E-Nekrologi, moduł nekrologów na strony www

E-Nekrologi, moduł nekrologów na strony www - Pogórze k. Gdyni
Gold

Ulica: Aleja Iberyjska 10/2

Miasto: Pogórze k. Gdyni, 81-198

Województwo: Pomorskie

E-Nekrologi, moduł nekrologów na strony www - Pogórze k. Gdyni Aleja Iberyjska 10/2, Pogórze k. Gdyni e-nekrologi.com Ocena:brak 501 759 267

wirtualny nekrolog

 

Wśród informacji, które należą do najtrudniejszych do zakomunikowania należą te o czyjejś śmierci. Najczęściej spotykane formy komunikacji tego typu wiadomości to nekrologi oraz klepsydry. W ostatnich latach, charakteryzujących się postępem technologicznym, coraz większym zainteresowaniem darzone są wirtualne nekrologi.

E-Nekrologi to autorski moduł, który został stworzony przez firmę BRAINBOX. Obecna propozycja to rozbudowana wersja systemu nekrologów i epitafiów funkcjonującego od lat na platformie Funer.com.pl (wcześniej pamietajmy.com.pl )


nekrologi dla branży pogrzebowej

 

Moduł e-Nekrologi to wirtualny nekrolog, który zawiera tekst i zdjęcie osoby zmarłej. Wygląd nekrologu dostosowywany jest każdorazowo do wizerunku firmy i wyglądu strony internetowej. Każda z firm, która wykorzystuje moduł E-Nekrologi promuje tak naprawdę własną markę i stronę: o czym świadczy unikalny adres URL – będący integralną częścią jej własnej witryny internetowej. W ten sposób E-Nekrologi nie zaburzają warstwy wizualnej witryny internetowej zakładu pogrzebowego - a co więcej: niejako integrują się z nią, wzbogacając o bardzo cenne funkcjonalności.

Rozwiązanie e-Nekrologi funkcjonuje na zasadzie jednorazowo opłacanej licencji. Istnieją 3 rodzaje: Podstawowa, Rozszerzona oraz Zaawansowana. W zależności od wyboru licencji Klient może otrzymać m.in. nekrolog on-line z unikalnym adresem URL, możliwość pobrania treści SMSa jako powiadomienia do innych członków rodziny i przyjaciół, linki do mapy z lokalizacją ważnych punktów (kościół, kaplica, cmentarz), możliwość zamawiania kwiatów, możliwość publikacji na Facebooku, generowanie klepsydr w PDF do druku czy też integrację z programem firmy Tusoft - Funeral System.

 

nekrologi dla zakładów pogrzebowych

 

Moduł e-Nekrologi firmy BRAINBOX nie wymaga opłaty za nekrolog ani opłat abonamentowych, a jego licencje są bezterminowe.

Zawiadomienia o śmierci i  pogrzebie E-Nekrologi nie wymagają też jakichkolwiek pozwoleń związanych z ochroną danych osobowych. Firma BRAINBOX, jako twórca unikalnego systemu e-Nekrologów, może je dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Rozwiązanie to wykorzystuje już wiele zakładów pogrzebowych z całej Polski.

 

e-Nekrologi

 

 

nekrolog wirtualny

 


E-Nekrologi: System wirtualnych nekrologów

BRAINBOX Open-Minded Group

Aleja Iberyjska 10/2

(Ogrody Tesoro)

81-198 Pogórze

Telefon: 501 75 92 67

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
E-Nekrologi, moduł nekrologów na strony www - Pogórze k. Gdyni
Kategorie:Oprogramowanie funeralne