LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Bulzacki Zakład Pogrzebowy Łask

Bulzacki Zakład Pogrzebowy Łask - Łask
Silver

Ulica: Wąska 3

Miasto: Łask, 98-100

Województwo: Łódzkie

usługi pogrzebowe łask

pogrzeby łask

Zakład Pogrzebowy BULZACKI działa w branży pogrzebowej od 1950 roku jako firma rodzinna. Dzięki temu relacje w naszej firmie opierają się na wzajemnym zaufaniu oraz życzliwości, którą odczuwają także Klienci, którzy odwiedzają siedzibę firmy BULZACKI. Nasze biuro znajduje się w mieście Łask przy ul. Wąskiej 3. Od momentu powstania świadczymy usługi pogrzebowe mieszkańcom całego województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w produkcji trumien i kompleksowej obsłudze pogrzebów. Wśród ceremonii, jakie organizujemy, są zarówno pogrzeby tradycyjne jak i kremacje. W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów trumien i urn. Najbardziej skomplikowane zamówienia i zadania nie są dla nas problemem, ale wyzwaniem. Podejmujemy je z otwartością - jesteśmy bowiem po to, aby być do Państwa dyspozycji w tych trudnych chwilach.

Produkujemy zarówno trumny klasyczne, jak i trumny nietypowe o niestandardowych parametrach. Zakład Pogrzebowy BULZACKI posiada chłodnię, w której przechowujemy ciała Zmarłych w nowoczesnych kapsułach. Na miejscu jest także sala pożegnalna, w której w ciszy i skupieniu najbliżsi mogą pożegnać Zmarłego. Przygotowujemy Zmarłych do pochówku, z całym szacunkiem poprzez zabiegi kosmetyczne, ubieranie i zastosowanie funeraliów.

Nasi pracownicy są zdyscyplinowani i dyskretni. Kładziemy duży nacisk na schludny wygląd obsługi, którą obowiązuje całkowity nakaz - wymóg - trzeźwości i dyspozycyjność. Swoje zawodowe zadania wykonują zawsze z szacunkiem i powagą tak w domach Klientów, jak i w kościołach oraz na cmentarzach.

zakład pogrzebowy łask

W czasie pogrzebów w Zakładzie Pogrzebowym BULZACKI używamy dwóch nowoczesnych karawanów, spełniających wszelkie normy i wymogi. Posiadamy wymagane zezwolenia na transport krajowy i międzynarodowy. Mamy także doświadczenie w wyjazdach prokuratorskich. Usługi transportowe z założenia obsługujemy całościowo - dbając i o sam przejazd, jak i o formalności, które najpierw trzeba dopełnić.

Troszczymy się również o oprawę pogrzebu. W celu poinformowania najbliższego otoczenia Zmarłego o jego śmierci tworzymy tradycyjne i kolorowe nekrologi oraz zapewniamy - na życzenie Klienta - profesjonalną orkiestrę. Wychodząc naprzeciw postulatom zgromadzenia wszystkich usług w jednym miejscu - od 2002 roku rozszerzyliśmy działalność firmy o kwiaciarnię BULZACKI. Oferujemy florystykę pogrzebową i okolicznościową. Układamy kompozycje z pełnej gamy kwiatów ciętych i doniczkowych oraz dodatków. Zamówione wieńce i wiązanki dostarczamy na miejsce na życzenie Klienta.

Służymy radą i pomocą przy załatwianiu formalności pogrzebowych. Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. Doświadczenie jest gwarancją kompetencji.

usługi pogrzebowe łask

GODNE POŻEGNANIE NALEŻY SIE WSZYSTKIM NIEZALEŻNIE OD ICH STANU POSIADANIA - DLATEGO OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ POGRZEBOWĄ JUŻ OD 1500 ZŁ

zakład pogrzebowy łask

zakład pogrzebowy w łasku

FIRMA POGRZEBOWA "BULZACKI"
ul. Wąska 3
Łask 98-100


43 675 33 21
504 05 55 44
734 55 54 44
601 07 55 77

***
KWIACIARNIA "BULZACKI"
ul. Armi Krajowej 1
507 07 52 00

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Bulzacki Zakład Pogrzebowy Łask - Łask