KAPTUR Zakład Pogrzebowy Nowy Tomyśl

KAPTUR Zakład Pogrzebowy Nowy Tomyśl - Nowy Tomyśl
Silver

Ulica: 3 Stycznia 2

Miasto: Nowy Tomyśl, 64-300

Województwo: Wielkopolskie

KAPTUR Zakład Pogrzebowy Nowy Tomyśl - Nowy Tomyśl 3 Stycznia 2, Nowy Tomyśl www.zakladpogrzebowykaptur.pl Ocena:brak 602 740 129   606 765 925

 

zakład pogrzebowy nowy tomyśl

 

Zakład Pogrzebowy KAPTUR istnieje od 1955 roku, obejmując swoją troską mieszkańców Nowego Tomyśla, Rakoniewic, Zbąszynka oraz całego województwa wielkopolskiego. Kaptur to nowoczesny zakład pogrzebowy z Nowego Tomyśla, który przez kilkadziesiąt lat działalności i pomoc wielu rodzinom wrósł w lokalną społeczność. Historia tej firmy pogrzebowej sięga początku lat 30 XX wieku, gdy z inicjatywy Wojciecha Pięty powstał zakład "POLONIA" który m.in. produkował trumny.

 

powstanie zakładu pogrzebowego w nowym tomyślu

 

Po II Wojnie Światowej rodzinną tradycję kontynuował jego syn - Edward Kaptur, od roku 1983 syn Edwarda - Romuald Kaptur, dzięki którego zaangażowaniu powstał zakład pogrzebowy w obecnym kształcie, którego ważnym wymiarem pracy nadal pozostaje produkcja trumien. Obecnie za zarządzanie Zakładem Pogrzebowym KAPTUR odpowiada kolejne pokolenie: Pani Justyna Kaptur-Darcz. Dzięki temu możliwe jest połączenie najlepszych tradycji działań firmy z zastosowaniem dynamiki  w działaniu i nowoczesnych rozwiązań w branży funeralnej.

 

zakłady pogrzebowe nowy tomyśl

 

Zakład pogrzebowy prowadzi dwa biura: jedno w Nowym Tomyślu przy ul. 3 Stycznia 2, drugie w Zbąszynku przy ulicy Wojska Polskiego 15.

Zakład Pogrzebowy KAPTUR oprócz nowoczesnych biur i infrastruktury (m.in. własnej komory chłodniczej) posiada także nowoczesne samochody - karawany (Mercedes i Ford), którymi świadczy usługi transportu Zmarłych. Zajmujemy się też sprowadzaniem zmarłych z zagranicy do kraju. 

Proponujemy naszym Klientom duży wybór trumien, wykonywanych z zachowaniem najlepszych technik stolarskich. W czasie pogrzebów służą nam dwie windy pogrzebowe oraz namiot.

 

usługi pogrzebowe nowy tomyśl

 

Misją Domu Pogrzebowego KAPTUR jest wsparcie i pomoc w wymiarze formalnym oraz logistycznym organizacji uroczystości pogrzebowych - według słów obranych za motto, które brzmi: Profesjonalne podejście, dyskretna troska i osobiste wsparcie. Staramy się realizować je w każdej chwili - jesteśmy blisko tak, aby móc towarzyszyć, ale jednocześnie z taką dyskrecją, żeby nie zakłócać żałoby.

 

zakłady pogrzebowe

 

Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie całego zespołu zakładu pogrzebowego z Nowego Tomyśla sprawia, że przez wszystkie lata naszego istnienia i działania zaufało nam już wielu mieszkańców nie tylko Nowego Tomyśla i Zbąszynka ale i województwa wielkopolskiego.

 

usługi pogrzebowe zbąszynek

 

Organizujemy zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i te z kremacją - zawsze uwzględniając życzenia oraz oczekiwania naszych Klientów. Naczelną zasadą wszelkich naszych działań była, jest i pozostanie przejrzystość finansowa, z którą szacujemy i przedstawiamy koszty ceremonii żałobnej. Zawsze jesteśmy gotowi do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości oraz do odpowiedzi na pytania, które Państwa nurtują - oraz do tego, aby poświęcić Państwu tyle czasu, ile będzie potrzebne.

 

kremacje nowy tomyśl

 

usługi pogrzebowe

 

Firma KAPTUR w Nowym Tomyślu zapewnia m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • eksportacja Zmarłego - cała doba
 • kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowych
 • kremacje
 • pomoc w formalnościach pogrzebowych
 • przygotowanie ciała do pochówku (kosmetyka i ubieranie)
 • własna komora chłodnicza
 • transport Zmarłych - kraj i zagranica
 • dwie windy pogrzebowe
 • duży wybór trumien - m.in. trumny dębowe i sosnowe oraz trumny dziecięce i kremacyjne
 • urny
 • krzyże i tabliczki
 • nekrologi i klepsydry
 • kwiaty na pogrzeb
 • ubiór dla Zmarłych
 • dewocjonalia
 • oprawa muzyczna
 • ekshumacje

 

zakład pogrzebowy

 

zakłady pogrzebowe

 

Zakłady Pogrzebowe KAPTUR

Justyna Kaptur-Darcz i Romuald Kaptur

 

Zakład pogrzebowy w Nowym Tomyślu

ul. 3 Stycznia 2

64-300 Nowy Tomyśl

telefony całodobowe:

602 740 129 oraz 606 765 925

&

Zakład Pogrzebowy w Zbąszynku

ul. Wojska Polskiego 15

66-210 Zbąszynek

telefon całodobowy: tel. 511 400 166

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KAPTUR Zakład Pogrzebowy Nowy Tomyśl - Nowy Tomyśl