Jakubisiak zakład pogrzebowy Ursynów

Jakubisiak zakład pogrzebowy Ursynów - Warszawa
Gold

Ulica: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 103

Miasto: Warszawa, 02-722

Województwo: Mazowieckie

Jakubisiak zakład pogrzebowy Ursynów - Warszawa Aleja Komisji Edukacji Narodowej 103, Warszawa jakubisiak.pl Ocena:starstarstarstarstar 22 826 117 41

 

 

zakład pogrzebowy warszawa ursynów

 

ursynów pogrzeby

 

Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK, który prowadzą Panowie Dariusz i Mariusz Jakubisiak, działa w branży pogrzebowej od ponad ćwierć wieku. Ten czas wytężonej pracy zaowocował nie tylko doświadczeniem, nieustannym poszerzaniem wiedzy oraz pozyskiwaniem zaufania naszych Klientów - które jest dla nas najważniejsze, ale przede wszystkim tym, że nazwisko stało się rozpoznawalne jako synonim rzetelności.

Nasze trzy siedziby są zawsze do dyspozycji naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy odwiedzą Państwo nasze biuro na Mokotowie, na Ochocie czy na Ursynowie przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 103 lok U8 (w sąsiedztwie stacji metra Ursynów) - wszędzie uzyskają Państwo pomoc i wsparcie.

Nasza firma robi absolutnie wszystko, aby usługi pogrzebowe, przez nas świadczone, były jak najwyższej jakości. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi profesjonalni pracownicy. Ich wiedza, kompetencje oraz ludzkie przymioty - takie, jak cierpliwość, empatia, wysoka kultura osobista - sprawiają, że wiele osób w tych trudnych chwilach powierza nam troskę o ostatnią drogę swoich Bliskich Zmarłych. Organizujemy - najkorzystniejsze finansowo - pogrzeby na terenie Warszawy. Wierzymy, że udaje się nam połączyć atrakcyjną cenę z godnym pochówkiem. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, a także całej Polski.

 

kremacje ursynów

 

Jesteśmy przez całą dobę do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 22 435 73 26, 501 198 737 oraz 504 044 418. Możemy Państwu udzielić wszystkich potrzebnych informacji oraz przyjąć zlecenie na eksportację ciała Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK posiada duży wybór trumien, urn, krzyży, tabliczek oraz innych akcesoriów pogrzebowych. Wśród trumien mogą Państwo wybrać wśród m.in. dębowych i sosnowych, fornirowanych, metalizowanych. W naszej ofercie znajdują się trumny do pochówków tradycyjnych, ale też trumny kremacyjne oraz ekshumacyjne.

Posiadamy także własną pracownię, w której doświadczeni floryści zawsze chętnie przygotują dla Państwa wieńce, kwiaty, wiązanki i wszystkie inne formy kwiatowe, jakie tylko Państwo będą chcieli. Jesteśmy gotowi, aby spełnić każde Państwa życzenie oraz oczekiwanie.

 

dom pogrzebowy ursynów

 

W naszym zakładzie pogrzebowym w Warszawie posługujemy się eleganckimi karawanami, którymi świadczymy usługi transportu Zmarłych - nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, ale także na obszarze całego kraju. Wiedząc zaś, że niekiedy zachodzi konieczność przewozu ciała lub prochów Zmarłego poza granicami kraju - pomagamy kompleksowo zorganizować i zrealizować taką usługę.

Dbamy o wszystkie szczegóły ceremonii żałobnych. W czasie pogrzebu gwarantujemy oprawę muzyczną, a całość uroczystości możemy ująć w formie fotoreportażu.

Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK na Ursynowie ma w swojej ofercie także coraz bardziej poszukiwane usługi opieki nad grobami. Z racji logistycznych świadczymy je głównie na cmentarzach Warszawy. Zachęcamy do indywidualnego kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

 

usługi pogrzebowe na ursynowie

 

usługi pogrzebowe warszawa

 

Dom Pogrzebowy JAKUBISIAK to całodobowe usługi pogrzebowe na Ursynówie i w innych dzielnicach Warszawy:

 • ceremonie pogrzebowe wyznaniowe i świeckie
 • transport Zmarłych - Polska i świat
 • przygotowanie Zmarłego do pochówku (kosmetyka, ubieranie)
 • balsamacja
 • rekonstrukcje pośmiertne
 • kremacje
 • bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych - na każdą kieszeń
 • trumny - różne materiały i modele
 • profesjonalne usługi florystyczne - wiązanki i wieńce
 • oprawa muzyczna
 • opieka nad grobami

 

 

zakłady pogrzebowe warszawa

 

 

usługi pogrzebowe

 

JAKUBISIAK Zakład Pogrzebowy

Warszawa Ochota

ul. Grójecka 19/25

02-021 WARSZAWA

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

tel. 24h: 22 435 99 56

501 198 737

JAKUBISIAK Zakład Pogrzebowy

Warszawa Mokotów

ul. Kazimierzowska 43

02-572 WARSZAWA

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

tel. 24h: 22 435 73 26

501 198 737

JAKUBISIAK Zakład Pogrzebowy

Warszawa Ursynów

Al. Komisji Edukacji Narodowej 103

02-722 WARSZAWA

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

tel. 24h: 22 826 17 41

501 198 737

Rekomendacje

 • cudzyslow Z czystym sumieniem mogę polecić tę Firmę. Podejście do klienta bardzo indywidualne, rzadko kiedy w tych czasach można znaleźć tak uczciwych i pomocnych ludzi. Kontakt o każdej porze, ważne kluczowe rady, pełny profesjonalizm od początku ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Kacper Jankowski
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Jakubisiak zakład pogrzebowy Ursynów - Warszawa