Zakład pogrzebowy Janów Lubelski

Janów Lubelski jest to miasto w województwie lubelskim, w powiecie janowskim, nad rzeką Białką. Zamieszkuje go około 12 tysięcy mieszkańców.

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe, które łączą Rzeszów z Grodnem oraz Hrubieszów z Piotrkowem Trybunalskim. W drugiej połowie XX wieku, dzięki licznym inwestycjom oraz uruchomieniu wielu nowych zakładów pracy nastąpił szybki rozwój Janowa Lubelskiego. Wzrosła liczba mieszkańców oraz nastąpiła rozbudowa miasta – tak pod względem przestrzennym, jak i infrastrukturalnym. Powstało wtedy wiele instytucji użyteczności publicznej, jak szpital, przedszkola i żłobek, stadion oraz poczta.

W ten rozwój wpisuje się też powstawanie firm prywatnych, w tym także zakładów pogrzebowych. Każdy zakład pogrzebowy, który działa w Janowie Lubelskim, dba, aby zapewnić ludności usługi pogrzebowe odznaczające się najwyższą jakością oraz uwzględniające cechy charakterystyczne kultur, których wpływy do dziś można zauważyć w regionie (m.in. polskie czy ukraińskie).

Większość pochówków w Janowie Lubelskim odbywa się na terenie następującej nekropolii:

  • Cmentarz - ul. Bialska, 23-300 Janów Lubelski

Zakłady pogrzebowe, których dane kontaktowe znajdują się poniżej, należą do firm sprawdzonych oraz cieszących się zaufaniem Klientów.

 

Janów Lubelski

Usługi pogrzebowe Janów Lubelski:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.1 kmWpis SILVER
Logo Usługi Pogrzebowe Nekro-Al - Zakład Pogrzebowy
        Zakład Pogrzebowy NEKRO-AL to pierwszy prywatny zakład pogrzebowy, powstały na tamtych terenach województwa lubelskiego. Firma NEKRO-AL prowadzona jest przez Pana Macieja Urbana. Dzięki jej staraniom świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w mieście Janów Lubelski oraz jeg... Więcej
Od centrum: 0.5 kmWpis SILVER

Zakład Pogrzebowy Znicz - Piotr Pyz

adres:Kardynała Wyszyńskiego 10
23-300 Janów Lubelski
woj.:Lubelskie
telefon::