LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Antaba Zakład Pogrzebowy

Antaba Zakład Pogrzebowy - Siemianowice Śląskie
Gold

Ulica: Cmentarna 5

Miasto: Siemianowice Śląskie, 41-100

Województwo: Śląskie

Antaba Zakład Pogrzebowy - Siemianowice Śląskie Cmentarna 5, Siemianowice Śląskie antaba.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 601 426 215

zakład pogrzebowy siemianowice śląskie
Zakład Pogrzebowy ANTABA to firma rodzinna założona w 1987 roku. Jego właścicielem jest Pan Antoni Kuleczka, znany wśród mieszkańców Śląska z olbrzymiej empatii i chęci niesienia pomocy innym. Nasz zakład pogrzebowy działa na terenie aglomeracji śląskiej. Siedziba zakładu mieści się przy ulicy Cmentarnej 5 na terenie starego cmentarza (zbieg ulic Cmentarnej i Powstańców) w Siemianowicach Śląskich, za kaplicą. Posiadamy też punkt w Katowicach przy ulicy Stacyjnej 2.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług przygotowania i prowadzenia ceremonii pogrzebowych. Zakład pogrzebowy ANTABA jest również administratorem starego cmentarza w Siemianowicach Śląskich. Naszą specjalnością są ceremonie pogrzebowe tradycyjne, jak i nowoczesne kremacje. Bogata wiedza na temat branży funeralnej oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że Klienci chętnie powierzają nam organizację tych trudnych i doniosłych chwil pożegnania ze swoimi Drogimi Zmarłymi.

zakład pogrzebowy siemianowice
Pragnąc służyć jak najbardziej wszechstronną pomocą oraz wsparciem, 24 godziny na dobę dyżurujemy pod następującymi numerami telefonów:

601 426 215 lub 32 256 61 79

Usługi Pogrzebowe Siemianowice Śląskie
Organizujemy ceremonie żałobne religijne oraz świeckie, zgodnie z wolą Zmarłego czy też jego Bliskich. Niezależnie od wybranego obrządku - każda uroczystość pogrzebowa jest piękna i dostojna, przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Pragniemy, aby ceremonie ostatniego pożegnania oddawały indywidualność każdego Zmarłego, dlatego chętnie doradzamy w wyborze wieńców, wiązanek, palm, urn, trumien, a także klepsydr i nekrologów.

Ze strony Zakładu Pogrzebowego ANTABA gwarantujemy Państwu bezpłatnie w czasie przygotowań oraz samej ceremonii pogrzebowej: dowóz rodziny do naszego biura, obrazki pamiątkowe dla uczestników pogrzebu, dekorację grobu oraz modlitewniki.


WYPŁACAMY ZASIŁEK POGRZEBOWY ZUS NA MIEJSCU - "OD RĘKI"


Zakład Pogrzebowy ANTABA stara się ograniczyć do minimum niezbędne formalności. Oferujemy bezgotówkowe finansowanie uroczystości żałobnych w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS oraz MSWiA, dostosowując się do możliwości finansowych każdego Klienta. Pogrzeb tradycyjny zorganizują Państwo w naszej firmie już od 1900 zł, dzięki czemu jesteśmy najtańszym zakładem pogrzebowym w Siemianowicach Śląskich i Katowicach. Wiemy, że w bolesnych chwilach po odejściu Bliskiej Osoby bardzo ważna jest obecność drugiego człowieka.

Zapewniamy, że pracownicy Zakładu Pogrzebowego zawsze są gotowi z wielką kulturą i taktem odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, wysłuchać Państwa życzeń oraz postarać się je spełnić jak najdokładniej. Właściciel Antoni Kuleczka osobiście stoi na straży jakości świadczenia usług pogrzebowych. Posiadamy specjalistyczny i elegancki karawan, przystosowany do godnego przewozu Zmarłych - VW Caravelle. W naszym zakładzie pogrzebowym stosujemy zasadę, że każdemu należy się godny pochówek, niezależnie od sytuacji majątkowej rodziny Zmarłego. Słyniemy z wyboru trumien, w tym też tych najpiekniejszych - papieskich.

siemianowice śląskie pogrzeb

Za każdym razem traktujemy zmarłych godnie. Zakład Pogrzebowy ANTABA dysponuje chłodnią oraz kaplicą. Zakład Pogrzebowy ANTABA Siemianowice Śląskie i Katowice troszczy się o grób Państwa Bliskich także po pogrzebie. Oferujemy doraźne oraz całoroczne usługi opieki nad grobami oraz profesjonalne usługi kamieniarskie. Zakład Pogrzebowy Pana Antoniego Kuleczki jest administratorem znanej wszystkim nekropoli śląskiej - cmentarza starego w Siemianowicach Śląskich.

ANTABA - nasze usługi pogrzebowe to:

 • organizacja ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań,
 • wypłata zasiłku pogrzebowego ZUS na miejscu w zakładzie,
 • formalności ZUS, KRUS, MSWiA,
 • chłodnia,
 • transport Zmarłych w kraju,
 • bogaty wybór trumien na każdą kieszeń,
 • wynajem autokarów dla gości żałobnych,
 • kremacja, kaplica pogrzebowa,
 • ekshumacje,
 • oprawa muzyczna - klimatyczna trąbka,
 • stypy,
 • usługi kamieniarskie,
 • usługi opieki nad grobami w Siemianowicach Śląskich i Katowicach,

W naszym Zakładzie Pogrzebowym organizujemy ceremonie mieszczące się w kwocie zasiłku pogrzebowego na cmentarzu w Siemianowicach Ślaskich i Katowicach wraz z opłatami cmentarnymi. Zrobimy wszystko, aby każda uroczystość żałobna była pełna godności i piękna.

usługi pogrzebowe

 

ANTABA - Antoni Kuleczka

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Opieka Nad Grobami

Siemianowice Śląskie

Teren Starego Cmentarza (zbieg ulic Cmentarnej i Powstańców - za kaplicą)


oraz

Zakład Pogrzebowy ANTABA

Katowice 40-310

ul. Stacyjna 2

Telefony Całodobowe:

32 256 61 79 oraz 601 426 215


rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Antaba Zakład Pogrzebowy - Siemianowice Śląskie