Wróć do listy ogłoszeń

Szkolenia funeralne - ostatnie wolne miejsca w 2021 roku!

Kategoria w dostawcach: Szkolenia Funeralne
Kategoria ogłoszenia: Szkolenia / Tanatokosmetyka
Dodano: 07-05-2021
Wyświetleń: 50
Szkolenia funeralne - ostatnie wolne miejsca w 2021 roku!
Dane kontaktowe:
Właściciel:Iwona Świtkowska
Nr telefonu:22 751 37 44
E-mail:wyślij e-mail
Ulica:Partyzantów 34
Miasto:ŁOMIANKI, 05-092
Wojewodztwo:Mazowieckie
WWW:tanatopraksja.pl/szkolenia-funeralne/
Profil firmy Pathomed Sp. z o.o. - Tanatokosmetyka I Tanatopraksja, Szkolenia
Galeria jest pusta

Opis:

PATHOMED Sp. z o.o.
zaprasza na szkolenia -
ostatnie wolne miejsca w 2021 roku!


Tanatokosmetyka i toaleta pośmiertna
Kurs tanatokosmetyki jest skierowany do pracowników i właścicieli zakładów pogrzebowych, a także do osób, które chciałby podjąć pracę w branży funeralnej. Głównym założeniem tego szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności postępowania ze zwłokami od przyjęcia ich do chłodni aż do prezentacji w otwartej trumnie.


Największą uwagę podczas nauki skupiamy na bezpieczeństwie pracy ze zwłokami, oraz ich godnym i perfekcyjnym przygotowaniu do ostatniego pożegnania. Na szkoleniu zdradzimy jak radzić sobie z sytuacjami kłopotliwymi takim jak silne wycieki, usuwanie elementów sprzętu medycznego pozostawionego w zwłokach, postępowanie z ciałami po sekcji zwłok, ciałami w rozkładzie, ciałami mogącymi stanowić zagrożenie zakażenia itp.


Kolejnym punktem szkolenia jest praca nad odpowiednim wyglądem zmarłego. Tutaj nauczycie się Państwo, że jedna osoba może sprawnie i bez wysiłku ubrać ciało w odzież dostarczoną przez rodzinę oraz wykonać idealny makijaż, nawet gdy wcześniej nie miała styczności z tym zagadnieniem.


Ostatni element to odpowiednie ułożenie ciała w trumnie i jego prezentacja w sali pożegnań, jest to czas na porównanie jak ciało wyglądało po wyjęciu w chłodni, a jak wygląda perfekcyjnie przygotowane i ułożone w trumnie.

Najbliższe terminy:
10-12 maja - ostatnie wolne miejsce
17-19 maja - ostatnie 2 wolne miejsca
24-26 maja - ostatnie 2 wolne miejsca
7-9 czerwca - ostatnie wolne miejsce
14-16 czerwca - ostatnie wolne miejsce
28-30 czerwca - ostatnie wolne miejsce


Laborant sekcyjny
Program kursu obejmuje procedury oraz etapy postępowania ze zwłokami podczas wykonywania sekcji ? część teoretyczna pozwoli na zapoznanie się z przepisami prawnymi, sanitarnymi, BHP.


Podczas zajęć praktycznych w specjalistycznej sali sekcyjnej uczestnicy zajęć poznają anatomię i topografię narządów wewnętrzych, jak prawidłowo odczytywać bieżące nieprawidłowości występujące w trakcie wydobywania narządów zwłok ludzkich.


Pod nadzorem trenerów wykonają pierwsze zabiegi sekcyjne. Ważnym elementem szkolenia jest zapoznanie uczestników z prawidłowym funkcjonowaniem prosektorium. Prosektorium, w którym odbywa się szkolenie posiada Akredytację Polskiego Towarzystwa Patologicznego, certyfikaty ISO. Kadra szkoleniowa to wysoko wyspecjalizowana kadra naukowo dydaktyczna.

Najbliższy termin:
10-26 maja - ostatnie wolne miejsce
5-21 lipca - ostatnie wolne miejsce


Więcej informacji oraz zgłoszenia:
PATHOMED Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 34
05-092 ŁOMIANKI
tel. 22 751 37 44
kom. 509 577 346

Polecane