LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Alpa - Kremacja - Zakład Pogrzebowy Toruń

Alpa - Kremacja - Zakład Pogrzebowy Toruń - Toruń
Silver

Ulica: Podgórna 16

Miasto: Toruń, 87-100

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

zakład pogrzebowy toruń

zakład pogrzebowy toruń

Zakład Pogrzebowy ALPA Toruń to firma rodzinna oferująca kompleksowe usługi pogrzebowe od 1992 roku. Jej siedzibą jest Toruń. Tam też – w starym powojskowym forcie - mieści się Dom Pogrzebowy, a w nim profesjonalna chłodnia wraz z zapleczem oraz piękna Sala Pożegnań. Zakład Pogrzebowy ALPA troszczy się o profesjonalną organizację pochówków na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz całego kraju.

Od momentu kiedy przekroczycie Państwo próg naszego Zakładu Pogrzebowego, możecie mieć Państwo pewność indywidualnego podejścia, zaangażowania, profesjonalizmu oraz szacunku naszych pracowników. Jesteśmy gotowi spieszyć Państwu z pomocą w każdej chwili całą dobę.

Znajdziecie nas Państwo pod numerem telefonu czynnym całą dobę 56 62 226 59

Zakład Pogrzebowy ALPA w Toruniu pragnie być dla Państwa prawdziwym wsparciem, dlatego z uwagą słuchamy próśb i życzeń każdego Klienta. Długoletnie doświadczenie sprawia, że gwarantujemy wsparcie na każdym etapie przygotowania do pogrzebu. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami urzędowymi związanymi z pochówkiem, oferując kredytowanie kosztów pogrzebu oraz jego bezgotówkowe rozliczenie.

Wiemy, jak podczas organizacji uroczystości pogrzebowych ważny jest każdy szczegół, dlatego każdemu z naszych Klientów dajemy możliwość wyboru stroju żałobnika. To Państwo decydują, czy nasi pracownicy w trakcie ceremonii żałobnej będą ubrani w stroje charakterystyczne dla Zakładu Pogrzebowego ALPA w Toruniu czy też w klasyczny strój typu płaszcz albo garnitur.

Spełniając oczekiwania naszych Klientów Zakład Pogrzebowy ALPA organizuje pogrzeby tradycyjne, jak i pochówki z kremacją. Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia zarówno ceremonii żałobnej wszelkich wyznań, jak i uroczystości świeckich, którym przewodniczy profesjonalny Mistrz Ceremonii. Pomożemy Państwu w wyborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych: trumny lub urny, tabliczek, odzieży żałobnej, wieńców i wiązanek kwiatowych oraz różnych dewocjonaliów. Bogaty wybór akcesoriów znajduje się na miejscu w siedzibie naszego zakładu pogrzebowego w Toruniu.

usługi pogrzebowe toruń

Ceremoniom żałobnym organizowanym przez Zakład Pogrzebowy ALPA w Toruniu zawsze towarzyszy oprawa muzyczna – tworzona przez trębacza lub skrzypka.

Od 1 kwietnia 2015 roku wśród naszych usług pogrzebowych znajduje się też nieodpłatne tworzenie nekrologów, by łatwiejszym było powiadomienie o organizowanych przez Zakład Pogrzebowy ALPA pożegnaniach.

Zakład Pogrzebowy ALPA w Toruniu, oprócz świadczenia usług pogrzebowych w Polsce, zajmuje się również krajowym i międzynarodowym transportem Zmarłych. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami oraz wykwalifikowanymi kierowcami.

Od czerwca 2015 roku nasza flota samochodowa wzbogaciła się o karawany "Prezydenckie" w kolorze czarnym oraz srebrnym – zbudowane na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. Dzięki temu jesteśmy właścicielami najnowocześniejszych aut pogrzebowych w regionie. Ich udział w uroczystościach pogrzebowych w Toruniu podnosi jakość oraz prestiż ceremoniinie wpływając jednocześnie na ich cenę.

Naszą pracę traktujemy jak misję, którą wypełniamy z najwyższą starannością. Łączymy w niej tradycję i nowoczesność. Dbamy, aby oprawa każdej uroczystości organizowanej przez Zakład Pogrzebowy ALPA w Toruniu oddawała doniosłość tych pełnych powagi chwil. Rzesze Klientów, którzy nam zaufali, są dla nas powodem do dumy oraz zachętą, aby stale podnosić jakość naszych usług pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy Alpa to rodzinna tradycja, indywidualne podejście oraz niezwykła atmosfera. Te cechy najwierniej oddają charakter świadczonych przez nas usług. Jesteśmy firmą świadczacą kompleksowe usługi pogrzebowe w Toruniu i jego okolicach. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej z należytym szacunkiem.

zakład pogrzebowy toruń

usługi pogrzebowe toruń

Kompleksowe usługi pogrzebowe Toruń:

 • dyżur całodobowy
 • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
 • przewóz zmarłych na terenie Europy/świata
 • kremacja Toruń (spopielanie)
 • chłodnia
 • ekshumacja zwłok
 • odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS)
 • formalności urzędowe
 • nekrologi i klepsydry
 • oprawa muzyczna
 • fotografowanie ceremonii pogrzebowej
 • filmowanie ceremonii pogrzebowej
 • grobowce i nagrobki
 • odzież żałobna
 • wiązanki i wieńce
 • autokary i mikrobusy
 • własna kaplica pogrzebowa
 • pomoc w organizacji styp

zakład pogrzebowy toruń

Usługi Pogrzebowe"ALPA"

Zakład Pogrzebowy Toruń

Kremacja Toruń

BIURO:

ul. Podgórna 16

87-100 Toruń

tel.: 56 622 26 59

oraz

Zakład Pogrzebowy Toruń "ALPA"

Kremacja i Usługi Pogrzebowe Toruń

Dom Pogrzebowy:

ul. Okólna 30

87-100 Toruń

tel.: 56 622 26 59

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Alpa - Kremacja - Zakład Pogrzebowy Toruń - Toruń