LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład pogrzebowy Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki jest miastem przynależącym administracyjnie do województwa mazowieckiego. Szacunkowa liczba jego mieszkańców wynosi ok. 41 tysięcy.

Miasto to, z racji położenia, zaliczane jest do aglomeracji warszawskiej. Stosunkowo niewielka odległość, dzieląca Mińsk Mazowiecki od Warszawy oraz od Siedlec sprawia, że wiele osób, zamieszkujących na stałe w Mińsku Mazowieckim, znalazło w tych miastach zatrudnienie.

W Mińsku Mazowieckim znajduje się ważny w regionie ośrodek życia kulturalnego i gospodarczego – opierający się głównie na takich gałęziach, jak przemysł, usługi oraz handel). Rozwinięta jest także edukacja z siecią placówek na wszystkich poziomach. W Mińsku Mazowieckim obecnie stacjonuje lotnictwo (jest tu baza lotnictwa taktycznego), a także żandarmeria wojskowa oraz WKU.

Połączenie Mińska Mazowieckiego z innymi częściami Polski oraz świata zapewniają dwie linie kolejowe, dwie drogi krajowe i jedna wojewódzka. Nieopodal miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Warszawa-Modlin oraz – trochę dalej – Warszawa-Okęcie.

Mimo bliskości Stolicy, z którą Mińsk Mazowiecki jest doskonale skomunikowany – m.in. drogą kolejową czy też transportem autobusowym albo samochodowym, mieszkańcy miasta mają zapewniony dostęp do wszystkich potrzebnych usług, w tym usług pogrzebowych. Świadczą je zakłady pogrzebowe, które mają swoje biura w samym Mińsku Mazowieckim, jak i w okolicach. Rodziny mają więc możliwość wyboru takich usług pogrzebowych, jakie im najbardziej odpowiadają, tak pod względem światopoglądowym, jak i pod względem finansowym.

Poniżej prezentujemy sprawdzone zakłady pogrzebowe, których jakość potwierdzona jest wieloma latami działania.

W Mińsku Mazowieckim znajduje się następujący czynny cmentarz:

  • Katolicki Cmentarz Komunalny – ul. Kościelna 52 05-303 Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Usługi pogrzebowe Mińsk Mazowiecki:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.1 km

Dom Pogrzebowy Exitus

adres:Kościelna 4
05-300 Mińsk-Mazowiecki
woj.:Mazowieckie
telefon:025 758 40 98
Od centrum: 0.2 km

Zakład Pogrzebowy "Białkowski"

adres:Kościelna 16
05-300 Mińsk Mazowiecki
woj.:Mazowieckie
telefon:888999730
Od centrum: 0.7 km

Dom Pogrzebowy Exitus

adres:Pierwszego Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa
05-300 Mińsk-Mazowiecki
woj.:Mazowieckie
telefon:025 759 17 25
Przedsiębiorstwo pogrzebowe Koperski Warszawa

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności z portalu: