Zakład pogrzebowy DREJKA, Międzynarodowy Transport Zwłok

Zakład pogrzebowy DREJKA, Międzynarodowy Transport Zwłok - Maków Mazowiecki
Silver

Ulica: Liliowa 11

Miasto: Maków Mazowiecki, 06-200

Województwo: Mazowieckie

Zakład pogrzebowy DREJKA, Międzynarodowy Transport Zwłok - Maków Mazowiecki Liliowa 11, Maków Mazowiecki drejka.pl Ocena:starstarstarstarstar 604 559 569

 

dom pogrzebowy maków mazowiecki

 

 

Glob - DREJKA to firma rodzinna i wielopokoleniowa, która dba o najwyższy poziom usług pogrzebowych, tak bardzo potrzebnych, nie tylko w ostatnich latach. Taką usługą jest niewątpliwie organizacja pogrzebów z trumną i urną na cmentarzach w Makowie Mazowieckim, Pułtusku i okolicach. Specjalizujemy się od kilkunastu lat w transporcie zwłok z każdego Państwa na świecie.

 

usługi pogrzebowe pułtusk

 

Na przestrzeni wielu ostatnich lat niemal codziennie wykonujemy ceremonie wyznaniowe i świeckie na wszystkich lokalnych cmentarzach w Makowie Mazowieckim, Pułtusku i okolicach. Organizujemy też transport zwłok z Anglii, Niemiec i wielu innych miejsc. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a ciało Osoby Zmarłej przewozimy z należytym szacunkiem. Nasza pozycja i doświadczenie pozwoliły z powodzeniem obniżyć koszt sprowadzenia zwłok do kraju. Bez wątpienia GLOB - DREJKA - to firma najtańsza i najbardziej doświadczona na rynku funeralnym w tej części kraju.

 

zakład pogrzebowy pułtusk

 

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie związane ze świadczeniem usług przewozu zwłok i znajomość poszczególnych regionów świata oraz przepisów w nich obowiązujących sprawia, że mają Państwo gwarancję solidnego wykonania tego wyjątkowego transportu.

Doświadczenie i międzynarodowe kontakty są przy tego typu usługach na wagę złota. Mogą Państwo być pewni, że nie zawahamy się ich wykorzystać, aby pomóc Państwu w tych wyjątkowo trudnych chwilach. Przewóz zwłok do Polski odbywa się za pomocą wszelkich możliwych sposóbów tj. drogą lądową, morską oraz lotniczą. Nie ma dla nas zadania, którego byśmy się nie podjęli - zawsze jesteśmy do Państwa usług. 

Oprócz usług przewozu zwłok oferujemy rodzinom także kompleksowe usługi pogrzebowe. Organizujemy ceremonie żałobne ze szczególną dbałością o każdy szczegół uroczystości. Nasza wiedza wyrasta nie tylko z wieloletniej obecności naszej firmy na rynku usług pogrzebowych, ale także międzynarodowych kontaktów, będących źródłem najlepszych światowych wzorców zawodowego działania na świecie.

Prowadzimy własne krematorium w Przasnyszu, dzięki czemu cena pogrzebów w naszej firmie jest niższa niż u konkurencji. Dysponujemy kilkoma kaplicami w różnych częściach Mazowsza. Organizujemy wszystkie rodzaje pogrzebów na wszystkich cmentarzach w Makowie Mazowieckim, Przasnyszu i okolicach. 

 

zakład pogrzebowy Pułtusk

 

Każda Rodzina, zlecająca nam przygotowanie uroczystości pogrzebowych swojego Bliskiego, może mieć jednak pewność, że na pierwszym miejscu będą uwzględniane oraz spełniane życzenia oraz wola Zmarłego i tych, którzy troszczą się o jego pochówek:

 • wykonujemy wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem zwłok z Niemiec, Anglii i innych krajów w krajowych i zagranicznych urzędach i instytucjach
 • odprawy konsularne i celne
 • transport zwłok i prochów do Polski
 • transport zwłok obcokrajowców na terenie całej Europy
 • kremacje i przewóz urn
 • wszystkie karawany przeznaczone do międzynarodowego transportu zwłok posiadają wymagane zezwolenia, co gwarantuje bezzwłoczny odbiór zwłok w całej Europie
 • zapraszamy do współpracy ambasady, konsulaty, zakłady pogrzebowe, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz Klientów indywidualnych
 • PRZYJMUJEMY ZLECENIA NA TRANSPORT ZWŁOK Z CAŁEJ POLSKI

 


PRACUJEMY CAŁĄ DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU

Dyżur całodobowy tel. 604-559-569

 

Firma Drejka Glob Transport Zwłok

transport zmarłych 

 

usługi pogrzebowe maków mazowiecki

 

Firma GLOB prowadzona przez rodzinę Drejka świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie cmentarzy Makowa Mazowieckiego, Pułtuska i okolic:

 • duży wybór trumien w zróżnicowanej cenie
 • całodobowy odbiór zwłok ze wskazanego miejsca
 • sala pożegnalna - kaplica
 • posiadamy chłodnię do przechowywania zwłok
 • przewóz zwłok na terenie całego kraju i Europy
 • odbiór zwłok i prochów transportowanych do Polski drogą lotniczą
 • nowoczesne karawany oraz samochody do przewozu kwiatów
 • pełna obsługa ceremonii pogrzebowych, oprawa muzyczna, nagłośnienie uroczystości
 • organizacja kremacji
 • organizacja ekshumacji
 • sprzedaż wieńców i wiązanek / odzieży dla Zmarłych
 • organizacja styp i konsolacji
 • usługi cmentarne (murowanie pieczar i sprzedaż nowych nagrobków)

 

zakład pogrzebowy Maków Mazowiecki

 

DOM POGRZEBOWY MAKÓW MAZOWIECKI
Maciej i Jarosław Drejka

06-200 Maków Mazowiecki

ul. Liliowa 11

&

ul. Wrzosowa 2
(vis a vis cmentarza)


tel. całodobowy + 48 (0) 604-559-569
tel. (0-29) 71-71-212
tel./fax + 48 (0) 29 71-71-827


e-mail: md39@wp.pl

PRACUJEMY CAŁĄ DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU
Dyżur całodobowy tel. 0-604-559-569

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękuję bardzo za sprowadzenie zwłok z Dublina męża mojej siostrzenicy.Dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie i wszelką pomoc!
  starstarstarstarstar
  Halina Majer
  cudzyslow Solidna firma godna polecenia. Wszystko załatwia za granicą za klienta . Polecam usługi firmy w kraju i za granicą.
  starstarstarstarstar
  Halina Drabik
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy DREJKA, Międzynarodowy Transport Zwłok - Maków Mazowiecki