LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

CERBER Zakład Pogrzebowy Tarczyn

CERBER Zakład Pogrzebowy Tarczyn - Tarczyn
Gold

Ulica: Stępkowskiego 6

Miasto: Tarczyn, 05-555

Województwo: Mazowieckie

CERBER Zakład Pogrzebowy Tarczyn - Tarczyn Stępkowskiego 6, Tarczyn tarczyn.pogrzeby-cerber.pl Ocena:brak 609 852 407   503 029 716

zakład pogrzebowy tarczyn

Zakład Pogrzebowy CERBER to firma z bogatymi tradycjami, należąca do firm rodzinnych i posiadająca swoje biura w takich miejscowościach, jak Warszawa, Raszyn, Nadarzyn i Tarczyn. W Tarczynie nasza siedziba zlokalizowana jest przy ul. Stępkowskiego 6, w bezpośrednim sąsiedztwie kancelarii parafii św. Mikołaja. Wspomniane tradycje związane są z wieloletnim doświadczeniem, które sprawia, że łatwiej jest nam sprostać oczekiwaniom naszych licznych Klientów. Dzięki temu CERBER to bardzo znany i ceniony w województwie mazowieckim zakład pogrzebowy, którego bogata oferta dostosowana jest do możliwości finansowych wszystkich Klientów.

pogrzeby grójec

CERBER proponuje Państwu szeroki wachlarz usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zorganizować uroczystości pogrzebowe wszystkich rodzajów. Zawsze realizowane są one z szacunkiem dla Zmarłego oraz współczuciem dla jego Rodziny. Jest to możliwe dzięki zaangażowanemu w swoje obowiązki zespołowi pracowników, odznaczających się wysoką kulturą osobistą. Nie tylko całodobowo przyjmujemy zgłoszenia na wykonanie eksportacji ciała Zmarłego, ale także w sposób profesjonalny przygotowujemy je do pogrzebu.

tarczyn usługi pogrzebowe

CERBER to Dom Pogrzebowy który każdą ceremonię żałobną czy w Tarczynie, czy w Grójcu traktuje z indywidualną troską, niezależnie od wybranego rodzaju uroczystości. Czy jest to pogrzeb tradycyjny czy z uprzednią kremacją - przykładamy do jego przygotowania taką samą wagę. Świadczy o tym także fakt, że pomagamy w kompetentny sposób dobrać wszelkie utensylia i akcesoria pogrzebowe - jak trumny, urny, tabliczki, krzyże czy odzież żałobną. Jesteśmy w stanie także skomponować wieńce, wiązanki czy też inne formy z kwiatów, które są zawsze świeże i dobrane z wyczuciem, stosownie do charakteru uroczystości.

zakłady pogrzebowe w Tarczynie

CERBER oferuje także swoim Klientom usługi transportu Zmarłych na terenie całej Polski, Europy oraz świata. Wykonujemy je certyfikowanymi karawanami szybko, sprawnie i z zachowaniem obowiązujących norm oraz przepisów.

Zapewniamy piękną oprawę muzyczną pogrzebu, a także organizujemy oprawę fotograficzną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Tarczynie. Jeśli uznają Państwo, że przybycie do naszego biura jest niemożliwe - my możemy pojawić się u Państwa, w ramach usługi tzw. mobilnego biura. Gwarantujemy Państwu zawsze najwyższą jakość usług, które można określić jako udane połączenie najwyższej próby profesjonalizmu z przystępnymi cenami.

tarczyn pogrzeb

usługi pogrzebowe

CERBER usługi pogrzebowe Tarczyn, Grójec i okolice:

  • organizacja pogrzebu wszystkich typów
  • kremacje
  • formalności pogrzebowe
  • transport Zmarłych na terenie Polski, Europy i świata
  • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
  • toaleta pośmiertna i tanatokosmetyka
  • nekrologi w prasie
  • wieńce i wiązanki kwiatowe

pogrzeby w tarczynie

zakład usług pogrzebowych tarczyn

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY - WOLA

ul. Górczewska 14 (wjazd od ul. Płockiej)

01-147 Warszawa

tel. kom. 798 012 678

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W RASZYNIE

ul. Waryńskiego 27b

05-090 Raszyn

tel. (22) 715 63 24

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W NADARZYNIE

ul. Sienkiewicza 11

05-830 Nadarzyn

tel. +48 (22) 720 61 44

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W TARCZYNIE

ul. Stępkowskiego 6

05-555 Tarczyn

tel. +48 609 852 407

tel. kom. 503 029 716

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
CERBER Zakład Pogrzebowy Tarczyn - Tarczyn