STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

Aks Zakład Pogrzebowy Wrocław

Silver
ulica:Osobowicka 59telefon:71 325 67 93
miasto:Wrocław, 51-001 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Dolnośląskie
WWW:aks.wroclaw.pl

zakład pogrzebowy wrocław

Usługi Pogrzebowe AKS Wrocław:

Zakład pogrzebowy AKS Wrocław wspomoże Państwa w trudnych chwilach po stracie osoby bliskiej. Doradzimy w kwestiach zarówno formalnych, jak i organizacyjnych, dotyczących ceremonii pogrzebowej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę pod numerem telefonu: 71 325 67 93

usługi pogrzebowe wrocław

Zakład Pogrzebowy Wrocław dysponuje szerokim wyborem trumien oraz urn o różnorodnych wzorach i barwach, jak również wielu innych akcesoriów funeralnych. U nas mogą Państwo zamówić także wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe, odpowiednie do oprawy pogrzebu.

Usługi pogrzebowe, które Państwu oferujemy, obejmują również pełną kosmetykę Zmarłego, związaną z godnym przygotowaniem do pochówku.

Zakład Pogrzebowy Wrocław kompleksowo przygotuje całą oprawę pogrzebu. AKS współpracuje z osobami, które przewodniczą ceremoniom pogrzebów wyznaniowych, a także świeckich. Mistrz Ceremoniału Pogrzebowego - w przypadku pogrzebów świeckich - zadba o godny przebieg uroczystości i jego niepowtarzalną atmosferę.

Nasz Zakład Pogrzebowy AKS świadczy usługę "opieka grobu". Jest ona adresowana zwłaszcza do tych z Państwa, którzy nie mają możliwości odwiedzać miejsc pochówku swoich zmarłych bliskich na co dzień. Usługa ta gwarantuje całoroczną troskę o grób, utrzymanie go w należytej czystości i porządku. Posiadamy potrzebne wyposażenie oraz doświadczenie, co pozwoli zachować nagrobek Państwa bliskich w jak najlepszym stanie tak, by nie musieli się Państwo martwić o jego stan, niezależnie od pory roku.

Nasza firma oferuje także kompleksowe wsparcie w przygotowaniu i przeprowadzeniu procedury ekshumacyjnej. Pomożemy w dopełnieniu spraw formalnych, jak i wykonaniu technicznych prac, niezbędnych w jej trakcie, z odpowiednią dbałością o normy prawne i sanitarne.

Wieloletnie doświadczenie naszego zakładu pogrzebowego oraz tysiące zrealizowanych ceremonii pogrzebowych są naszymi referencjami.

 

zakład pogrzebowy wrocław

Zakład Pogrzebowy AKS

Adres: ul. Osobowicka 59

51-001 Wrocław

tel: 71 325 67 93

zwiń/rozwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Aks Zakład Pogrzebowy Wrocław - Wrocław

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2017: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa