Kora i Gwóźdź zakład pogrzebowy

Kora i Gwóźdź zakład pogrzebowy - Kędzierzyn-Koźle
Gold

Ulica: Racławicka 6

Miasto: Kędzierzyn-Koźle, 47-220

Województwo: Opolskie

Kora i Gwóźdź zakład pogrzebowy - Kędzierzyn-Koźle Racławicka 6, Kędzierzyn-Koźle www.zakladpogrzebowykora.pl Ocena:brak 607 561 183   77 482 92 59

zakład pogrzebowy Kora&Gwóźdź kędzierzyn-koźle

 

 

KORA & GWÓŹDŹ to profesjonalny zakład pogrzebowy, który powstał, aby służyć pomocą w całościowej organizacji uroczystości pogrzebowych mieszkańcom województwa opolskiego i okolic. Nasze biuro znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Racławickiej 6.

 

zakłady pogrzebowe

 

 

kędzierzyn-koźle

 

Firma pogrzebowa troszczy się o przygotowanie i realizację pogrzebów wszystkich wyznań oraz ceremonii świeckich. Nasz zakład pogrzebowy oferuje także usługi związane z branżą kamieniarską. Wszystkie nasze działania charakteryzują się rzetelnością, uczciwością i wysoką jakością.

Nasze usługi pogrzebowe są niezwykle kompleksowe. Spełniają też zawsze najwyższe normy - w tym również etyczne - cenione i uznane w branży pogrzebowej. Zajmujemy się każdym aspektem uroczystości pochówku. Oferujemy całodobową eksportację ciała do chłodni z miejsca zgonu, realizujemy ceremonie tradycyjne z trumną i konduktem żałobnym oraz ceremonie, które poprzedza kremacja. Wszystko to czynimy z uwagą i zaangażowaniem, aby ostatnie pożegnanie mogło być naprawdę piękne.

 

zakład pogrzebowy kędzierzyn-koźle

 

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego KORA & GWÓŹDŹ to osoby odznaczające się wysoką kulturą. Pomogą one dopełnić w Państwa imieniu formalności urzędowe i cmentarne. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia doradzamy również w wyborze wieńców i wiązanek kwiatów oraz szarf pogrzebowych. W naszym biurze mogą Państwo zapoznać się z szerokim asortymentem trumien - wśród których najpopularniejsze są dębowe i sosnowe - a także urn. Mogą Państwo zakupić u nas urny ceramiczne, kompozytowe, miedziano-brązowiane, kamienne, drewniane, a także ręcznie malowane czy hermetyczne.

W naszej pracy w czasie pogrzebów używamy eleganckich karawanów. Posiadanie odpowiedniego taboru samochodowego umożliwa nam świadczenie usług transportu Zmarłych na terenie Polski i poza jej granicami. Przewóz Zmarłych, realizowany na zlecenie zakładu pogrzebowego KORA & GWÓŹDŹ, obejmuje także staranie o odpowiednią dokumentację (łącznie z jej tłumaczeniami), przeprowadzenie wymaganych odpraw, a także zapewnienie niezbędnych utensyliów funeralnych (trumny i urny do przewozów międzynarodowych).

 

usługi pogrzebowe kędzierzyn-koźle

 

Jeśli taka będzie Państwa wola, zajmiemy się również postawieniem nowego nagrobka lub naprawą - a także renowacją (odnowieniem) - nagrobka dotychczasowego. Do tworzenia pomników nagrobnych wykorzystujemy kamienie naturalne najwyższej jakości. Możemy także wykonać wszelkie prace związane z liternictwem. Dla tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogą w danej chwili zdecydować się na pomnik nagrobny - oferujemy obramowania grobów, które w znacznym stopniu przyczyniają się do zachowania porządku na grobie oraz w jego bliskim otoczeniu.

Niezależnie od życzeń i zadań, które przed nami zostaną postawione zapewniamy, że zawsze wywiązujemy się z nich skrupulatnie, biorąc na siebie odpowiedzialność za nasze usługi pogrzebowe, a poprzez to za przeprowadzenie Państwa przez najtrudniejsze chwile żałoby.

 

pogrzeby kędzierzyn-koźle

 

 

usługi pogrzebowe w kędzierzynie-koźlu

 

Zakład Pogrzebowy KORA & GWÓŹDŹ w Kędzierzynie-Koźlu to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 

 • całodobowa eksportacja Zmarłych do pomieszczeń chłodniczych
 • pogrzeby tradycyjne z trumną i konduktem
 • kremacja zwłok oraz pogrzeby kremacyjne z urną
 • trumny i urny - duży wybór w atrakcyjnych cenach
 • formalności w urzędach, w szpitalach, i na cmentarzach
 • usługi cmentarne
 • kwiaty, wieńce, szarfy i inne akcesoria pogrzebowe
 • dewocjonalia
 • nekrologi i klepsydry
 • transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy
 • ekshumacje
 • usługi kamieniarskie

 

domy pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy Kora & Gwóźdź
ul. Racławicka 6
47-220 Kędzierzyn-Koźle


Całodobowa pomoc i przewozy:

tel.: 607 561 183

Numery stacjonarne:

tel.: 77 482 92 59
tel.: 77 483 21 65

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kora i Gwóźdź zakład pogrzebowy - Kędzierzyn-Koźle