STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

Usługi Pogrzebowe Nekro-Al - Zakład Pogrzebowy Janów Lubelski

Silver
ulica:Bialska 11telefon:(15) 872 23 26
miasto:Janów Lubelski, 23-300 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Lubelskie
WWW:janowlubelski.uslugipogrzebowe.com.pl

Zakład Pogrzebowy Nekro-Al prowadzony przez Panią Alicję Pajurę świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w mieście Janów Lubelski oraz jego okolicach. Nekro-Al był pierwszym prywatnym zakładem pogrzebowym, jaki powstał w tamtej okolicy.

Ponad 25-letnia tradycja pracy w branży funeralnej zakładu pogrzebowego i zdobyte w tym okresie doświadczenie pozwalają profesjonalnie i z szacunkiem podejść do każdego pogrzebu. Każde zlecenie realizowane jest zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Naszych Klientów.

Zakład Pogrzebowy w Janowie Lubelskim organizuje ceremonie żałobne tradycyjne oraz z kremacją; pogrzeby wyznaniowe i bezwyznaniowe. Wiemy, jak ważne jest w tych trudnych chwilach wszelkie wsparcie i pomoc dla rodziny Zmarłego. Zajmujemy się sami dopełnieniem wszelkich formalności urzędowych z upoważnienia Klienta.

Pogrzeby rozliczamy bezgotówkowo w ramach zasiłku ZUS i KRUS, zaś różnicę wypłacamy bezpośrednio najszybciej, jak to możliwe.

Pragniemy, aby każda uroczystość pogrzebowa była jak najpiękniejsza, dlatego dbamy o jej każdy detal. Profesjonalny personel naszego Zakładu Pogrzebowego doradzi w wyborze trumny bądź urny. Zgodnie z Państwa życzeniem ustalimy też pozostałe szczegóły ceremonii żałobnej: wieńce i wiązanki kwiatów, krzyż i tabliczkę, nekrologi i klepsydry czy też oprawę muzyczną.

Usługi pogrzebowe, które oferujemy, są zawsze na najwyższym poziomie. Posiadamy własną chłodnię i kaplicę przedpogrzebową, gdzie Rodzina w spokoju może pożegnać się ze swoim Zmarłym.

Zakład Pogrzebowy "Nekro-Al" Janów Lubelski dysponuje specjalistycznym taborem samochodowym oraz profesjonalnymi kierowcami. Posługujemy się eleganckimi karawanami marki Mercedes. Dzięki temu, że posiadamy też samochód pogrzebowy-chłodnię, świadczymy usługi transportowe Zmarłych na terenie całego kraju oraz zagranicy. Nasi pracownicy dbają o przygotowanie potrzebnej dokumentacji, uzyskanie pozwoleń urzędowych i dopełnienie wszelkich formalności na granicy oraz w placówkach dyplomatycznych.

Zakład Pogrzebowy Nekro-Al Janów Lubelski świadczy następujące usługi pogrzebowe:

 • organizacja pochówków
 • całodobowy dyżur
 • sprzedaż i produkcja trumien
 • przewóz Zmarłych na terenie kraju
 • kremacje
 • ekshumacja zwłok


Formalności pogrzebowe:

 • wyrabianie aktów zgonu
 • odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS)
 • formalności urzędowe
 • nekrologi i klepsydry


Usługi dodatkowe:

 • nagrobki
 • wieńce i wiązanki
 • oprawa muzyczna

Kontakt:

Zakład Pogrzebowy Necro - Al
ul. Bialska 11
Janów Lubelski
kom. 501 636 716

rozwiń/zwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Usługi Pogrzebowe Nekro-Al - Zakład Pogrzebowy Janów Lubelski - Janów Lubelski

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2017: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa