Elizjum Usługi Pogrzebowe

Elizjum Usługi Pogrzebowe - Warszawa
Gold

Ulica: Radzymińska 163

Miasto: Warszawa, 03-576

Województwo: Mazowieckie

Elizjum Usługi Pogrzebowe - Warszawa Radzymińska 163, Warszawa www.elizjum-warszawa.pl Ocena:starstarstarstarstar 513 059 721

usługi pogrzebowe warszawa

 

Dla lepszej dostępności usług rodzinom z drugiego końca miasta posiadamy także biuro na
warszawskich Powązkach przy ul. Powązkowskiej 10

 

pogrzeby warszawa

 

NAJTAŃSZY ZAKŁAD POGRZEBOWY W WARSZAWIE 24h GODNIE I Z SZACUNKIEM...


Śmierć zawsze nadchodzi bez ostrzeżenia, choćby wcześniej dawała znaki swojego przyjścia. Gdy jednak się pojawi - wraz z nią pojawiają się też pytania: co zrobić? Czujemy się bezradni i szybko okazuje się, że jedynie możemy zapewnić Osobie Zmarłej godny pochówek, z szacunkiem i dostojeństwem. Choć często nie mamy siły, jednak musimy wybrać jedną spośród wielu firm, które świadczą usługi pogrzebowe. To właśnie jej powierzymy kompleksową organizację pogrzebu Zmarłej Osoby.

 

dom pogrzebowy

 

"Gdy tracimy kogoś bliskiego najpierw mamy wyrzuty do Niego Samego
Potem nadchodzi morze bezsilności i bezradności.
W końcu przybywa moment, w którym rozpala się w nas niewyjaśniona nadzieja i wiara,
że on wróci, że przybędzie..., choć wiemy, że to niemożliwe.
Aż na końcu wygasają wszelkie uczucia i emocje.
Zostaje samo wspomnienie siedzące gdzieś tam na dnie serca."

To rodzina wybiera zakład, który zajmie się pogrzebem i nikt inny nie może zmusić jej do skorzystania z usług zakładu pogrzebowego, którego nie chce. W chwilach trudnych warto o tym pamiętać! Jednocześnie możemy zagwarantować, że Zakład Pogrzebowy ELIZJUM zawsze swoje usługi świadczy z poszanowaniem uczuć i przekonań religijnych.

 

zakłady pogrzebowe

 

ELIZJUM przygotowuje uroczystości pogrzebowe dla mieszkańców Warszawy oraz okolic. Pracownicy, których zatrudniamy, cechują się wieloletnim doświadczeniem. Poza tym charakteryzuje ich wysoka kultura osobista. Wszyscy żałobnicy ubrani są w identyczny sposób. Ich ubranie jest zawsze czyste i schludne. Znana jest szeroko ich uprzejmość oraz chęć pomocy Państwu pod każdym względem. Gwarantujemy transparentność w naszych działaniach i zapewniamy, że nie stosujemy ukrytych kosztów. Proponujemy Państwu konkretne usługi, wyjaśniamy ich dobór, omawiając zalety proponowanych rozwiązań. Zawsze jednak staramy się, aby niezależnie od kosztów uroczystości żałobne były piękne i godne.

Zapewniamy, że pogrzeb przygotowany przez Zakład Pogrzebowy ELIZJUM będzie wykonany zawsze na najwyższym poziomie, za przystępną cenę. Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny nie są Państwo w stanie dojechać do naszego biura mieszczącego się na terenie dzielnicy Targówek lub po prostu wolą Państwo załatwić wszystkie sprawy związane z pogrzebem kameralnie, w zaciszu swojego domu - jako firma dysponująca tzw. mobilnym biurem z chęcią dotrzemy do wskazanego przez Państwa miejsca.

 

zakład pogrzebowy warszawa

 

Zadowolenie Klientów z naszych usług pogrzebowych jest dla nas priorytetem. Dlatego każdego Klienta, który przekracza próg Zakładu Pogrzebowego ELIZJUM traktujemy indywidualnie, a zarazem wyjątkowo. Całą dobę, przez siedem dni w tygodniu jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy profesjonalną radą i pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości.

Jesteśmy po to, aby służyć Państwu wsparciem w tych najtrudniejszych, bolesnych chwilach, poprzez zorganizowanie godnego pożegnania drogiej Państwu Osoby. Świadczymy usługi pogrzebowe, których koszt jest wybitnie niski w stosunku do profesjonalizmu naszej firmy. Warto odnotować, że nasz zakład pogrzebowy na warszawskim Targówku zajmuje się także realizacją zleceń na kremację zwłok.

 

usługi pogrzebowe targówek

 

targówek i bródno

 

Sylwia i Artur

Usługi Pogrzebowe

"ELIZJUM"


KONTAKT CAŁODOBOWO:

513-059-721, 519-666-163

ul. Radzymińska 163

03-576 Warszawa

Targówek - Bródno

&

ul. Powązkowska 10

01-797 Warszawa

Powązki - Wola

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziesiątego listopada minie dokładnie rok od śmierci taty. Uczucia jakie mi wówczas towarzyszyły- ogromna pustka i rozpacz sprawiły, że nie byłam w stanie zająć się organizacją pogrzebu. Jestem ogromnie wdzięczna za zdjęcie tego cięża... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Bożena
  cudzyslow Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu, czułam się, jakby doradzała mi rodzina, wszystko bardzo sprawnie,profesjonalnie i z szacunkiem dla zmarłego.Piękna uroczystość pogrzebowa i dopracowanie w każdym detalu. Przy tym bardzo kon... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Kamila Dunikowska
 • cudzyslow Bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu .dzięki takim ludziom jak państwo wszystko jest łatwiejsze .Sprawna organizacja, dyskrecja wszystko perfekcyjnie .
  starstarstarstarstar
  Jagoda i Robert Szufliński
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Elizjum Usługi Pogrzebowe - Warszawa