LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakłady Pogrzebowe Wrocław

Wybrane przez portal FUNER ™ domy i zakłady pogrzebowe oferujace usługi pogrzebowe np. pogrzeby, ekshumacje, kremacje w mieście Wrocław

Wrocław to miasto w południowo-zachodniej Polsce, będące siedzibą województwa dolnośląskiego. Ludność Wrocławia szacuje się na ok. 640 tysięcy mieszkańców.

Miasto to leży na skrzyżowaniu wielu dróg europejskich, krajowych oraz wojewódzkich, a także szlaków kolejowych oraz lotniczych. Z tego względu na terenie Wrocławia działa wiele instytucji o znaczeniu kulturalnym, naukowym oraz ekonomicznym a także wiele liczących się firm.

Na terenie Wrocławia działa ok. 60 zakładów pogrzebowych. Świadczą one nie tylko kompleksowe usługi pogrzebowe, ale również mają w swojej ofercie usługi transportu Zmarłych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Kremacje we Wrocławiu dokonywane są w działających na terenie miasta krematoriach oraz spopielarni zlokalizowanej w pobliskim Strzelinie. W celu ułatwienia wyboru zakładu pogrzebowego, najbardziej odpowiadającego oczekiwaniom, poniżej prezentujemy wybór sprawdzonych firm pogrzebowych.

We Wrocławiu przez wieki swojego istnienia znajdowało się wiele cmentarzy. W chwili obecnej najważniejszymi z miejsc pochówku we Wrocławiu są następujące nekropolie:

  • Cmentarz Komunalny – oddział Osobowice - ul. Osobowicka 59  51-110 Wrocław
  • Cmentarz Komunalny – oddział Grabiszyn - ul. Grabiszyńska 333 53-236 Wrocław
  • Cmentarz Komunalny – oddział Pawłowice - ul. Złocieniowa 29 51-251 Wrocław
  • Cmentarz Komunalny – oddział Jerzmanowo - ul. Jerzmanowska 53 54-530 Wrocław
  • Cmentarz Komunalny – oddział Leśnica – ul. Trzmielowicka 2 50-002 Wrocław
  • Cmentarz Komunalny - oddział Psie Pole - ul. Kiełczowska 90 51-315 Wrocław

Wrocław

Lista polecanych firm pogrzebowych z miasta Wrocław:

Sortuj wg:

Poprzednia 1 2 3

Poprzednia 1 2 3

Zakład Pogrzebowy Wrocław

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności z portalu:

Zakłady pogrzebowe z innych miast w Polsce: