H. Skrzydlewska Krematorium Łódź - Kremacje

H. Skrzydlewska Krematorium Łódź - Kremacje - Łódź
Gold

Ulica: Żyzna 21

Miasto: Łódź, 91-231

Województwo: Łódzkie

H. Skrzydlewska Krematorium Łódź - Kremacje - Łódź Żyzna 21, Łódź www.skrzydlewska.pl Ocena:brak 42 611 02 03   42 672 33 33

krematoria H. Skrzydlewska

krematorium Łódź

 

krematoria

 

Firma H. Skrzydlewska posiada w Łodzi dwa krematoria. Jedno z nich usytuowane jest w dzielnicy Bałuty przy ul. Żyznej 21, nieopodal cmentarza rzymskokatolickiego pw. MBNP, drugie zaś znajduje się w dzielnicy Widzew przy ul. Zakładowej 4, obok cmentarza pw. Wszystkich Świętych (Nowy Zarzew). Oba te krematoria to obiekty nowoczesne, które powstały w odpowiedzi na wciąż większe zapotrzebowanie na kremację. Od pewnego czasu bowiem jest wyraźnie zauważalny wzrost zleceń na tę usługę pogrzebową. W tej sytuacji możliwość przeprowadzenia kremacji na miejscu, bez konieczności transportu ciała Zmarłego do odległego nieraz krematorium, stanowi oszczędność czasu i środków finansowych.

Krematoria firmy H. Skrzydlewska – zarówno przy ul. Żyznej 21, jak i przy ul. Zakładowej 4 – wyróżniające się ciekawą formą architektoniczną, bogatym zapleczem infrastrukturalnym oraz nowoczesnym wyposażeniem to najnowocześniejsze tego typu obiekty w Łodzi, które dostosowane są do spełniania norm ochrony środowiska. Procedura kremacji jest sterowana komputerowo. H. Skrzydlewska jest prawdziwym centrum kremacji w Łodzi i tej części Polski, gwarantującym wsparcie najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie procesu spopielania ciał.


kremacje Łódź


Krematorium przy ul. Żyznej posiada kaplicę, którą wyposażono w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Tam istnieje możliwość pożegnania z Osobą Zmarłą – jeśli sobie Państwo tego zażyczą, także z towarzyszeniem muzyki lub z prezentacją audiowizualną.

Po zrealizowanej kremacji prochy ludzkie umieszczane są w urnie, którą wcześniej wybiera Rodzina Zmarłego.

Gwarantujemy, że każdy etap uroczystości pogrzebowych – a więc i kremacja – jest nadzorowana z uwagą przez pracowników firmy H. Skrzydlewska tak, aby mieli Państwo pewność, że wszystko przebiega sprawnie i według ustaleń. Zawsze też nasz kompetentny personel jest gotowy do udzielenia wszelkich wyjaśnień i odpowiedzi na najtrudniejsze nawet pytania.


kremacja

 

Więcej informacji mogą uzyskać Państwo kontaktując się bezpośrednio z biurami krematoriów:

- krematorium przy ul. Zakładowej 4 – pod numerem telefonu: 42 670 03 41

- krematorium przy ul. Żyznej 21 – pod numerem telefonu: 42 611 02 03

lub tu : zakład pogrzebowy H. Skrzydlewska

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
H. Skrzydlewska Krematorium Łódź - Kremacje - Łódź
Kategorie:Krematoria