LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Cierń Zakład Pogrzebowy

Cierń Zakład Pogrzebowy - Krosno
Silver

Ulica: Grodzka 80

Miasto: Krosno, 38-400

Województwo: Podkarpackie

Cierń Zakład Pogrzebowy - Krosno Grodzka 80, Krosno firmapogrzebowasanok.pl Ocena:starstarstarstarstar 518654316

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Krosno - CIERŃ - Najtańszy Zakład Pogrzebowy

Pogrzeby od 1700 zł - różnicę z zasiłku ZUS wypłacamy na miejscu


usługi pogrzebowe krosno

Zakład Pogrzebowy CIERŃ jest firmą rodzinną z długoletnimi tradycjami. Jego siedziba znajduje się w mieście Krosno. Naszą specjalizacją jest świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych na terenie Krosna, województwa podkarpackiego oraz całej Polski. Doświadczenie, które zdobyliśmy, sprawiło, że w opinii naszych licznych Klientów jesteśmy zakładem pogrzebowym godnym zaufania i chętnie wybieranym.

Oferujemy Państwu szeroki zakres i najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług pogrzebowych. Mamy świadomość, że każdy nasz Klient ma indywidualne potrzeby, uznaje inne wartości, pielęgnuje różne tradycje oraz obyczaje. Naszym celem jest spełnianie życzeń naszych Klientów, którzy oczekują od nas uroczystości pogrzebowych przygotowanych i przeprowadzonych z pełnym profesjonalizmem.

Zapewniamy najwyższy poziom oferowanych usług. Dba o to zespół wykwalifkowanych pracowników. Charakteryzują się oni wysoką kulturą osobistą oraz dużą wiedzą, zdobytą w ciągu lat pracy, ale i na licznych szkoleniach branżowych. To daje Państwu gwarancję uzyskania wszelkiej pomocy. Nasz zakład pogrzebowy charakteryzuje najwyższy szacunek, z jakim przygotowujemy Zmarłego do pogrzebu, a Rodzinie udzielamy wsparcia. Aby odciążyć krewnych osoby zmarłej, sami troszczymy się o dopełnienie wszelkich formalności.

Nie istnieją dla nas dwa takie same pogrzeby. Każda uroczystość żałobna jest przez nas traktowana indywidualnie. Indywidualnie również doradzamy każdemu Klientowi w wyborze trumien, urn, odzieży żałobnej, tabliczek czy też wieńców i wiązanek kwiatowych. W czasie pogrzebów korzystamy z windy pogrzebowej, baldachimu oraz używamy eleganckich karawanów.

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Krosno CIERŃ jest w posiadaniu specjalistycznych samochodów - marki Mercedes. Posiadają one wszystkie homologacje i atesty, jako pojazdy przeznaczone do przewozu Zmarłych. Służą one przede wszystkim w czasie realizacji uroczystości pogrzebowych w Polsce. Spełniając jednak życzenia naszych Klientów oferujemy także międzynarodowy transport Zmarłych na terenie całej Europy. W razie konieczności zapewniamy również dowóz autokarem gości żałobnych na miejsca ceremonii.

Zakład Pogrzebowy Krosno organizuje kompleksowe usługi pogrzebowe religijne oraz świeckie, tradycyjne oraz z kremacją. Z wielu spotkań z Rodzinami osób zmarłych wiemy, jak bardzo chwile pogrzebu są trudne, także od strony finansowej. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy wykonanie kompletnej usługi pogrzebowej w cenie już od 1700 zł. Rozliczeń dokonujemy bezgotówkowo w ramach zasiłku z ZUS, a powstałą różnicę wypłacamy natychmiastowo.

Cierń to nie tylko usługi pogrzebowe, sprzedajemy i montujemy nagrobki w atrakcyjnych cenach. Wykonujemy, też różnorodne prace kamieniarskie: piwniczki przygotowujemy już od 1550 zł, a nagrobki - od 3600 zł. Po zakończeniu uroczystości pogrzebowych możemy również wykonywać dla Państwa usługę opieki nad grobem - jednorazowo lub przez cały rok.

pogrzeby w krośnie

zakład pogrzebowy krosno

Usługi Pogrzebowe Krosno:

 • kompletna usługa pogrzebowa od 1700 zł - najtaniej w Polsce
 • duży wybór trumien i urn
 • odzież żałobna
 • karawan
 • obsługa pogrzebu
 • oprawa muzyczna pogrzebu (trąbka, organy)
 • wiązanki, znicze, stroiki
 • nagrobki
 • nekrologi i klepsydry
 • międzynarodowy transport Zmarłych

Zakład Pogrzebowy CIERŃ z Krosna posiada rekomendację i certyfikat Polskiej Izby Pogrzebowej

zakłady pogrzebowe krosno

krosno

Zakład Pogrzebowy CIERŃ
Matejki 37
38-500 Sanok
tel. 518-654-316 (całą dobę)
Zakład Pogrzebowy CIERŃ
Grodzka 80
38-400 Krosno
tel. 518-654-316 (całą dobę)

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo solidna,fachowa i pomocna człowieku w trudnej sytuacji firma. Szef bardzo miły,kontaktowy. Serdecznie polecam I pozdrawiamy z babcią i jeszcze raz dziekujemy za wszystko
  starstarstarstarstar
  Angelika P
  cudzyslow Bardzo solidna i Tania Firma w Krośnie ..... Koniec MONOPOLU
  starstarstarstarstar
  Robert Mikosz
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Cierń Zakład Pogrzebowy - Krosno