LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Firma Pogrzebowa Maj - Zakład pogrzebowy

Firma Pogrzebowa Maj - Zakład pogrzebowy - Tomaszów Maz.
Silver

Ulica: Piłsudskiego 41

Miasto: Tomaszów Maz., 97-200

Województwo: Łódzkie

Firma Pogrzebowa Maj - Zakład pogrzebowy - Tomaszów Maz. Piłsudskiego 41, Tomaszów Maz. www.zpmaj.pl Ocena:brak 693 123 123   693 788 878

Usługi Pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki

 

tomaszów mazowiecki pogrzeb

Zakład Pogrzebowy MAJ należy do firm rodzinnych, w których dbałość o najwyższą jakość usług przejmują kolejne pokolenia przedsiębiorców. Obecnie za profesjonalne działanie firmy odpowiada Pan Tomasz Maj.

W trosce o dostępność dla Klientów siedziba naszego zakładu pogrzebowego zlokalizowana została w Tomaszowie Mazowieckim przu ul. Piłsudskiego 41. Posiadamy również własną stolarnię, w której przygotowujemy trumny - zarówno standardowe, jak i zgodne z indywidualnymi zamówieniami naszych Klientów. Mogą się Państwo z nami kontaktować przez całą dobę cały tydzień pod numerami telefonów 693 123 123 lub 693 788 878. Pragniemy, w trudnych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby, w sposób szczególny nieść pomoc osobom zamieszkującym całe województwo łódzkie - zarówno Tomaszów Mazowiecki, jak i jego okolice - ale, jeśli tylko taka będzie potrzeba, jesteśmy gotowi dotrzeć do każdego zakątka Polski.

Jesteśmy zawsze i wszędzie tam, gdzie nas Państwo potrzebują. Nasi pracownicy odznaczają się takimi cechami, jak wysoka kultura osobista, empatia oraz rzetelność. Szczegóły dotyczące poszczególnych etapów pogrzebu ustalamy w naszym biurze, podczas spotkania z Rodziną Zmarłego. W celu uproszczenia procedur urzędowych, które wymagają odwiedzenia USC, ZUS czy KRUS - bierzemy ciężar ich dopełnienia na siebie. Dajemy możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu.


Zakład pogrzebowy Tomaszów mazowiecki


Zakład Pogrzebowy MAJ to oferta pełnego zakresu usług pogrzebowych. Wśród uroczystości żałobnych przez nas realizowanych są zarówno ceremonie religijne, jak i świeckie; pogrzeby z trumną lub też z urną po wcześniejszej kremacji. Niezależnie jednak od rodzaju pogrzebu - każdy przygotowujemy z drobiazgową dbałością o szczegóły.

Zaopatrzą się u nas Państwo we wszystkie konieczne utensylia oraz akcesoria pogrzebowe - w tym trumny naszej własnej produkcji, a także urny, krzyże, tabliczki czy też odzież dla Zmarłych. Dzięki temu, że jesteśmy producentem trumien - oferujemy je Państwu w wyjątkowo korzystnych cenach producenta - nie tylko w wersji standardowej, ale także wykonane na indywidualne zamówienie.

Pomożemy dobrać najpiękniejsze kompozycje florystyczne (wieńce, wiązanki, stroiki), które powstają dzięki naszej współpracy z najlepszymi kwiaciarniami w regionie. Na życzenie Klienta wykonują one nie tylko wybrane formy kwiatowe, ale także zadbają o dostarczenie ich w wybrane miejsce w wybranym przez Państwa czasie. Przygotujemy także nekrologi i klepsydry.

Zakład Pogrzebowy MAJ to także usługa transportu Zmarłych, świadczona zarówno na krótsze, jak i dłuższe dystanse. Wykonujemy eksportację Zmarłych do naszej chłodni - przewożąc ich ciała z najwyższym szacunkiem z domów rodzinnych, domów opieki, szpitali i hospicjów. Zapewniamy przewóz Zmarłych na terenie całej Polski, Europy a nawet świata.

W ramach usług transportowych współpracujemy również z firmami zajmującymi się transportem osób - i w ten sposób zabezpieczamy obecność pojazdów służących do przewozu gości żałobnych.

Zapewniamy nagłośnienie w trakcie pogrzebu, a także oprawę muzyczną - wykonywaną na takich instrumentach, jak skrzypce oraz trąbka. Nasi pracownicy nie tylko dokładają wszelkie dbałości o prawidłowy przebieg uroczystości pogrzebowych, ale także służą zawsze radą i pomocą.


pogrzeb Tomaszów

 

 

usługi pogrzebowe

 

Firma pogrzebowa MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • całodobowa eksportacja Zmarłego
 • formalności w urzędach i instytucjach kościelnych
 • kredytowanie kosztów pogrzebu
 • tanatokosmetyka
 • kremacja zmarłych
 • odzież dla Zmarłych
 • trumny własnej produkcji
 • urny oraz inne akcesoria pogrzebowe
 • oprawa muzyczna
 • transport krajowy i międzynarodowy
 • przewozy uczestników pogrzebu
 • ekshumacja

 

domy pogrzebowe

 

 

 

firma pogrzebowa

 

Zakład Pogrzebowy "MAJ"

ul. Piłsudskiego 41

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Telefon całodobowy:

693 123 123

693 788 878

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Firma Pogrzebowa Maj - Zakład pogrzebowy - Tomaszów Maz.