Wróć do listy ogłoszeń

Przebudowa MERCEDES VITO na karawan pogrzebowy

Kategoria w dostawcach: zabudowy samochodów pogrzebowych
Kategoria ogłoszenia: Karawany / Zabudowa
Dodano: 03-11-2016
Wyświetleń: 1732
Przebudowa MERCEDES VITO na karawan pogrzebowy
Cena: 24000 zł
Dane kontaktowe:
Właściciel:Łukasz Lubecki
Nr telefonu:500700911
E-mail:wyślij e-mail
Ulica:Poznańska 56
Miasto:Rzepin, 69-110
Wojewodztwo:Lubuskie
WWW:morpheus.com.pl
Profil firmy Morpheus Zabudowy Samochodów Pogrzebowych - Zabudowa Karawanów
Morpheus Zabudowy Samochodów Pogrzebowych - Zabudowa Karawanów Morpheus Zabudowy Samochodów Pogrzebowych - Zabudowa Karawanów Morpheus Zabudowy Samochodów Pogrzebowych - Zabudowa Karawanów Morpheus Zabudowy Samochodów Pogrzebowych - Zabudowa Karawanów Morpheus Zabudowy Samochodów Pogrzebowych - Zabudowa Karawanów

Opis:

Firma MORPHEUS specjalizująca się w sprzedaży oraz przebudowie samochodów do zastosowań specjalnych oferuje wykonanie przebudowy samochodu marki MERCEDES VITO W447, MERCEDES VITO W639 oraz marki Volkswagen T6/T5 na karawan pogrzebowy.


Zastosowane przez naszą firmę rozwiązania - m.in. elektrycznie podnoszony blat - pozwalają na przewóz 2 trumien z maksymalnym obciążeniem. Blat wyposażony jest w system 12 rolek, dzięki czemu jego wysuwanie i wsuwanie jest bezproblemowe.


W celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności karawanu, przebudowanego przez firmę MORPHEUS, pojazd posiada liczne schowki skrzynkowe (nad kołami, pod blatem a także w jego dolnej pozycji); przewidziane jest też miejsce na wózek do przewożenia trumny.


Wspomniane karawany wyposażone są w manualne skrzynie biegów, napędzane zaś są na przednią oś. Wszystkie pojazdy po przebudowie posiadają wszelkie niezbędne homologacje oraz pozwolenia.


 
Więcej informacji


oraz


odpowiedzi na wszelkie pytania


można uzyskać:


MORPHEUS SPECIAL CARS


ul. Poznańska 56


69-110 Rzepin


 


Łukasz Lubecki


tel. 500 700 911


e-mail: biuro@morpheus.com.pl

Polecane