłów Kościelny Augustowska 11 , Bargłów Kościelny palczewski.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 693881721

 

bargłów kościelny pogrzeb

 

Zakład Pogrzebowy, którego założycielem i właścicielem jest Pan Leszek Palczewski działa na rynku usług pogrzebowych od 10 lat. Swoim zasięgiem obejmuje wschodni rejon Polski - ze szczególnym uwzględnieniem miejsowości takich, jak Bargłów Kościelny, Pruska, Augustów, Wojdy, Rajgród, Grajewo. Siedziba Zakładu Pogrzebowego znajduje się w miejscowości Bargłów Kościelny przy ul. Augustowskiej 11.

 

 

zakłady pogrzebowe bargłów kościelny

 

Oprócz usług pogrzebowych świadczymy szerokie usługi kamieniarskie, sprzedaż, montaż i naprawę nagrobków oraz liternictwo.

Nasz zakład pogrzebowy posiada własną chłodnię z profesjonalnym zapleczem. Dzięki temu wykonujemy eksportacje Zmarłych 24h na dobę. Po przewiezieniu ciała do chłodni dbamy o pełne godności przygotowanie go do pogrzebu. Dbamy też o Rodzinę Zmarłego, udzielając jej wszelkiego niezbędnego wsparcia.

Całodobowy telefon dyżurny naszego Zakładu Pogrzebowego: 693 881 721

 

zakład pogrzebowy w bargłowie kościelnym

 

usługi pogrzebowe bargłów kościelny

 

Usługi Pogrzebowe i Kamieniarskie Leszek Palczewski

 

Specjalizujemy się w organizacji pogrzebów tradycyjnych - wyznaniowych i świeckich. Na życzenie Rodziny jesteśmy także w stanie przygotować pochówek poprzedzony kremacją. Kredytujemy usługi pogrzebowe z zasiłków ZUS i KRUS. Świadczenia są wypłacane od ręki - a różnica zwracana jeszcze przed pogrzebem.

Nie zostawiamy pogrążonej w smutku Rodziny samej sobie. Wiemy, ile wysiłku wymaga w czasie żałoby uporanie się z formalnościami urzędowymi. Jeśli Klienci chcą dopełnić ich sami - towarzyszymy im w wędrówce po urzędach.

Zakład Pogrzebowy w Bargłowie Kościelnym posiada też eleganckie karawany. Używamy ich w czasie ceremonii żałobnych oraz w trakcie świadczenia usług transportu Zmarłych na terenie regionu i kraju.

Dysponujemy szeroką ofertą trumien, urn, nagrobków i akcesoriów pogrzebowych. Trumny, które mamy w naszej ofercie w konkurencyjnej cenie, wykonane są z drewna najlepszego gatunku - głównie sosnowego i dębowego. Staramy się poznać pragnienia i potrzeby naszych Klientów, aby móc jak najlepiej doradzić w koniecznych wyborach - tak, aby uroczystość żałobna mogła być jak najbardziej piękna.

Nie tylko dbamy o piękno uroczystości pogrzebowej i jej oprawy, ale także troszczymy się później o groby Zmarłych. Zapewniamy usługi kamieniarskie: budujemy grobowce, wykonujemy pomniki oraz naprawiamy te już istniejące. Świadczymy usługi liternictwa nagrobnego.

Jeśli nie są w stanie Państwo zadbać osobiście o groby swoich Najbliższych - oferujemy usługę opieki nad grobami.

 

usługi pogrzebowe w bargłowie kościelnym

 

zakłady pogrzebowe


Usługi Pogrzebowe i Kamieniarskie Bargłów Kościelny

Leszek Palczewski

ul. Augustowska 11

16-320 Bargłów Kościelny

Telefon całodobowy naszego Zakładu Pogrzebowego:

693 881 721

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Leszek Palczewski Zakład Pogrzebowy Bargłów Kościelny - Bargłów Kościelny