LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Ciefol - Worki Na Zwłoki

Ciefol - Worki Na Zwłoki - Radomsko
Silver

Ulica: Słowackiego 106

Miasto: Radomsko, 97-500

Województwo: Łódzkie

Ciefol - Worki Na Zwłoki - Radomsko Słowackiego 106, Radomsko worki-folia.com Ocena:brak 602 76 97 51

worki ekshumacyjne

worki na zwłoki

Firma CIEFOL istnieje od 1993 roku. Przez cały okres wstępny działalności zajmowaliśmy się handlem i produkcją opakowań foliowych, takich jak worki na śmieci czy worki do utylizacji odpadów medycznych i sanitarnych.

Wraz z rozwojem rynku materiałów foliowych i pojawieniem się nowych technologii oraz produktów, firma CIEFOL również się rozwijała i poszerzała swoją ofertę o coraz to nowsze artykuły. Tym samym staliśmy się jednym z największych producentów worków na zwłoki oraz worków z folii biodegradowalnej.

W trakcie wieloletniego działania braliśmy wielokrotnie udział w targach branży pogrzebowej w kraju, jak i za granicą. Nasze worki na zwłoki z zamkiem i bez zamka od lat cieszą się uznaniem w polskiej branży funeralnej. Nabieraliśmy doświadczenia i zdobyliśmy dużą wiedzę, co obecnie pozwala nam na w pełni profesjonalne działanie i fachową obsługę Klienta w branży pogrzebowej. Większość zamówień realizujemy w krótkich terminach i dostarczamy bezpośrednio do odbiorców. Staramy się być rzetelni i terminowi, zdając sobie sprawę jak ważne jest stałe zaopatrzenie naszych Klientów w worki na zwłoki - worki z folii biodegradowalnej.

polski producent worków na zwłoki

worki na zwłoki z zamkiem

Posiadamy niezbędne atesty PZH oraz Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Opakowań informujący, iż nasze worki na zwłoki nie posiadają polichlorku winylu, co umożliwia ekologiczne ich spalanie. Produkujemy worki na zwłoki z folii polietylenowej w kolorze białym, czarnym, niebieskim, srebrnym oraz złotym, a także worki do ekshumacji w kolorze czarnym. Wyroby nasze znajdują uznanie i aprobatę odbiorców nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Podejmujemy również zamówienia indywidualnych kontrahentów na opracowanie wymaganych przez nich wzorów worków na zwłoki.

Proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą worków dla zakładów pogrzebowych, oraz innych firm i instytucji. Zapraszamy do współpracy, szczególnie tej długofalowej, która niesie największe korzyści.

worki na zwłoki

Firma "Ciefol"
Grzegorz Ciesielski
ul. Słowackiego 106
97-500 Radomsko
tel.: 44 738 34 05

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Ciefol - Worki Na Zwłoki - Radomsko