Kalia Zakład Pogrzebowy Wadowice - Foksiński

Kalia Zakład Pogrzebowy Wadowice - Foksiński - Wadowice
Silver

Ulica: Wojska Polskiego 32

Miasto: Wadowice, 34-100

Województwo: Małopolskie

Kalia Zakład Pogrzebowy Wadowice - Foksiński - Wadowice Wojska Polskiego 32, Wadowice www.kaliawadowice.pl Ocena:brak 33 823 33 39

zakład pogrzebowy wadowice

 

wadowice pogrzeb

Zakład Pogrzebowy KALIA to firma, która istnieje na wadowickim rynku usług pogrzebowych nieprzerwanie od 1984 roku. Siedziba firmy znajduje się w Wadowicach przy ul. Wojska Polskiego 32 (obok cmentarza komunalnego w Wadowicach), jednak teren naszego działania obejmuje całe województwo małopolskie. Jako pierwszy prywatny zakład pogrzebowy w Wadowicach przykładamy szczególną wagę do tego, aby nasze usługi łączyły najlepsze tradycje z nowoczesnością. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość naszych usług sprawia, że zaufało nam już wiele osób, powierzając przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii żałobnych ich Zmarłych. To zaufanie jest dla nas największą nagrodą, a także zobowiązaniem do dalszej wytężonej pracy.


Doświadczeni pracownicy firmy KALIA są zawsze do Państwa dyspozycji.

Służymy pomocą pod numerami telefonów (33) 82 333 39 lub kom. 602 686 240


pogrzeb Wadowice


Misją zakładu pogrzebowego jest organizacja ceremonii żałobnych. Z najwyższą starannością planujemy oraz realizujemy każdy etap uroczystości starając się, aby wszystkie nasze działania charakteryzowały się szacunkiem względem Zmarłego oraz jego Rodziny, godnością oraz elegancją. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z dużych społecznych różnic ekonomicznych które sprawiają, że koszty pogrzebu - zwłaszcza gdy śmierć następuje nagle - są ogromnym obciążeniem dla wielu rodzin. Konsekwentnie realizujemy założenie stosowania konkurencyjnych cen - przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług pogrzebowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować kompletną ceremonię pogrzebową na terenie miasta Wadowice, mieszcząc się w kosztach 1780 zł brutto. W tej cenie zawarta jest trumna, elegancki karawan marki Mercedes, pełna obsługa pogrzebu, kwiaty (wieniec lub wiązanka), a także nekrologi.


usługi pogrzebowe Wadowice


Zakład z Wadowic posiada bardzo bogatą ofertę usług pogrzebowych. Począwszy od całodobowej eksportacji Zmarłego oraz przygotowania jego ciała do pochówku, przez dobór odpowiednich elementów - jak trumna czy urna - i akcesoriów pogrzebowych, elementów florystycznych - aż po kompleksową oprawę samej uroczystości pogrzebowej, poprzez zapewnienie nagłośnienia oraz oprawy muzycznej. Dysponujemy również niezwykle eleganckimi karawanami, które nie tylko uczestniczą czynnie w ceremoniach żałobnych i transporcie.

W celu ułatwienia uporania się z formalnościami pogrzebowymi oferujemy Państwu usługę kredytowania pogrzebu w ramach zasiłków pogrzebowych (ZUS, KRUS). Pomagamy też w administracjach cmentarzy oraz urzędach w uzyskaniu rent rodzinnych i niezrealizowanych świadczeń.

Po zakończeniu uroczystości pogrzebowych, dzięki współpracy z firmą kamieniarską GRAN-PŁYT z Makowa Podhalańskiego, oferujemy duży wybór nagrobków granitowych. Przykładowe modele takich nagrobków mogą Państwo zobaczyć w naszym biurze.


zakłady pogrzebowe w Wadowicach


usługi pogrzebowe

 

KALIA to całodobowa pomoc w Wadowicach i okolicach :

 • całodobowe przewozy Zmarłych
 • kosmetyka pośmiertna
 • pogrzeby wyznaniowe i świeckie
 • kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłków pogrzebowych
 • kremacje
 • ekshumacja
 • nagłośnianie ceremonii
 • wieńce i wiązanki pogrzebowe
 • trumny, urny, nekrologi, tabliczki, krzyże i inne akcesoria
 • obramowania - obudowy grobów ziemnych
 • nagrobki granitowe oraz marmurowe - sprzedaż i montaż
 • eleganckie karawany - Mercedes

 

pogrzeb w wadowicach

 

wadowice

 

pogrzeby

 

Zakład Pogrzebowy KALIA

Bogdan Foksiński

ul. Wojska Polskiego 32

Wadowice 34-100


Telefony całodobowe:

33 823 33 39 oraz kom. 602 68 62 40


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kalia Zakład Pogrzebowy Wadowice - Foksiński - Wadowice