Cezary Karczewski Zakład Pogrzebowy Żuromin

Cezary Karczewski Zakład Pogrzebowy Żuromin - Żuromin
Gold

Ulica: Plac Wolności 19

Miasto: Żuromin, 09-300

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy Żuromin


usługi pogrzebowe Żuromin


Zakład Pogrzebowy Cezary Karczewski to jeden z najstarszych prywatnych zakładów pogrzebowych na Mazowszu. Firma założona w 1927 roku przez Stanisława Karczewskiego specjalizowała się na początku w produkcji wysokiej jakości trumien. Dziś już trzecie pokolenie, reprezentowane przez właściciela firmy - Pana Cezarego Karczewskiego - dba o najwyższy poziom usług pogrzebowych, świadczonych mieszkańcom Żuromina, okolic oraz całego województwa mazowieckiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz wielkiej kulturze osobistej każdego z pracowników naszego domu pogrzebowego mamy opinię firmy solidnej, której można zaufać. Biuro naszego zakładu pogrzebowego znajduje się w Żurominie przy Placu Wolności 19, zaś Dom Pogrzebowy usytuowany jest przy ul. Lidzbarskiej 39.

Wśród innych firm tego typu Zakład Pogrzebowy Cezary Karczewski wyróżnia się zaangażowaniem, które jest doskonale widoczne i odczuwalne dla uczestników każdej uroczystości pogrzebowej. Przygotowujemy pogrzeby religijne oraz świeckie. Mamy doświadczenie także w organizacji ceremonii żałobnej z wcześniejszą kremacją. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, działając przez cały tydzień. Zlecenia na realizację wszystkich usług pogrzebowych - w tym na eksportację ciała Zmarłego - przyjmujemy przez całą dobę pod numerem telefonu 23 657 30 72 oraz 508 262 767.


pogrzeb w żurominie


W mieście Żuromin, zamieszkanym przez ponad 8 tysięcy mieszkańców, usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy Pana Cezarego Karczewskiego to pewność, że każda uroczystość żałobna jest przygotowywana z dokładnością i uwagą. W naszej firmie wyznacznikiem wszelkich działań są światowe standardy. Staramy się wsłuchiwać w życzenia rodziny Osoby Zmarłej i spełniać je możliwie najdokładniej. Dysponujemy własną nowoczesną chłodnią wraz z zapleczem, gdzie nasi specjaliści dbają o przygotowanie Zmarłego przez zabiegi tanatokosmetyczne oraz - jeśli takie jest życzenie Klienta - poprzez tanatopraksję (balsamację).

Nasza oferta to także wszelkie utensylia funeralne i akcesoria pogrzebowe. Mamy duży wybór trumien (ponad 20 modeli), urn, krzyży, tabliczek, modlitewników czy ubrań dla Zmarłych. Zakład Pogrzebowy Cezary Karczewski jest także właścicielem pracowni florystycznej. W niej, zgodnie z sugestiami naszych Klientów, przygotowujemy kompozycje kwiatowe, w tym wieńce i wiązanki.


żuromin pogrzeby


Zdjęcie powyżej przedstawia pogrzeb organizowany przez firmę Karczewski w latach 40 XX wieku.


Zakład Pogrzebowy Cezary Karczewski posiada specjalistyczne samochody, aby móc świadczyć usługi transportu Zmarłych na terenie Polski oraz zagranicy. Realizujemy je z naciskiem na punktualność, szacunek dla Zmarłych oraz ich rodzin, a także na drobiazgowość w przestrzeganiu przepisów.

Wyróżnia nas także dbałość o piękno uroczystości żałobnych. Proponujemy Państwu spokojne chwile modlitwy lub refleksji w naszej własnej sali pożegnań. Zapewniamy profesjonalne urządzenia pogrzebowe - w tym nagłośnienie, baldachim oraz windę pogrzebową.

Dla osób, dla których troska o groby najbliższych jest zbyt wielkim obciążeniem - zapewniamy usługę opieki nad grobami.

Pan Cezary Karczewski jest także właścicielem znanego i cenionego w Żurominie oraz okolicach zakładu kamieniarskiego, produkującego m.in. nagrobki, tablice czy rzeźby sakralne. Nasze wyroby kamieniarskie są tworzone z granitów a także marmurów. Istnieje więc możliwość połączenia w jednej firmie usług pogrzebowych z kamieniarskimi, co wiąże się z atrakcyjnymi rabatami dla Klientów, którzy zdecydują się u nas skorzystać z obu usług.

Więcej informacji o zakładzie kamieniarskim Pana Cezarego Karczewskiego w Żurominie oraz o produkowanych nagrobkach znajdą Państwo klikając na baner:


kamieniarstwo żuromin


Zakład prowadzony przez Pana Cezarego Karczewskiego jest członkiem założycielem Polskiej Izby Branży Pogrzebowej, która dba o jakość świadczonych usług pogrzebowych w Polsce.


dom pogrzebowy Żuromin


usługi pogrzebowe


Zakład Pogrzebowy Cezary Karczewski w Żurominie oferuje m.in. następujące usługi:

 • własna chłodnia
 • sala pożegnań
 • tanatopraksja (balsamacja)
 • kosmetyka pośmiertna
 • trumny oraz urny (różne modele i materiały)
 • własna pracownia florystyczna
 • transport Zmarłych na terenie całej Polski i za granicą
 • utensylia pogrzebowe
 • krzyże i tabliczki
 • nekrologi oraz inne funeralne materiały informacyjne
 • winda do opuszczania trumny do grobu oraz baldachim
 • nagłośnienie w kondukcie i podczas ceremonii
 • kremacja
 • usługi kamieniarskie (producent najwyższej jakości nagrobków)

 

zakłady pogrzebowe


zakład usług pogrzebowych


Plac Wolności 19

09-300 ŻUROMIN

Całodobowe numery telefonów:

23 657 30 72

&

kom. 508 262 767

Rekomendacje

 • cudzyslow To co jest napisane na tej stronie to stek bzdur! Może ta firma w poprzednich pokoleniach faktycznie była godna zaufania, ale nie pod zarządem obecnego Właściciela! Właściciel jak pisze na stronie z kulturą a tym bardziej wysoką nie ma nic w... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Alina Szydlik
  cudzyslow Niezwykle profesjonalna Firma godna zaufania i polecenia. W najtrudniejszej chwili mojego życia, otrzymałam profesjonalną obsługę, poczucie bezpieczeństwa, dbałość o każdy szczegół całej ceremonii, bezinteresowne wsparcie w załatwianiu ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Beata Grzybowska
 • cudzyslow Bardzo profesjonalne podejście,zarówno do obsługi jak i całej ceremonii pogrzebu -Gorąco polecam.
  starstarstarstarstar
  Bożena Jaskulska
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Cezary Karczewski Zakład Pogrzebowy Żuromin - Żuromin