STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Stefan Majewski Krasnystaw

Silver
ulica:Mickiewicza 1telefon:(82) 576-27-50
miasto:Krasnystaw, 22-300 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Lubelskie
WWW:majewski24.pl

Całodobowe Usługi Pogrzebowe w Krasnymstawie ,,S. Majewski".

Zakład Pogrzebowy Stefan Majewski świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie Krasnegostawu od 1986 roku. Wieloletnie doświadczenie utrwaliło wizerunek naszej firmy jako tej, która swoje usługi pogrzebowe wykonuje w sposób rzetelny i sumienny. Cechuje nas najwyższy szacunek wobec godności Osób Zmarłych i współczucie dla rodzin pogrążonych w żałobie.

Przygotowujemy uroczystości pogrzebowe dla osób z różnych wyznań religijnych oraz dla tych, które preferują ceremonie świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii - Mirosława Nadratowskiego, który działa w branży funeralnej od 1997 roku, odprowadzając w ostatnią drogę ponad tysiąc Osób – także tych zasłużonych na polach nauki, kultury i polityki.

Dostosowujemy się do możliwości finansowych Klientów, oferując kredytowanie usług przez ZUS.

Nasz wykwalifikowany personel długoletnich pracowników posiada bogatą wiedzę i wysoką kulturę osobistą, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Doradzamy w wyborze akcesoriów pogrzebowych oraz pomagamy stworzyć treść klepsydr oraz nekrologów.

Przykładamy ogromną wagę do detali: tabliczki na krzyże oraz na trumny wykonane przez nas są niezwykle trwałe - wyrabiane metodą tłoczenia.

Przygotowujemy również dla Państwa piękne wieńce i wiązanki kwiatów, zaś do ich zdobienia wykorzystujemy - oprócz standardowych - także eleganckie szarfy satynowe.

Pragniemy odciążyć Państwa we wszelkich formalnościach, zajmujemy się nimi osobiście – reprezentując naszych Klientów w urzędach, administracjach i kancelariach parafialnych.

Otaczamy najwyższym szacunkiem ciało Osoby Zmarłej zajmujemy się jego profesjonalnym przygotowaniem do pogrzebu. Odpowiadają za to nasi przeszkoleni pracownicy, posiadający certyfikaty specjalistycznego szkolenia przeprowadzonego przez HYGECO Polska Sp. z o.o. pod patronatem FRANCUSKIEGO INSTYTUTU TANATOPRAKSJI w zakresie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej oraz tanatologii ogólnej.

Posiadamy własną profesjonalną atestowaną chłodnię, w której ciało Zmarłego oczekuje z godnością na chwile pożegnania.

Zakład Usług Pogrzebowych S. Majewski dysponuje własną kaplicą pogrzebową, w której w spokoju i ciszy mogą Państwo pożegnać się ze swoim Bliskim.

Zakład Pogrzebowy S. Majewski, we współpracy z firmą Memento ze Stalowej Woli, zajmuje się również kompleksową organizacją kremacji. W naszych biurach otrzymają Państwo nie tylko odpowiedź na wszelkie pytania związane z tym procesem, ale także uzyskają pomoc w doborze urny.

Oferujemy także usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Jest to możliwe, dzięki posiadaniu trzech specjalistycznych karawanów marki: VW T5, Mercedes Vito, Mercedes Vito 447 oraz 9-osobowego Renault Trafic, który służy do transportu gości żałobnych nie posiadających własnego środka transportu.

W czasie uroczystości żałobnych Zakład Pogrzebowy S. Majewski troszczy się o każdy szczegół: począwszy od oprawy muzycznej, przez napisanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej oraz podziękowania dla uczestników pogrzebu – do przygotowania kosza z różami. Ten symboliczny ryt daje  osobom przybyłym na uroczystości żałobne po raz kolejny i ostatni pożegnać się ze Zmarłym.

Wszyscy, tworzący Zakład Pogrzebowy S. Majewski wiedzą, jak trudne są chwile pożegnania z Bliską Osobą. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by służyć Państwu pomocą i stanowić prawdziwe wsparcie.

Usługi Pogrzebowe S. Majewski:

 • kompleksowa organizacja pogrzebu
 • dyżur całodobowy
 • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
 • przewóz zmarłych na terenie kraju i Europy
 • kremacje (spopielanie)
 • chłodnia
 • przygotowanie zmarłego do pogrzebu
 • ekshumacja zwłok
 • wiązanki/wieńce
 • autokary/mikrobusy
 • pomoc w organizacji styp
 • opieka nad grobami
 • nekrologi i klepsydry
 • sprzedaż zniczy i świec,szarf i tabliczek
 • krzyże drewniane
 • kosz pełen róż
 • podziękowanie w imieniu rodziny

Telefony całodobowe:
(82) 576-27-50
602-538-361
503-120-383

Zakład Pogrzebowy Krasnystaw
Stefan Majewski
ul. Mickiewicza 1
22-300 Krasnystaw

zwiń/rozwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
 • cudzyslow Serdecznie dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy. Wraz z rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni za całą oprawę ceremonii pogrzebowej i za załatwienie wszelkich formalność. W szczególności podziękowania kierujemy do Ani.

  Ocena: brak

  Grażyna Bartosiak
  cudzyslow FIRMA JEST SUPER.POLECAM JA .DZIEKUJE.

  Ocena: brak

  RENATA ZELISZCZAK
 • cudzyslow Polecam ,tanio,możliwość negocjacji cen. Bez podatku VAT,Cena nie ulega zmianie po pogrzebie. Firma czeka z rozliczeniem aż rodzina pobierze zasiłek z ZUS. Serdecznie dziękuję P.Majewskiej.

  Ocena: brak

  S. Pęk.
  cudzyslow Serdeczne podziękowania dla firmy za profesjonalne przygotowanie ciała mojej mamy do pożegnania się z rodziną,jak też dziękuję za wzorową obsługę pogrzebu.Polecam ,tania i miła obsługa.

  Ocena: brak

  Jan Misztal
 • cudzyslow Fajna i niedroga firma, a cała załoga bardzo sympatyczna. Pomagają co tylko mogą polecam firmę p. Majewskiego.

  Ocena: brak

  Jadwiga Miszczak
  cudzyslow Serdecznie dziękuję za dowóz wieńca i śliczne jego wykonanie.

  Ocena: brak

  Zięba
 • cudzyslow Serdeczne podziękowania za całą ceremonię pogrzebu, za pomoc w załatwieniu formalności dotyczących pochówku.

  Ocena: brak

  Kosztrzanowski
  cudzyslow Serdecznie dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę oraz pomoc w całej ceremoni. Napewno polecę znajomym pana firmę ponieważ tanio i wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

  Ocena: brak

  Jolanta Kwaśniak
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Stefan Majewski Krasnystaw - Krasnystaw

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2016: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa