LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

CERBER Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola

CERBER Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola - Warszawa
Gold

Ulica: Górczewska 14

Miasto: Warszawa, 01-147

Województwo: Mazowieckie

CERBER Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola - Warszawa Górczewska 14, Warszawa warszawa.pogrzeby-cerber.pl Ocena:starstarstarstarstar 798 012 678   503 029 716

zakład pogrzebowy warszawa wola

Warszawa Wwola

CERBER to firma z wieloletnim doświadczeniem, która znana jest z tego, że z oddaniem pomaga mieszkańcom województwa mazowieckiego - w tym Warszawy - poprzez świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych. Nasze zawodowe działanie charakteryzuje się rzetelnością, solidnością oraz dbałością o każdy szczegół. Wiemy bowiem, że na piękno uroczystości żałobnych składają się poszczególne detale - a naszym zadaniem jest złożyć je w całość i zrealizować tak, aby pogrzeb był naprawdę godnym i eleganckim ostatnim pożegnaniem.

Naszą pomoc dedykujemy w sposób specjalny osobom zamieszkującym następujące dzielnice Warszawy: Wola, Ochota, Bemowo, Ursynów, Mokotów - jak również innych części Stolicy. Dzięki rzetelnemu wykonywaniu swoich zawodowych zobowiązań oraz pełnej życzliwości postawie wobec Klientów udało nam się pozyskać ich zaufanie, które jest kapitałem i wyzwaniem na przyszłość. Nasze biuro w Warszawie znajduje się w dzielnicy Wola przy ul. Górczewskiej 14.

Wiemy, jak trudne i bolesne są chwile po śmierci Bliskiej Osoby. Dlatego czynimy wszystko, aby uczynić je łatwiejszymi do przeżycia. Przyjmujemy zlecenia na usługi pogrzebowe przez całą dobę. Jeśli z różnych powodów nie są Państwo w stanie dotrzeć do naszego biura - my możemy dotrzeć w każde miejsce, które uznają Państwo za stosowne. Usługa ta nosi nazwę mobilnego biura i jest dostępna dla każdego.

warszawa wola usługi pogrzebowe

Pracownicy zakładu pogrzebowego z ulicy Górczewskiej 14 w Warszawie, odznaczają się dużą wiedzą, umiejętnościami oraz empatią - dzięki temu gwarantujemy każdemu z naszych Klientów, że uroczystość pogrzebowa będzie przygotowana i przeprowadzona w sposób sprawny i piękny. Każda ceremonia pogrzebowa jest dla nas tak samo ważna. Do przygotowania każdej wkładamy tyle samo zaangażowania i serca. Sami zajmujemy się wszelkimi formalnościami urzędowymi - między innymi pomagając poprzez możliwość kredytowania pogrzebów w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz pochodzących z różnych resortów. Wspomagamy też Państwa przy przygotowywaniu rozliczeń z ZUS.

Zakład Pogrzebowy ma duże doświadczenie nie tylko w organizacji uroczystości pogrzebowych tradycyjnych, ale także tych z kremacją. Przygotujemy całą ceremonię, dbając o jej realizację oraz - o ile pojawią się jakiekolwiek wątpliwości - postaramy się je wyjaśnić. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat oraz zarezerwować termin kremacji prosimy o telefon pod całodobowy numer: 503 029 716.

zakłady pogrzebowe warszawa

Zdajemy sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywa w dzisiejszych czasach mobilność. Jest ona ważna także w branży pogrzebowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy Państwu usługę transportu Osób Zmarłych. Posiadamy bogaty tabor samochodowy - między innymi eleganckie karawany: Jaguar XF Grand Aurora Pilato oraz Mercedes W 212 Toska Pilato. Nasze pojazdy służą nam nie tylko, aby uświetnić uroczystości żałobne, ale także do przewozów Zmarłych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Wyruszamy nawet w najdalszą drogę niezwłocznie po otrzymaniu takiego zlecenia. Jest to możliwe dzięki nieustannej dbałości o to, aby samochody, którymi dysponujemy, były w idealnym stanie technicznym.

Uroczystości żałobne, przygotowywane i realizowane przez zakład pogrzebowy na Warszawskiej Woli są godne i piękne. Dziękujemy rodzinom za zaufanie i obiecujemy, że nigdy go nie zawiedziemy i zawsze będziemy Państwu służyć naszą pracą, radą i pomocą.

usługi pogrzebowe Warszawa

usługi pogrzebowe

CERBER Zakład Pogrzebowy Warszawa-Wola świadczy następujące usługi:

 • eksportacje Zmarłych do własnej chłodni
 • tanatokosmetyka i ubieranie Zmarłych
 • organizacja pogrzebów wszystkich rodzajów
 • Mistrz Ceremonii Pogrzebowych (głównie w czasie ceremonii świeckich)
 • trumny, urny, tabliczki pogrzebowe oraz ubrania
 • transport Zmarłych - kraj i zagranica
 • kompozycje florystyczne
 • klepsydry i nekrologi
 • oprawa muzyczna
 • transport dla uczestników pogrzebu
 • stypy (konsolacje) we współpracy ze sprawdzonymi lokalami
 • ekshumacje

zakład usług pogrzebowych

dom pogrzebowy

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY - WOLA

ul. Górczewska 14 (wjazd od ul. Płockiej)

01-147 Warszawa - Wola

tel. kom. 798 012 678

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W RASZYNIE

ul. Waryńskiego 27b

05-090 Raszyn

tel. (22) 715 63 24

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W NADARZYNIE

ul. Sienkiewicza 11

05-830 Nadarzyn

tel. +48 (22) 720 61 44

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W TARCZYNIE

ul. Stępkowskiego 6

05-555 Tarczyn

tel. +48 609 852 407

tel. kom. 503 029 716

Rekomendacje

 • cudzyslow Godni polecania
  starstarstarstarstar
  Anna Taj
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
CERBER Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola - Warszawa