Zakład pogrzebowy Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą jest miastem liczącym ok. 18 tysięcy mieszkańców, przynależącym administracyjnie do województwa lubuskiego.

Miasto to, które otrzymało prawa miejskie w XIV wieku, ma niezwykle bogatą historię – o której świadczą m.in. pozostałości ogromnej pruskiej twierdzy. W czasie II Wojny Światowej o miasto toczyły się zacięte walki w wyniku których zniszczeniu uległo praktycznie całe miasto. Dlatego też Kostrzyn nad Odrą nazywany jest „polską Hiroszimą”.

Obecnie miasto należy do Euroregionu Pro Europa Viadrina i nieustannie się rozwija. Na jego terenie istnieje od końca XX wieku Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W Kostrzynie działają również placówki edukacyjne na wszystkich poziomach.

Kostrzyn nad Odrą znany jest szeroko z tego, że od 2004 roku odbywa się tam Pol’and’Rock Festival (do 2017 roku impreza ta nosiła nazwę Przystanek Woodstock).

Połączenie Kostrzyna nad Odrą z resztą kraju zapewniają dwie drogi krajowe i jedna droga wojewódzka. Transport odbywa się także drogą wodną przez Międzynarodową Drogę Wodną E70, łączącą Antwerpię z Kłajpedą, rozwinięty jest też transport kolejowy.

Mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą mają możliwość korzystania z różnych codziennych usług na miejscu. Podobnie jest z zakładami pogrzebowymi, które służą mieszkańcom zarówno województwa lubuskiego, jak i graniczącego z nim województwa zachodniopomorskiego. Usługi pogrzebowe obejmują nie tylko przygotowanie pogrzebów, ale także transport Zmarłych z Niemiec do Polski (oraz z Polski do Niemiec). Wszystkie szczegóły można ustalić, kontaktując się bezpośrednio z zakładem pogrzebowym, który polecamy.

W Kostrzynie nad Odrą główne miejsce pochówków to:

  • Cmentarz Komunalny - ul. Sportowa, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą

Usługi pogrzebowe Kostrzyn nad Odrą:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.7 kmWpis SILVER
Logo Zakład Pogrzebowy Sacrum Kostrzyn
Zakład Pogrzebowy Sacrum w Kostrzynie nad Odrą działa świadcząc pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych dla mieszkańców województwa lubuskiego. Sprawdzone usługi, profesjonalni i doświadczeni pracownicy, bogata oferta, przystępne ceny. Kontakt pod numerem 609 01 02 00 i 95 333 56 16 . Więcej
Od centrum: 17.2 kmWpis SILVER

Zakład Pogrzebowy SACRUM

adres:Grunwaldzka 3
74-400 Dębno
woj.:Zachodniopomorskie
www:zakladpogrzebowy-sacrum.pl
Logo Zakład Pogrzebowy SACRUM
Zakład Pogrzebowy SACRUM z siedzibą w Dębnie służy różnoraką pomocą w organizacji uroczystości żałobnych mieszkańcom województwa zachodniopomorskiego. Troska i szacunek wobec Zmarłego, punktualność, wiedza i umiejętności. Informacje oraz zlecenia pod całodobowym numerem 609 01 02 00 i 95 333 56 16 Więcej
Od centrum: 0.8 km

BARANOWSCY Zakład Pogrzebowy Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

adres:Sportowa 22
66-470 Kostrzyn nad Odrą
woj.:Lubuskie
Od centrum: 0.9 km

Lechań - Zakład Pogrzebowy

adres:Chemików 14
66-470 Kostrzyn nad Odrą
woj.:Lubuskie
Od centrum: 2.2 km

Zakład Pogrzebowy Memorial

adres:Narutowicza
66-470 Kostrzyn nad Odrą
woj.:Lubuskie
Od centrum: 10.5 km

Zakład Pogrzebowy Memorial

adres:Sikorskiego 53
66-436 Słońsk
woj.:Lubuskie
Od centrum: 16.9 km

Zakład Pogrzebowy Walkowiak

adres:Baczewskiego 24
74-400 Dębno
woj.:Zachodniopomorskie
Od centrum: 18.6 km

Zakład Pogrzebowy CREDO

adres:Piaskowa 6
66-460 Witnica
woj.:Lubuskie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Dębno (17 km)
Słubice (26.7 km)
Rzepin (29 km)
Sulęcin (35 km)
Myślibórz (39.8 km)
Chojna (44.1 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: