LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład pogrzebowy Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska jest miastem w województwie wielkopolskim, zamieszkałym przez ok. 23 tysiące mieszkańców. Jest to jedno z dziewięciu miast tzw. Poznańskiego Obszaru Metropolitarnego (POM).

Bogatą historię miasta można odczytać z niektórych zabytków, które pozostały na jego obszarze. Przez długie dziesięciolecia Środa Wielkopolska miała charakter miasta związanego z wielkoprodukcyjnymi fabrykami – ale po przemianach polityczno-gospodarczych roku 1990 zakłady pracy w nim obecne ewaluowały w stronę mikroprzedsiębiorstw. Do największych inwestycji należy obecnie cukrownia z przyległą nowoczesną infrastrukturą (pakownią, elewatorem oraz oczyszczalną ścieków). Liczbę przedsiębiorstw operujących w Środzie Wielkopolskiej ocenia się na około 260.

Środa Wielkopolska, jako ważny dla całego regionu ośrodek o charakterze przemysłowo-usługowym, jest dobrze skomunikowany z innymi miastami, jak również wiązane są z nim liczne plany o charakterze rozbudowy sieci komunikacyjnej. Przez miast przebiega droga krajowa (znana mieszkańcom jako obwodnica) oraz droga wojewódzka W przyszłości część dróg Środy Wielkopolskiej stworzą fragment Zewnętrznego Pierścienia Drogowego Dalekiego Zasięgu aglomeracji poznańskiej. Także linia kolejowa, przebiegająca przez Środę Wielkopolską, ma duże znaczenie w skali Polski.

Zapewnienie mieszkańcom miasta dobrych warunków do życia, co dodatkowo jest wspierane w sposób naturalny przez fakt istnienia na jego obszarze sześciu parków miejskich, jest priorytetem władz samorządowych. Także firmy związane ze Środą Wielkopolską troszczą się, aby wszystkie usługi – w tym także usługi pogrzebowe – stały na jak najwyższym poziomie. Zakłady pogrzebowe, które je świadczą, to firmy sprawdzone, które znane są z chęci niesienia pomocy osobom pogrążonym w żałobie.

Najważniejsze miejsce pochówku w Środzie Wielkopolskiej to:

  • Cmentarz - ul. Nekielska 1 63-000 Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska

Usługi pogrzebowe Środa Wielkopolska:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 1.3 kmWpis SILVER

Consus Zakład Pogrzebowy Środa Wielkopolska

adres:Westerplatte 4
63-000 Środa Wielkopolska
woj.:Wielkopolskie
www:consus.uslugipogrzebowe.com.pl
Logo Consus Zakład Pogrzebowy Środa Wielkopolska
      Zakład Pogrzebowy CONSUS Środa Wielkopolska organizuje od kilkunastu lat ceremonie pogrzebowe tradycyjne - z konduktem - oraz kremacje. Nasze biuro mieści się w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Westerplatte 4. Usługi pogrzebowe świadczymy na terenie całego województwa wie... Więcej
Od centrum: 17.2 kmWpis SILVER
Logo Usługi Pogrzebowe Krzysztof Lewandowicz Zakład Pogrzebowy Kórnik i Gądki
Usługi Pogrzebowe Krzysztof Lewandowicz firma działająca od roku 2006. Firma pogrzebowa powstała, aby zapewnić obsługę profesjonalnych pochówków na cmentarzu parafii Robakowo. Z czasem zdobyła uznanie w innych miejscowościach na obrzeżach Poznania, takich jak Kórnik czy Gądki. Więcej
Od centrum: 0.4 km

Usługi Komunalne Sp. z o.o. - Zakład Pogrzebowy

adres:Kilińskiego 22
63-000 Środa Wielkopolska
woj.:Wielkopolskie
telefon:61 285 26 33
Od centrum: 0.9 km

Zakład Pogrzebowy Anioł

adres:Wiosny Ludów 3
63-000 Środa Wielkopolska
woj.:Wielkopolskie
telefon:604 411 118
Od centrum: 1.1 km

Zakład Pogrzebowy Fenix

adres:Wrzesińska 1
63-000 Środa Wielkopolska
woj.:Wielkopolskie
telefon:697 692 681
Od centrum: 12.1 km

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Klaudiusz Spiegel

adres:Średzka 9 (naprzeciw cmentarza)
62-035 Kórnik
woj.:Wielkopolskie
telefon:530904647
Od centrum: 17.9 km

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Klaudiusz Spiegel

adres:Różana 27
63-004 Tulce
woj.:Wielkopolskie
telefon:530904647

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności z portalu: