Abba Pater Zakład Pogrzebowy

Abba Pater Zakład Pogrzebowy - Warszawa
Gold

Ulica: Czechowa 2

Miasto: Warszawa, 01-912

Województwo: Mazowieckie

Abba Pater Zakład Pogrzebowy - Warszawa Czechowa 2, Warszawa abbapater.eu Ocena:starstarstarstarstar 720818483

 

zakład pogrzebowy żoliborz

usługi pogrzebowe bielany

 

Zakład Pogrzebowy ABBA PATER z Warszawy to firma pogrzebowa, której siedziba znajduje się na terenie warszawskich Bielan. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych na terenie Warszawy oraz poza jej granicami. W celu ułatwienia przebrnięcia przez różnego rodzaju formalności osobom zwracającym się do nas o pomoc  - dajemy Państwu możliwość rozliczenia usług pogrzebowych w sposób bezgotówkowy - w ramach wypłacanego przez nas na miejscu zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS i MSWiA. Usługi pogrzebowe wykonujemy, wykorzystując zawsze eleganckie samochody pogrzebowe marki Mercedes. Ich obecność oraz pełen powagi wizerunek naszych żałobników nadaje ceremonii odpowiednio godną oprawę.

 

warszawa zakład usług pogrzebowych

bielany pogrzeby

Posiadanie specjalistycznego taboru samochodowego pozwala nam na zaoferowanie naszym Klientom także usług międzynarodowego transportu zwłok. Realizując tę usługę troszczymy się o dopilnowanie wszelkich formalności w różnego rodzaju instytucjach - takich, jak ambasady, urzędy oraz przejścia graniczne - aby rodzina nie musiała się o nic martwić. Bazujemy na naszym doświadczeniu, aby zdjąć niepotrzebny ciężar z Państwa ramion.

Zakład Pogrzebowy ABBA PATER dysponuje także bogatym wyborem trumien, zarówno dębowych, jak i tych dostępnych dla każdego m.in. z sosny, olchy, topoli. Wszystkie modele trumien łączą w sobie wysoką jakość wykonania z atrakcyjną ceną.

 

usługi pogrzebowe na bielanach

 

Mamy także duży wybór urn, które są eleganckie i tą właśnie elegancją podkreślają ważność wszystkich ceremonii pogrzebowych, także realizowanych w połączeniu z kremacją. Asortyment zakładu pogrzebowego ABBA PATER obejmuje urny kamienne, metalowe a także drewniane.

Oferujemy też Państwu bogaty wybór wieńców, szarf, tabliczek i innych akcesoriów pogrzebowych.

Usługi Pogrzebowe ABBA PATER Bielany gwarantują wykonanie wszystkich czynności związanych z przygotowaniem i obsługą ceremonii pogrzebowej. Przebieg ceremonii zawsze ustalamy indywidualnie i realizujemy zgodnie z oczekiwaniami Bliskich pogrążonych w żałobie.

 

usługi pogrzebowe warszawa

 

 

Usługi Pogrzebowe firmy ABBA PATER z Warszawy to:

 

 • kompleksowa obsługa pogrzebu

 • bezgotówkowe rozliczenie w ramach zasiłku pogrzebowego,

 • eksportacja zwłok z domu i szpitala

 • międzynarodowy transport ciał i prochów

 • sprzedaż trumien i urn

 • tabliczki, klepsydry, krzyże, nekrologi

 • wieńce, wiązanki oraz szarfy

 • kompleksowe załatwianie formalności na cmentarzach w Warszawie

 • murowanie grobów,

 • kremacja zwłok

 • pomoc w załatwieniu formalności w ZUS, KRUS oraz MSWiA

 • autokary, mikrobusy

 

Zakład Pogrzebowy ABBA PATER jest do Państwa dyspozycji

przez całą dobę pod numerem telefonu:

720 81 84 83

 

zakład pogrzebowy bielany

 

Odejście Bliskiej Osoby jest to tragiczna chwila dla całej rodziny Zmarłego. W tym - tak trudnym - momencie życia konieczne jest zajęcie się wieloma formalnościami i podjęcie często niełatwych decyzji. Zakład Pogrzebowy ABBA PATER istnieje po to, aby pomóc Bliskim pogrążonym w żałobie w tych trudnych chwilach.

Z wyrazami szacunku,

Krzysztof Łepek

 

pogrzeby na bielanach

 

zakład pogrzebowy Żoliborz

 

Usługi Pogrzebowe ABBA PATER

Warszawa Bielany - Żoliborz

ul. Czechowa 2

01-912 Warszawa

720 81 84 83

 

zakład pogrzebowy warszawa

Rekomendacje

 • cudzyslow Jesteśmy bardzo zadowoleni że trafiliśmy na tak profesjonalny zakład. Panie Krzysztofie, cała rodzina na pana ręce składa podziękowania. Dziękujemy bardzo.
  starstarstarstarstar
  Bożena Jasińska
  cudzyslow Pragniemy podziękować firmie AbbaPater za wykonanie usługi pogrzebowej jak i wszystkie wskazówki które były jak najbardziej potrzebne po pogrzebie. Dziękujemy.
  starstarstarstarstar
  Katarzyna K.
 • cudzyslow Proszę wszystkich państwa czytających opinie, nigdy jeszcze nie byłem tak obsłużony i tak mile zaskoczony jak w takiej smutnej sytuacji. Moja i mojej żony wdzięczność jest nie do opisania. Bardzo dziękujemy.
  starstarstarstarstar
  Bazyl
  cudzyslow Nasz wujek pewnie z nieba widział jak właściciel tej firmy starał się aby wszystko było w jak najlepszym wykonaniu. Żałujemy z żoną że to nie u nas ale właśnie u was w Warszawie jest tak profesjonalna firma aczkolwiek słowo profesjonaln... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Józef Koronowski
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Abba Pater Zakład Pogrzebowy - Warszawa