LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Elizjum Usługi Pogrzebowe Warszawa

Elizjum Usługi Pogrzebowe Warszawa - Warszawa
Gold

Ulica: Radzymińska 163

Miasto: Warszawa, 03-576

Województwo: Mazowieckie

usługi pogrzebowe warszawa

pogrzeby warszawa

NAJTAŃSZY ZAKŁAD POGRZEBOWY W WARSZAWIE 24h GODNIE I Z SZACUNKIEM...

"Gdy tracimy kogoś bliskiego najpierw mamy wyrzuty do Niego Samego
Potem nadchodzi morze bezsilności i bezradności.
W końcu przybywa moment, w którym rozpala się w nas niewyjaśniona nadzieja i wiara,
że on wróci, że przybędzie..., choć wiemy, że to niemożliwe.
Aż na końcu wygasają wszelkie uczucia i emocje.
Zostaje samo wspomnienie siedzące gdzieś tam na dnie serca."

Pojawiają się pytania: co zrobić? Jedyne, co w tym momencie jest w naszej mocy, to zapewnienie Osobie Zmarłej godnego pochówku, pełnego szacunku i dostojności. Mimo braku ochoty i siły, musimy wybrać jedną spośród wielu firm, świadczących usługi pogrzebowe, w której ręce powierzymy kompleksową organizację pogrzebu Zmarłej Osoby.

Pamiętajmy, że to rodzina wybiera zakład, który zajmie się pogrzebem, i nikt inny nie może zmusić jej do skorzystania z usług danego zakładu. Zakład Pogrzebowy ELIZJUM swoje usługi świadczy z poszanowaniem uczuć i przekonań religijnych.

zakład pogrzebowy warszawa

Organizujemy ceremonie pogrzebowe i działamy na terenie Warszawy i okolic. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem; charakteryzuje ich wysoka kultura osobista, poza tym wszyscy panowie mają taką samą odzież, która zawsze jest czysta i schludna. Zapewniamy, że będą dla Państwa uprzejmi i pomocni pod każdym względem. Jestesmy transparentni w naszych działaniach, nie stosujemy ukrytych kosztów. Omawiamy dokładnie zalety proponowanych rozwiązań, licząc się z Państwa kosztami, ale i dbając o godność osoby zmarłej.

W nasze ręce można powierzyć całą organizację pogrzebu, gwarantujemy, że będzie on wykonany na najwyższym poziomie, za przystępną cenę. Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny nie są Państwo w stanie dojechać do naszego biura mieszczącego się na terenie dzielnicy Targówek lub po prostu wolą Państwo załatwić wszystkie sprawy związane z pogrzebem kameralnie, w zaciszu swojego domu, z chęcią do Państwa przyjedziemy, gdyż dysponujemy również biurem mobilnym.

pogrzeb warszawa

Bardzo zależy nam na zadowoleniu z naszych usług pogrzebowych, dlatego każdego Klienta traktujemy indywidualnie, wyjątkowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pracownicy naszego domu pogrzebowego służą profesjonalną radą i pomocą.

Naszym priorytetem jest pomoc Państwu w tych najtrudniejszych, bolesnych chwilach i godne pożegnanie drogiej Państwu Osoby. Świadczymy usługi pogrzebowe, które są bardzo tanie w stosunku do profesjonalizmu naszej firmy. Nasz zakład pogrzebowy na Warszawskim Targówku przyjmuje także zlecenia na kremację zwłok.

 

usługi pogrzebowe targówek

zakłady pogrzebowe w warszawie

Sylwia i Artur
Usługi Pogrzebowe
"Elizjum"


KONTAKT CAŁODOBOWO:
513-059-721, 519-666-163

ul. Radzymińska 163

03-576 Warszawa

Targówek - Bródno


rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziesiątego listopada minie dokładnie rok od śmierci taty. Uczucia jakie mi wówczas towarzyszyły- ogromna pustka i rozpacz sprawiły, że nie byłam w stanie zająć się organizacją pogrzebu. Jestem ogromnie wdzięczna za zdjęcie tego cięża... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Bożena
  cudzyslow Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu, czułam się, jakby doradzała mi rodzina, wszystko bardzo sprawnie,profesjonalnie i z szacunkiem dla zmarłego.Piękna uroczystość pogrzebowa i dopracowanie w każdym detalu. Przy tym bardzo kon... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Kamila Dunikowska
 • cudzyslow Bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu .dzięki takim ludziom jak państwo wszystko jest łatwiejsze .Sprawna organizacja, dyskrecja wszystko perfekcyjnie .
  starstarstarstarstar
  Jagoda i Robert Szufliński
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Elizjum Usługi Pogrzebowe Warszawa - Warszawa

Ogłoszenia firmy

Sprzedam karawan pogrzebowy...