Lapczyk Zakład Pogrzebowy Skoczów

Lapczyk Zakład Pogrzebowy Skoczów - Skoczów
Silver

Ulica: Mennicza 7

Miasto: Skoczów, 43-430

Województwo: Śląskie

Lapczyk Zakład Pogrzebowy Skoczów - Skoczów Mennicza 7, Skoczów lapczyk.pl Ocena:starstarstarstarstar 33 853 25 47   505 93 25 47

zakład pogrzebowy skoczów

 

Skoczów

 

Zakład Pogrzebowy LAPCZYK istnieje od 1988 roku i jest firmą rodzinną, prowadzoną przez Panią Magdalenę Lapczyk. Firma oferuje usługi pogrzebowe głównie dla mieszkańców regionu Śląska Cieszyńskiego. Biuro firmy znajduje się od samego początku w mieście Skoczów przy ul. Menniczej 7. Niemal 30 letnie doświadczenie jest gwarantem, że uroczystości pogrzebowe przez nas przygotowywane zawsze odznaczają się perfekcyjną organizacją oraz pięknem. Spieszymy z pomocą po śmierci Bliskiej Osoby nie tylko na terenie Cieszyna i Brennej, ale - jeśli zaistnieje taka potrzeba - jesteśmy w stanie dojechać tam, gdzie oczekuje nas Klient. Najczęściej obsługiwane przez nas miejscowości to Brenna, Cieszyn, Dębowiec, Drogomyśl, Goleszów, Górki Wielkie, Simoradz oraz Ustroń.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego LAPCZYK ze Skoczowa odznaczają się odpowiednimi kwalifikacjami, szeroką wiedzą oraz wielką kulturą osobistą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę pod numerami telefonów: 33 853 25 47 oraz 505 93 25 47

 

dom pogrzebowy skoczów

 

Mogą nam Państwo zaufać i powierzyć przeprowadzenie każdego etapu pogrzebu. Wykonujemy całodobowe eksportacje Zmarłych z miejsc, w których nastąpił zgon i przewozimy ich do chłodni. Oferujemy usługę profesjonalnej toalety pośmiertnej oraz usługę balsamacji. Najwyższy poziom tych usług zapewniają dyplomowani specjaliści w dziedzinach tanatokosmetyki oraz tanatopraksji, posiadający dyplomy ukończenia renomowanych szkoleń oraz kursów (m.in. Polskiego Centrum Balsamacji i Tanatokosmetologii).

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji ceremonii żałobnych wszystkich typów i rodzajów. Najwięcej uroczystości przez nas przygotowywanych ma formę tradycyjną - z udziałem trumny - ale, odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie, organizujemy także ceremonie z uprzednią kremacją. Niezależnie do formy uroczystości - oddajemy do dyspozycji Rodzin Zmarłych kameralną kaplicę, w której mogą Państwo pożegnać się ostatni raz z Bliską Osobą. W przypadku ceremonii świeckich zapewniamy przewodniczącego im Mistrza Ceremonii.

 

zakład pogrzebowy brenna

 

W celu zapewnienia kompleksowości usług oraz pragnąc udzielić Państwu maksymalnego wsparcia - Zakład Pogrzebowy w Skoczowie jest także w stanie pomóc na drodze starań o wypłatę świadczeń w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych takich, jak zasiłek pogrzebowy, renta rodzinna czy niezrealizowane świadczenia emerytalne.

Wyznajemy zasadę, że każdej Osobie należy się godny pogrzeb, z elegancką oprawą. Dysponujemy szerokim wyborem trumien i urn, kwiatów - z których przygotowujemy wieńce i wiązanki żałobne - a także akcesoriów pogrzebowych. W czasie uroczystości pogrzebowych wykorzystujemy także eleganckie karawany.

Pragniemy Państwu zagwarantować, że dokładamy wszelkich starań, aby te szczególne momenty ostatniego pożegnania z naszą pomocą i towarzyszeniem były dla Państwa choć odrobinę lżejsze. Każdy pogrzeb traktujemy w sposób indywidualny i niepowtarzalny. Zawsze do każdego Zmarłego odnosimy się z najwyższym szacunkiem, a do każdej Rodziny z wielkim współczuciem.

 

usługi pogrzebowe skoczów

 

pogrzeby w Skoczowie i Brennej

 

Zakład Pogrzebowy LAPCZYK to całodobowa pomoc w miejscowościach Skoczów, Brenna i okolice:

 • kompleksowe przygotowanie i przeprowadzenie pogrzebów
 • tanatokosmetyka oraz balsamacja
 • kaplica przedpogrzebowa
 • Mistrz Ceremonii Żałobnych
 • szeroki wybór trumien i urn
 • ubrania dla Zmarłych oraz akcesoria żałobne
 • kompozycje florystyczne: wieńce, wiązanki, stroiki
 • kremacje
 • formalności ZUS, KRUS
 • krajowe przewozy zmarłych

 

skoczów pogrzeby

 

zakłady pogrzebowe

 

zakład usług pogrzebowych

 

Zakład Pogrzebowy Lapczyk

ul. Mennicza 7

43-430 Skoczów

Tel: 33 853 25 47

505 93 25 47

E-mail: biuro@lapczyk.pl

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Pogrzeb odbył się zgodnie z umową, wszystko co Pani w biurze obiecała było zrealizowane. Porównywaliśmy z inna firmą i było nawet minimalnie taniej, polecam i dziekuję .
  starstarstarstarstar
  Jolanta
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Lapczyk Zakład Pogrzebowy Skoczów - Skoczów