LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Antaba Zakład Pogrzebowy

Antaba Zakład Pogrzebowy - Siemianowice Śląskie
Silver

Ulica: Cmentarna 5

Miasto: Siemianowice Śląskie, 41-100

Województwo: Śląskie

Antaba Zakład Pogrzebowy - Siemianowice Śląskie Cmentarna 5, Siemianowice Śląskie antaba.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 601 426 215

Zakład Pogrzebowy ANTABA jest firmą rodzinną, która została założona w 1987 roku. Właścicielem firmy pogrzebowej ANTABA jest Pan Antoni Kuleczka, którego mieszkańcy Śląska poznali już z olbrzymiej empatii i chęci niesienia pomocy innym. Nasz zakład pogrzebowy działa przede wszystkim na terenie aglomeracji śląskiej. Siedziba zakładu mieści się przy ulicy Cmentarnej 5 na terenie starego cmentarza (u zbiegu ulic Cmentarnej i Powstańców) w Siemianowicach Śląskich, za kaplicą. Posiadamy też biuro w Katowicach przy ulicy Stacyjnej 2.

pogrzeb siemianowice śląskie

zakład pogrzebowy

ANTABA swoją działalność opiera przede wszystkim na świadczeniu kompleksowych usług przygotowania i prowadzenia ceremonii pogrzebowych. Jesteśmy również administratorem starego cmentarza w Siemianowicach Śląskich. Naszą specjalnością są ceremonie pogrzebowe tradycyjne, jak i nowoczesne kremacje. Bogata wiedza na temat branży funeralnej oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że Klienci chętnie powierzają nam organizację tych trudnych i doniosłych chwil pożegnania ze swoimi Drogimi Zmarłymi.

zakład pogrzebowy Siemianowice Śląskie
24 godziny na dobę dyżurujemy pod następującymi numerami telefonów:

601 426 215 lub 32 256 61 79

Usługi Pogrzebowe
Wśród ceremonii żałobnych, które organizujemy, są ceremonie religijne oraz świeckie, zgodnie z wolą Zmarłego czy też jego Bliskich. Niezależnie jednak jaki obrządek zostanie wybrany - czynimy wszystko, aby każda uroczystość pogrzebowa była piękna i dostojna w najdrobniejszych szczegółach. Pragniemy również, aby ceremonie ostatniego pożegnania podkreślały indywidualność każdego Zmarłego, dlatego chętnie doradzamy w wyborze wieńców, wiązanek, palm, urn, trumien, a także klepsydr i nekrologów.

Ze strony Zakładu Pogrzebowego ANTABA gwarantujemy Państwu bezpłatnie w czasie przygotowań oraz samej ceremonii pogrzebowej takie elementy, jak dowóz rodziny zmarłego do naszego biura, obrazki pamiątkowe dla uczestników pogrzebu, dekorację grobu oraz modlitewniki.

usługi pogrzebowe Siemianowice Śląskie


WYPŁACAMY ZASIŁEK POGRZEBOWY ZUS NA MIEJSCU - "OD RĘKI"

ANTABA opierając się na swoim doświadczeniu do minimum stara się ograniczyć formalności, które trzeba dopełnić. Oferujemy bezgotówkowe rozliczanie uroczystości żałobnych w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS oraz MSWiA, dostosowując się do możliwości finansowych każdego Klienta. Pogrzeb tradycyjny zorganizują Państwo w naszej firmie już od 1900 zł, dzięki czemu jesteśmy najtańszym zakładem pogrzebowym w Siemianowicach Śląskich i Katowicach.

Zapewniamy, że pracownicy zakładu pogrzebowego zawsze są gotowi z wielką kulturą i taktem odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, wysłuchać Państwa życzeń oraz postarać się je spełnić jak najdokładniej. Właściciel naszego zakładu pogrzebowego - Pan Antoni Kuleczka - osobiście stoi na straży jakości świadczenia usług pogrzebowych.

Dumą naszego zakładu pogrzebowego w Siemianowicach Śląskich jest specjalistyczny i elegancki karawan, przystosowany do godnego przewozu Zmarłych - VW Caravelle. Uważamy też, że każdemu należy się godny pochówek, niezależnie od sytuacji majątkowej rodziny Zmarłego. Słyniemy z dużego wyboru trumien, w tym też tych najpiękniejszych czy też najbardziej poszukiwanych, jak chociażby tzw. trumny "papieskie".

siemianowice śląskie pogrzeb

Za każdym razem traktujemy zmarłych godnie. Zakład Usług Pogrzebowych ANTABA posiada chłodnię oraz kaplicę.

Możemy również zatroszczyć się o grób Państwa Bliskich po pogrzebie. Oferujemy doraźne oraz całoroczne usługi opieki nad grobami oraz profesjonalne usługi kamieniarskie. Zakład Pogrzebowy Pana Antoniego Kuleczki jest administratorem znanej wszystkim nekropoli śląskiej - cmentarza starego w Siemianowicach Śląskich.

siemianowice śląskie

ANTABA - nasze usługi pogrzebowe to m.in.:

 • organizacja ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań,
 • wypłata zasiłku pogrzebowego ZUS na miejscu w zakładzie,
 • formalności ZUS, KRUS, MSWiA,
 • chłodnia,
 • transport Zmarłych w kraju,
 • bogaty wybór trumien na każdą kieszeń,
 • wynajem autokarów dla gości żałobnych,
 • kremacja, kaplica pogrzebowa,
 • ekshumacje,
 • oprawa muzyczna - klimatyczna trąbka,
 • stypy,
 • usługi kamieniarskie,
 • usługi opieki nad grobami w Siemianowicach Śląskich i Katowicach,

W Zakładzie Pogrzebowym ANTABA organizujemy ceremonie żałobne mieszczące się w kwocie zasiłku pogrzebowego na cmentarzu w Siemianowicach Ślaskich i Katowicach wraz z opłatami cmentarnymi. Zrobimy wszystko, aby każda uroczystość pogrzebowa była pełna godna oraz aby jej koszt nie był zbytnim obciążeniem dla rodzinnych finansów.

usługi pogrzebowe w siemianowicach śląskich

zakłady pogrzebowe

 

ANTABA - Antoni Kuleczka

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Opieka Nad Grobami

Siemianowice Śląskie

Teren Starego Cmentarza (zbieg ulic Cmentarnej i Powstańców - za kaplicą)


&

Katowice 40-310

ul. Stacyjna 2

Telefony Całodobowe:

32 256 61 79 oraz 601 426 215


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Antaba Zakład Pogrzebowy - Siemianowice Śląskie