Zakład pogrzebowy Warszawa Praga Północ

Praga-Północ jest położona na prawym brzegu Warszawy w centralnej jej części, na wschód od Wisły. Liczba ludności oceniana jest na około 65 tysięcy mieszkańców.

Dzisiejsza Praga-Północ obejmuje obszar historycznej Pragi, która przez blisko 150 lat była miastem, zanim w 1791 roku została przyłączona do Warszawy. Zabudowa Pragi została w niewielkim stopniu uszkodzona w czasie działań wojennych. Dzięki temu, że pod koniec 1944 roku Praga została zajęta przez Rosjan, odnotowano na jej terenie zdecydowanie mniej zniszczeń niż na lewym brzegu stolicy. To dzięki temu obecnie na Pradze można podziwiać dobrze zachowane budynki z okresu przedwojennego.

W 1945 roku z Warszawskej Pragi wyodrębniono Pragę-Północ Po licznych zmianach, przeprowadzanych w kolejnych dziesięcioleciach, obecnie Praga-Północ jest jedną z 18 głównych warszawskich dzielnic.

Praga-Północ łączy w sobie walory historyczne z perspektywami inwestycyjnymi. W dzielnicy tej działa gęsta sieć zakładów pogrzebowych które uwzględniają w swojej pracy nie tylko nowoczesne trendy, ale także nawiązują do charakterystycznych elementów folkloru Pragi i tradycji.

Z powodu zróżnicowania oferty warto jest dokonać przemyślanego wyboru zakładu pogrzebowego na Pradze-Północ, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości próbować rozstrzygnąć je u źródła to znaczy w biurze firmy. W dokonaniu tego wyboru może pomóc również poniższe zestawienie, uwzględniające usługi pogrzebowe najczęściej wybierane przez Klientów i zakłady cieszące się ich największym zaufaniem wśród mieszkańców Pragi Północ.

 

Warszawa Praga-Północ

Usługi pogrzebowe Warszawa Praga Północ:

Sortuj firmy wg:

1 2 3 4 5 ... 11 12 13 Następna

Od centrum: 1.1 kmWpis GOLD

Madar Usługi Pogrzebowe

adres:Św. Wincentego 18
03-505 Warszawa
woj.:Mazowieckie
www:madar-uslugi-pogrzebowe.pl
Logo Madar Usługi Pogrzebowe
MADAR z Warszawy Bródna: do dyspozycji przez 24 godziny na dobę pod numerami: (022) 678 52 85 oraz 602 63 56 57. Świadczy usługi pogrzebowe od 1991 roku, nasza siedziba mieści się przy ul. Św. Wincentego 18 na Warszawskim Targówku/Bródnie. Zakład Pogrzebowy MADAR to 30 lat doświadczenia. Więcej