Juka Zakład Pogrzebowy Skórcz

Juka Zakład Pogrzebowy Skórcz - Skórcz
Silver

Ulica: Główna 1

Miasto: Skórcz, 83-220

Województwo: Pomorskie

Juka Zakład Pogrzebowy Skórcz - Skórcz Główna 1, Skórcz www.juka-pogrzeby.pl Ocena:brak 58 560 04 78   509 419 217

 

zakład pogrzebowy skórcz

skórcz

Zakład Pogrzebowy JUKA jest firmą działającą na rynku usług funeralnych w województwie pomorskim od 1993 roku, aby zapewnić kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych we wszystkich obrządkach - w tym także w ceremoniale świeckim. Od pierwszego momentu istnienia staramy się o to, aby osoby pogrążone w żałobie mogły realnie odczuwać naszą bliskość - także poprzez lokalizację biur. Siedziba znajduje się więc w  Starogardzie Gdańskim, natomiast filie w Tczewie, Pelplinie i Skórczu. W miejscowości Skórcz znajdą nas Państwo przy ul. Głównej 1. Dzięki tak gęstej sieci naszych siedzib jesteśmy w stanie pospieszyć z profesjonalną pomocą w organizacji pogrzebu nie tylko mieszkańcom powiatów starogardzkiego i tczewskiego, ale również innych części Polski.

Dopełniamy wszelkich formalności urzędowych, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestiach akcesoriów żałobnych.

Naszą siłą jest doświadczenie, które pomaga nam w nieustannym rozszerzaniu naszej oferty usług pogrzebowych. Szczególnym wyzwaniem, ale także specjalizacją naszej firmy są uroczystości pogrzebowe, które wymagają większej wiedzy oraz szerokich umiejętności. Chodzi o tzw. ceremonie o trudnym schemacie logistycznym czyli pogrzeby kilku osób jednocześnie lub pogrzeby VIP-ów. Wiele razy proszono nas o przeprowadzenie takich uroczystości i wywiązywaliśmy się z tych zadań perfekcyjnie. To zasługa pracowników Zakładu Pogrzebowego JUKA, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale także korzystają z naszego nowoczesnego zaplecza sprzętowego. Kapitał ludzki i infrastrukturalny pozwala nam działać na wszystkich cmentarzach Starogardu, Tczewa, Skórcza, Pelplina i okolic.

 

zakład pogrzebowy w skórczu

 

Dbamy o to, aby uroczystości pogrzebowe były piękne. Dlatego na każdej z nich używamy windy pogrzebowej, baldachimu, a także nagłośnienia. Osoby uczestniczące w pogrzebie otrzymują obrazki na pamiątkę tej smutnej ceremonii, zaś nasz pracownik kieruje do zebranych mowę pożegnalną, w której przywołuje Osobę Zmarłą.

Zakład Pogrzebowy JUKA posiada nowoczesne karawany, dzięki którym oferta naszych usług jest poszerzona o transport Zmarłych na terenie Polski i poza jej granicami - głównie na obszarze całej Europy (Wielka Brytania, Irlandia, Szkocja). Usługi te świadczymy szybko, z zachowaniem wszelkich przepisów oraz oferując naszym Klientom przystępną cenę.

Nasz dyżurny telefon 509 419 217 czynny jest całą dobę. Wykonamy z całym szacunkiem eksportację Zmarłego, przewożąc Go do chłodni, gdzie potem jego ciało jest przygotowywane do dnia pogrzebu (tanatokosmetyka, mycie, golenie i ubranie).

Jeśli zachodzi taka potrzeba wykonujemy też ekshumacje na terenie całego kraju. Proponujemy także Państwu skorzystanie z naszych usług kamieniarskich.

 

pogrzeby w skórczu

usługi pogrzebowe skórcz

Zakład Pogrzebowy JUKA Skórcz to m.in.:

 • całodobowe przewozy Zmarłych do chłodni
 • transport Zmarłych - kraj i zagranica
 • tanatokosmetyka
 • pogrzeby wszystkich rodzajów
 • kremacja
 • formalności urzędowe (ZUS, USC, kancelarie parafialne, cmentarze)
 • muzyka na pogrzeb
 • florystyka żałobna
 • winda pogrzebowa, namiot pogrzebowy, pamiątkowe obrazki
 • ekshumacja
 • kamieniarstwo i liternictwo

skórcz zakład pogrzebowy

Usługi Pogrzebowe JUKA
Rafał Węsierski
ul. Dr Kopicza 2
83-200 Starogard Gdański
tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217
Usługi Pogrzebowe JUKA
Rafał Węsierski
ul. Gdańska 52/1
83-110 Tczew
tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217
Usługi Pogrzebowe JUKA
Rafał Węsierski
ul. Główna 1
83-110 Skórcz
tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217
Usługi Pogrzebowe JUKA
Rafał Węsierski
ul. Wybickiego 13
83-130 Pelplin
tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Juka Zakład Pogrzebowy Skórcz - Skórcz